28 lipca 2013

Weekend z TNA # 3636 odcinek Weekendu z TNA, który będzie krótki, gdyż wszystko co chciałbym wam przekazać w nim powiedzą sami wrestlerzy, gdyż w tym odcinku dominować będą proma, a główną postacią nie będzie mistrz, lecz Vince Russo !

Na początku jednak walka X Division. Jak zapewne wiecie w X Division bardziej liczy się poziom ringowy niż feudy. 4 grudnia 2002 roku podczas Weekly PPV 23 doszło do kolejnego 4 – osobowego starcia. Jeśli komuś się wydaje, że ten pojedynek może być nudny to oczywiście jest w błędzie. Nie jest to jednak zwykły 4 way match, lecz double elimination ( taka sama stypulacja była również w pierwszym pojedynku o pas X Division ). E.Z. Money vs Joel Maximo vs Kid Kash vs AJ Styles. Ci zawodnicy poprostu muszą dać dobre show.

Pierwsze promo, które chce wam przedstawić przez wielu jest nazywane shoot'owym promem. A wygłosił je legendarny wrestler, który w tym samym czasie zaliczył swój debiut w TNA. Chodzi oczywiście o Roddy Piper'a. Jego głównym celem stał się oczywiście Vince Russo.

Chwile później Russo dostał swoje " 5 minut ". Russo jako booker ma dawać fanom wszystko czego chcą, więc postanowił zapytać fanów zebranych na arenie czego tak naprawde chcą. Ogłosił również, że nadszedł czas na Sport Enterteinment Xtreme. Od tego momentu tworzyła się pierwsza stajnia w TNA, która nosiła taką samą nazwę i która zmieniła Total Nonstop Action lub jak to wspomniał Vince Russo w swoim promie Titts n' Ass.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)


Walka:

Roddy Piper shoot promo:

Vince Russo promo:

Jest to ostatni zaległy odcinek, a od przyszłego tygodnia będą pojawiać się nowe, na których będziecie mogli zobaczyć to co TNA ma najlepsze.

2 komentarze:

  1. Świetna pierwsza walka. Naprawdę pełno emocji i super tempo, właśne za to uwielbiam dywizję X.
    Pipper pojechał Russo, ten jak zwykle gówno zrobił :D

    Dawaj więcej walk właśnie Dywijzji X i może kobiet, tylko wiesz tam bardziej mi chodzi nie o walki a o jakieś Tuexuedo Matche czy coś ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Głównie będę się skupiał na walkach X Division, z walk kobiet będzie troszke trudno, bo w tamtym okresie były rzadkością, choć czasem się pojawiały :D

    OdpowiedzUsuń