23 grudnia 2010

Generation Me

http://insanewrestlingbr.files.wordpress.com/2010/09/tna-generation-me-1.jpg?w=490&h=322

Imię i Nazwisko:
Matt Massie
Data i miejsce urodzenia: 13 Marca 1985r. Montebello, California
Wzrost: 178 cm
Waga: 81 kg
Trenerzy: Ron Rivera, Rudos Dojo, Marty Jannetty
Debiut: 2004r.

Imię i Nazwisko: Nick Massie
Data i miejsce urodzenia: 28 Lipca 1989. Montebello, California
Wzrost: 178 cm
Waga: 78 kg
Trenerzy: Ron Rivera, Rudos Dojo, Marty Jannetty
Debiut: 2004.

High Risk Wrestling

W Październiku 2004 roku Matt Jackson utworzył swoja własna organizacje wrestlingu High Risk Wrestling. Matt uważany byі za szefa HRW ale zawsze otrzymywał pomoc od swoich braci, Nicka i Malachiego oraz przyjaciela Dustina Cutlera. Najważniejsza i godna uwagi gala HRW odbyła się 4 Sierpnia 2007 roku a nosiła nazwę "Highway 2 Hell". W Mein Evencie Matt i Nick zostali połaczeni z Marty Jannettym i w Six man Tag Team matchu pokonali Joeya Ryana, Karla Andersona i Diablo. Po tym dniu Marty Jannetty stal się trenerem i dobrym przyjacielem obu braci. 26 Lutego 2006 roku Bracia przyjęli nazwę swojego teamu - The Young Bucks. Matt przyjał gimmick "Mr. Instant Replay" a Nick "Slick Nick". Wіasnie tego wieczoru jako Young Bucks zostali pokonani przez the Santino Brothers.
W 2006 roku rozpoczęli wystepy na tapingach NWA! 7 Listopada 2006 roku stoczyli pierwsza walkę w telewizji! Zostali pokonani przez Karla Andersona i Joeya Ryana. Następnie mogliśmy ich regularnie oglądac ich w NWA.

Pro Wrestling Guerrilla

Nastepną federacja dla Young Bucks było Pro Wrestling Guerrilla. 10 czerwca 2007 roku zadebiutowali na gali Roger Dorn Night i przegrali z Arrogance ( Chris Bosh i Scott Lost). 31 Sierpnia odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w PWG, pokonując Los Luchas. 5 Stycznia 2008 roku The Young Bucks poniosło porażkę w walce z Muscle Outlaw'z a następnej nocy z The Dynasty. 27 Stycznia wywalczyli Title Shota na pasy PWG World Tag Team Championship jednak nie zdobyli pasów ponosząc klęskę w walce z The Dynasty. Przez następne dwa miesiące przegrali z T.J Perkinsem i Hook'em Bomberry, pokonywali Ronina i Scorpio Sky'a oraz Los Luchas. 31 Sierpnia 2008 roku pokonali Jimmiego Jacobsa oraz Tylera Blacka i zostali nowymi mistrzami PWG World Tag Team.

Dynamite Duumvirate Tag Team Title

22 Maja 2009 roku The Young Bucks bronili swoich pasów 3 razy w ciągu jednego wieczoru, biorąc udział w Dynamite Duumvirate Tag Team Title Tournament w pierwszej rundzie pokonali Cutler Brothers, w rundzie drugiej Kenny Omege i Chucka Taylora a w trzeciej rundzie zwyciężyli z Hybrid Dolphins wygrywając turniej.
Tego samego wieczoru ich brat Malachi zadebiutował w PWG przegrywając z Phoenix Star.
1 Czerwca 2009 Young Bucks stali się najdłuższymi mistrzami Tag Team w historii! 31 Lipca 2009 na Threemendous II Bucksi ponieśli swoja pierwsza porażkę w federacji od 16-stu miesięcy. Przegrali w Non Title Matchu z Skinny Black Guys (Human Tornado i El Generico). Generico i Tornado nigdy nie dostali walki o pasy gdyż utracili miano pretendentów na rzecz Kenny Omegi i Chucka Taylora których Young Bucks pokonało 4 Października broniąc pasy.
Na 2009 Battle of Los Angeles bracia wzięli udział w turnieju solowym jednak odpadli już w pierwszej rundzie - Nick przegraі z Brandon Gatsonem a Matt uznał wyższość Human Tornada. Jednak nie ten występ był ważniejszy, YB bronili na gali swoich pasów Tag Teamowych. Obronili je pokonując Kevina Steena i El Generico.
30 Stycznia 2010 bracia zostali zapowiedzeni jako Generation Me. Tego samego wieczoru zmierzyli się z Paulem Londonem i Brianem Kendrckiem w Non Title Matchu i ponieśli porażkę! 27 Lutego Gen Me pokonując 2 Skinny Black Guys of Low Moral Fiber ustanowili rekord 12 skutecznych obron pasów. Mistrzami pozostają do teraz.
Dragon Gate
14 Maja 2008 zadebiutowali w Dragon Gate! Ponieśli porażkę w walce z Susumu Yokosuka i Ryo Saito. 3 Maja 2009 bronili swoich pasуw Tag Teamowych PWG i pokonali Shingo Takagi i Akira Tozawa.

World Wrestling Entertainment

WWE niestety nie doceniіo talentu braci. Matt Jackson miał jedna okazje do występu w WWE i jako Jobber uległ Big Showowi w Last Man Standing Matchu! Razem wystąpili w 39 odcinku The Dirt Sheet Johna Morrisona jako DX.

Chikara

Young Bucks w marcu 2009 roku zadebiutowali w Chikarze. Zostali połączeni z El Generico jako Team PWG i wzięli udział w turnieju King of Trios. Zostali wyeliminowani już w pierwszej rundzie przez The Osirian Portal. Następnie wzięli udział w turnieju Rey de Voladores ale odpadli takїe w pierwszej rundzie. Następnego wieczoru Young Bucks wzięli udział w Tag teamowym Gauntlet matchu który zwyciężyli Mike Quackenbush i Jigsaw. W Sierpniu powrócili do Chikary na gale An Optimistic View of a Pessimistic World i wzięli udział w Fatal Four Way Elimination Tag Team matchu. Zostali wyeliminowani jako ostatni przez zwycięzców The Osirian Portal. Kolejnego wieczoru na Cibernetico Increible Matt i Nick wystąpili w eight-man teams in the annual torneo cibernetico matchu i zostali wyeliminowani jako 5 i 6 zawodnik. Ich powrót do Chikary zapowiedziany jest na 23 Kwietnia na gale King of trios 2010 gdzie mieli by występie w drużynie z ich bratem Malachi jako Jacksons 3.

Ring Of Honor

Debiut w ROH zaliczyli 29 i 30 Maja 2009 gdzie pokonywali Teamy składające się z Sal Rinauro i Brandon Daya oraz Silasa Younga i Bobby Fisha. 29 Wrzesnia zaliczyli swoje najważniejsze zwycięstwo w ROH, pokonali Briscoe Brothers. W styczniu 2010 pokonali American Wolves a w za tydzień zmierzyli się z Briscoe Brothers a stawkę byіy pasy Tag Teamowe. Young Bucks ponieśli poraїke co było do przewidzenia gdyї występowali już wtedy w TNA. Swoja finałowa walkę w ROH stoczyli 29 Stycznia kiedy zostali połączeni z Briscoe Brothers aby zmierzyć się z American Wolves oraz The Kings of Wrestling! Bracia przegrali tą walkę.
Zaliczyli kilka występów w Dragon Gate USA. Swoja finałowa walkę w tej federacji stoczyli z Mike Quackenbushem i Jigsawem przegrywając ten mecz.

Total Nonstop Action

W grudniu 2009 pojawili się na House Showach TNA. 26 Grudnia TNA President Dixie Carter poinformowała na swoim Twitterze ze Young Bucks podpisali kontrakty z TNA. Ich debiut w telewizji odbył się na Impakcie 14 Stycznia 2010 kiedy pokonali Motor City Machineguns. Na Destination X zmierzyli się z Motor City Machineguns w Ultimate X matchu o miano pretendentуw do pasów Tag Teamowych. Niestety ponieśli klęskę.

Alternative Wrestling Show
-AWS Tag Team Championship (1 time)
Empire Wrestling Federation
-EWF Tag Team Championship (1 time)
High Risk Wrestling
-Sole Survivor Tournament (2006)
Nick Jackson Pro Wrestling Guerrilla
-PWG World Tag Team Championship (1 time, obecnie)
-Dynamite Duumvirate Tag Team Title Tournament (2009)
Pro Wrestling Illustrated
-PWI ranked Matt Jackson #229 of the 500 best singles wrestlers in the world in the PWI 500 in 2009
-PWI ranked Nick Jackson #235 of the 500 best singles wrestlers in the world in the PWI 500 in 2009
SoCal UNCENSORED Awards
-Tag Team of the Year (2007, 2008)
Wrestling Observer Newsletter
-Best Wrestling Maneuver (2009) More Bang for Your Buck

Biografie napisał KchampK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz