16 września 2012

Weekend z TNA # 18Czas na kolejny odcinek "Weekend z TNA", w którym zobaczymy walkę Tag Teamową dwóch drużyn, które były ważną częścią TNA.
Podczas gali No Surrender, która odbyła się 24 września 2006 r odbywająca się w Orlando doszło do pojedynku, w którym udział wzięli :
Aktualni mistrzowie TT The Latin American Exchange (Homicide, Hernandez oraz Konnan) vs A.J. Styles i Christopher Daniels

Były to dwa najlepsze TT w tamtych czasach, więc emocje były gwarantowane. Ale żeby było jeszcze ciekawiej TNA wpadło na pomysł, aby ta walka odbyła się jako Ultimate X Match ! Dzięki temu wszyscy fani mogli być pewni, że show jakie zrobią ci zawodnicy napewno ich nie zawiedzie.

W walce nie zabrakło przedmiotów, ciekawych akcji, jak i tych bardzo ryzykownych ( nie będę pisał jakich, aby nie spoilerować ). Publika świetnie reagowała na wszystko co się działo w ringu jak i poza nim. Świetne zakończenie walki zostało skwitowane chantami " Please don't die", które było dość często używane w tym okresie, gdyż zawodnicy robili naprawde niesamowite rzeczy.
Na zakończenie zobaczyć możecie celebrowanie mistrzów wraz z fanami. Warto również dodać, że ten pojedynek jest w liście " Top 50 Matches In TNA Impact Wrestling History"

Jak zawsze wszelkie sugestie, opinie są mile widziane. Miłego oglądania :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz