23 stycznia 2011

Daniels Vs Senshi

TNA Lockdown 2006
Six Sides of Steel Cage Match
Christopher Daniels vs Senshi

Daniels zmierzy się z tajemniczym przeciwnikiem. Jest nim nikt inny niż Low Ki, który powrócił po dwóch latach bycia w Ring of Honor. Będzie to zapewne kontynuacja feudu zaczętego dwa lata temu o pas dywizji X.

Senshi wyprowadza knee i całą serie punchów, którą próbuje kontrować Daniels, lecz w zamian po Irish Whipie został powalony. Chwilę później to on zostaje powalony przez Danielsa Spinning Heel Kickiem. Fallen Angle nie zwalnia i trzyma w defensywie Warriora. Daniels nie wykonuje move setów, tylko spokojnie trzyma się punchami i kickami. Po Irish Whipie Chris nie trafia z kolankiem, a Low Ki po wyniesieniu wciska go w mate. Dodaje do tego dwa Roundhouse Kick co daje mu 2 count. Później Backbreaker który tez daje dwa klepnięcia. Daniels próbuje rewanżować się Senshiemu, lecz ten wyprowadził Rolling Koppo, 2 count. Low Ki zakłada Iron Octopus i dodaje Suplex, lecz znów 2 count.

Daniels próbuje przejść do ofensywy, jednak po wymianie chopów Senshi wyprowadził silny Knife-Edged Chop. Fallen Angle chciał przejść do School Boya, lecz ten w zamian wykonał Ghetto Stomp z miejsca! Sędzia jednak doliczył do dwóch. Low Ki długo trzymał Danielsa w Bear Hugu, lecz uwolnił się po kilku uderzeń z łokcia. Low Ki nie chciał zwalniać tępa, ale i tak Chris zatrzymał go potężnym Enzuigiri. Elbow i Clothesline od Danielsa a zaraz po tym niepełny Suplex po którym Low Ki trafił na klatkę. Dodał Reverse STO który dał mu 2 count. Irish Whip i Spin-Out Powerbomb od Danielsa, lecz znów pin do dwóch. Senshi wyniósł na Back Suplex ale rzucił Danielsa do przodu z czego wyszedł Facebuster, jednak dało mu to 2 count. Senshi chciał wynieść Danielsa, ale ten to zablokował i wyprowadził elbow. Warrior wrzucił w narożnik Danielsa i wykonał Site Step, który dał mu 2 count. Daniels znów dostaje nawałnice chopów od Senshiego, jednak szybko po tym wykonał Death Valley Driver ! Dodaje do tego BME, ale tylko 2 count !!! Danielsowi nie pozostaje nic innego jak wykonać Angel's Wings, lecz ten szykuje sobie Senshiego na narożniku. Obaj zawodnicy stoją na linie i przepychają się o to kto pierwszy spadnie. Daniels wciska Senshiego w stalową klatke i próbuje wykonać Angel's Wings z trzeciej liny! Low Ki blokuje to i zrzuca Danielsa na matę po czym nie trafia z Warrior's Way! Daniels wykonuje STO i przechodzi do Angel's Wings, lecz Senshi przeczuca w Double Underhooku Danielsa i tym samym przypina, co daje mu pinfall !!!
By Xpert

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz