Mistrzowie Impact Wrestling

GFW World Champion - pas zwakowany

X-Division Champion - Sonjay Dutt

GFW Impact Grand Champion - Ethan Carter III

GFW Tag Team Champions - LAX

GFW Knockouts Champion - SiennaHistoria tytułów mistrzowskich:

TNA Heavyweight Championship/Impact Wrestling Championship
TNA World Heavyweight Championship jest profesjonalnym mistrzostwem wagi ciężkiej w wrestlingu. Pas został wyprodukowany dla federacji TNA (Total Nonstop Action). Jest to najważniejszy tytuł w federacji Dixie Carter broniony w dywizji wagi ciężkiej. Po raz pierwszy został ukazany 14 Maja 2007 roku na jednym z tapingów show, który został puszczony w telewizji jako epizod programu TNA iMPACT!. iMPACT został wyemitowany 17 Maja 2007 r., a inauguracyjnym mistrzem został Kurt Angle.

TNA TV Championship/King of the Mountain Championship/Impact Grand Championship
TNA Television Championship jest profesjonalnym tytułem wrestlingowym używanym przez federację TNA. Pas powstał 23 października podczas jednego z epizodów programu TNA iMPACT!. Pas zastąpił tytuł TNA Legends Championship, a następnie TNA Global Championship. 29 lipca 2010 roku, AJ Styles zdobył pas TNA Global i zmienił jego nazwę na TNA Television Championship. 3 lipca 2014 roku, pas TNA TV przestał istnieć, a zastąpił go King of the Mountain Championship. Inauguracyjnym mistrzem został Jeff Jarrett. Ostatnim mistrzem natomiast był Lashley, który zwakował pas - doprowadziło to do utworzenia nowego pasa, którym był Impact Wrestling Grand Championship. Pierwszym mistrzem został Aron Rex, ale utracił on pas na rzecz Moose'a.
TNA World Tag Team Championship/Impact Wrestling Tag Team Championships
TNA World Tag Team Championship to profesjonalne wrestlingowe mistrzostwo drużynowe stworzone na potrzeby federacji TNA. Pasy te są bronione w dywizji Tag Team(drużyna składająca się z dwóch zawodników). Tytuły te zadebiutowały 14 Maja 2007 roku podczas nagrywania tapingu na TNA iMPACT!, który został puszczony 17 Maja tego samego roku.
 X-Division Championship
TNA X Division Championship jest profesjonalnym tytułem federacji TNA. Pas jest przeznaczony dla wrestlerów z tzw Dywizji X, która bazuje na szybkim tempie walk. Pas zadebiutował 19 czerwca 2002 roku podczas drugiego cotygodniowego eventu PPV.Knockouts Championship
TNA Knockouts Championship to profesjonalne mistrzostwo wrestlingowe kobiet wyprodukowane na potrzeby federacji TNA. Pas jest broniony przez Dywizję Knockouts czyli przez osoby płci żeńskiej w federacji Total Nonstop Action. Pas zadebiutował 14 Października w 2007 roku podczas Bound of Glory pay-per-view. Pas początkowo nosił nazwę „TNA Women’s World Championship”, jednak w 2008 roku zmieniono jego nazwę na TNA Women’s Knockout Championship.
TNA Knockouts Tag Team Championship
TNA Womens Tag Team Championship to profesjonalne mistrzostwo wrestlingowe kobiet przeznaczone dla dwuosobowych drużyn. Pasy zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby federacji TNA i są bronione w kobiecej dywizji Tag Team. Pasy po raz pierwszy pojawiły się 20 sierpnia 2009 roku w backstage’owym segmencie na TNA iMPACT!.