26 maja 2012

"Weekend z TNA" by Tupak


W czwartym odcinku " Weekend z TNA " zobaczymy jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojedynków w TNA. Chodzi oczywiście o Monster's Ball Match, w którym nie obowiązują żadne zasady.

23 października 2005 r odbyło się pierwsze w historii Bound for Glory. To PPV było wyjątkowe, gdyż było poświęcone Reggie "The Crusher" Lisowskiemu, który zmarł dzień wcześniej. Dla TNA było to pierwsze PPV od debiutu na kanale SPIKE TV, na którym możemy do dziś oglądać tą federację.

W drugim w historii Monster's Ball Matchu zmierzyli się Abyss ( w/ James Mitchell ) vs Sabu vs Jeff Hardy vs Rhino. Głównie za sprawą tego ostatniego zawodnika doszło do tej walki. 9 września Main Eventem Impactu był pojedynek pomiędzy Hardcore Dream Team (Raven & Sabu) vs Rhino & Abyss. Wygrali wtedy Raven i Sabu przez przypadek, gdyż Rhino wykonując GORE nie trafił w Sabu, który zdąrzył uciec tylko w swojego TT partnera Abyssa. Na kolejnych Impactach Rhino walczył przeciwko Jeffowi Hardy'emu, a później przeciwko Sabu co doprowadziło do ich walki na najważniejszej gali PPV, do której został dołączony jeszcze Abyss.

Zawodnicy podczas walki nie zawiedli, użyli sporo przedmiotów takich jak krzesełka, kije do kendo oraz oczywiście stoły. Dodatkowym smaczkiem były akrobacje Sabu oraz niesamowity Swanton Bomb w wykonaniu Jeffa Hardy'ego.

Bob Kapur z Slam Sports ocenił całe PPV w skali od 1 do 10 na 9.

Jak zawsze wszelkie sugestie, opinie są mile widziane. W następnym numerze wraz ze mną będzie gość specjalny, z którym przedstawimy jego ulubioną walkę. Aby jednak ją zobaczyć musicie poczekać równiutki tydzień. Miłego oglądania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz