Mistrzowie Impact Wrestling

Johnny-1-300x169 Talent Roster
Impact Wrestling World Champion - Johnny Impact

luchabros-300x169 Talent Roster
Impact Wrestling Tag Team Champions - Lucha Bros

Swann-300x169 Talent Roster
Impact Wrestling X-Division Champion - Rich Swann

Taya-300x169 Talent Roster
Impact Wrestling Knockouts Champion - Taya ValkyrieHistoria tytułów mistrzowskich:

TNA Heavyweight Championship/Impact Wrestling Heavyweight Championship/GFW Global Championship/Impact Wrestling Global Championship

Pas TNA Heavyweight Championship został utworzony w 2007 roku za sprawą niezgody, która powstała na linii NWA/TNA. Kurt Angle ogłosił się pierwszym mistrzem, ale utracił pas po kontrowersyjnej końcówce walki na Sacrifice. Jim Cornette ogłosił, że mistrzostwo będzie stawką na Slammiversary w walce King of the Mountain Match. Starcie zwyciężył Kurt Angle, który został oficjalnie czempionem. W 2017 roku doszło do zmiany nazwy pasa na Impact Wrestling Heavyweight Championship. Było to związane z przebrandowaniem TNA na Impact Wrestling. W późniejszym okresie Jeff Jarrett zmienił po raz kolejny nazwę federacji - tym razem na Global Force Wrestling. Mistrz IW Lashley oraz mistrz GFW Alberto El Patron spotkali się ze sobą w main evencie na Slammiversary. Zunifikowanym mistrzem został Meksykanin. Dopiero po zwakowaniu pasa dowiedzieliśmy się, że mistrzostwo będzie nosiło nazwę GFW Global Championship, a nowy mistrz zostanie wyłoniony w dwudziestoosobowym Gauntlet Matchu.

TNA TV Championship/King of the Mountain Championship/Impact Wrestling Grand Championship
TNA Television Championship jest profesjonalnym tytułem wrestlingowym używanym przez federację TNA. Pas powstał 23 października podczas jednego z epizodów programu TNA iMPACT!. Pas zastąpił tytuł TNA Legends Championship, a następnie TNA Global Championship. 29 lipca 2010 roku, AJ Styles zdobył pas TNA Global i zmienił jego nazwę na TNA Television Championship. 3 lipca 2014 roku, pas TNA TV przestał istnieć, a zastąpił go King of the Mountain Championship. Inauguracyjnym mistrzem został Jeff Jarrett. Ostatnim mistrzem natomiast był Lashley, który zwakował pas - doprowadziło to do utworzenia nowego pasa, którym był Impact Wrestling Grand Championship. Pierwszym mistrzem został Aron Rex, ale utracił on pas na rzecz Moose'a.
TNA World Tag Team Championship/Impact Wrestling Tag Team Championships/GFW World Tag Team Championships

TNA World Tag Team Championship to profesjonalne wrestlingowe mistrzostwo drużynowe stworzone na potrzeby federacji TNA. Pasy te są bronione w dywizji Tag Team(drużyna składająca się z dwóch zawodników). Tytuły te zadebiutowały 14 Maja 2007 roku podczas nagrywania tapingu na TNA iMPACT!, który został puszczony 17 Maja tego samego roku. Po zmianie nazwy federacji na Global Force Wrestling, pasy również dostały nową nazwę - GFW World Tag Team Championships. Przejęły one wszelkie panowania mistrzów TNA czy IW Tag Team.
 X-Division Championship

TNA X Division Championship jest profesjonalnym tytułem federacji TNA. Pas jest przeznaczony dla wrestlerów z tzw Dywizji X, która bazuje na szybkim tempie walk. Pas zadebiutował 19 czerwca 2002 roku podczas drugiego cotygodniowego eventu PPV.Knockouts Championship/GFW Knockouts Championship
TNA Knockouts Championship to profesjonalne mistrzostwo wrestlingowe kobiet wyprodukowane na potrzeby federacji TNA. Pas jest broniony przez Dywizję Knockouts czyli przez osoby płci żeńskiej w federacji Total Nonstop Action. Pas zadebiutował 14 Października w 2007 roku podczas Bound of Glory pay-per-view. Pas początkowo nosił nazwę „TNA Women’s World Championship”, jednak w 2008 roku zmieniono jego nazwę na TNA Women’s Knockout Championship.
TNA Knockouts Tag Team Championship
TNA Womens Tag Team Championship to profesjonalne mistrzostwo wrestlingowe kobiet przeznaczone dla dwuosobowych drużyn. Pasy zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby federacji TNA i są bronione w kobiecej dywizji Tag Team. Pasy po raz pierwszy pojawiły się 20 sierpnia 2009 roku w backstage’owym segmencie na TNA iMPACT!.