6 sierpnia 2012

Weekend z TNA # 12Zastanawialiście się kiedyś jak radził sobie CM Punk w TNA? W tym krótkim odcinku troszke rozjaśnię tą sytuację.

W 2003 r doszło do powstania grupy The Gathering, którą tworzyli CM Punk, Julio Dinero oraz Alexis Laree. Ich głównym celem był Raven, który miał jeszcze nie dokończone porachunki z CM Punkiem z ROH. Jednak po upływie kilku tygodni postanowili połączyć siły, aby stanąć przeciwko The Disciples Of The New Church, w którego skład wchodzili Slash oraz Sinn, a ich managerem był słynny James Mitchell. Całość doprowadziła do walki na NWA Total Nonstop Action Weekly PPV #64 ( 24.09.2003 ), która odbyłą się w stypulacji Dog Collar Match.

Dog Collar Match jest to walka, w której zawodnicy ( tak brzydko mówiąc ) są zapięci na łańcuchu jak psy. Łańcuch, który łączy zawodników można używać również jako przedmiotu do ataku. W tego typu walkach bardzo łątwo może dojść do poważnej kontuzji. W walce nie zabrakło krwi oraz niesamowitej końcówki, która mogła się skończyć fatalnie dla zawodników.

Mam nadzieje, że walka wam się spodoba, zachęcam do napisania swoich opini na temat walki, projektu oraz swoich propozycji. Lajkujcie walkę na YT, dużo czasu wam to nie zajmie, a mi pomoże. :) Miłego oglądania. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz