23 grudnia 2010

Rob Terry

http://www.wrestlingrevealed.com/images/wrestlers/rob-terry.jpg

Imie i Nazwisko
: Robert Terry
Data i miejsce urodzenia: 23 Grudzień 1980r. Swansea, Walia
Wzrost: 193 cm
Waga: 120 kg
Trenerzy: FCW staff, The Team 3D Academy
Debiut: 10 listopad 2007

World Wrestling Entertainment (2007-2008)

W 2007 roku Terry podpisał rozwojowy kontrakt z WWE i został przydzielony do Florida Championship Wrestling. Debiutowaі w ringu jako ochroniarz Nicka Nemetha. 1 Grudnia wraz z Nickiem pokonali Roberta Anthony i Byana Kelly w Tag Team matchu. W grudniu 2007 i styczniu 2008 roku Terry pojawiał się w Dark Matchach towarzyszył Nemethowi. 12 stycznia Big Rob razem ze swoim partnerem przegrali z Mighty Mikey i Mattem O'Nealem. Następnie 3 dni później w rewanżowej walce znów musieli uznać wyższość rywali. W sierpniu 2008 Terry został zwolniony z WWE.

Total Nonstop Action Wrestling (2009-Aktualnie)
British Invasion (2009-2010)

30 kwietnia 2009 roku zadebiutował w TNA jako członek nowo powstałej stajni British Invasion. Nastepnię wraz z Dougiem Williamsem i Brutus Magnusem zaatakowali Hernandeza i odebrali mu walizkę z Tittle Shotem. W lipcu 2009 stajnia British Invasion połączyła siły z Ericiem Youngiem, Sheikiem Abdulem i Kiyoshim tworząc antyamerykańską stajnie World Elite. Na Hard Justice Big Rob przegrał z Hernandezem w walce której stawka była walizka z tittle shotem. Czas pojedynku wyniósł 9 sekund. 11 listopada Terry w teamie z Ericem Youngiem poniósł porażkę z Beer Money. Na gali Bound For Glory Magnus i Doug zdobyli pasy TNA Tag Team Championship gdy Rob interweniował w walce. Podczas Final Resolution Terry zdobył walizke z X tittle shotem.

Global Champion & Face Turn (2010-Aktualnie)

27 stycznia 2010 roku na House Showach w Cardiff Rob Terry pokonaі Eric Younga i zdobył pas TNA Global Championship. Na następnej gali Impact Brutus Magnus zabrał walizke Terry'emu i wręczyl Williamsowi dzięki której zdobył pas X Divsion. 18 lutego Big Rob i Magnus przegrali z Beer Money. Po walce Brutus spoliczkował Terry'ego ale ten w zamian powaliі go Clotheslinem. 25 lutego utrzymaі swój pas pokonując Mr. Andersona po interwencji Kurta Angle. Od tej pory Terry pokonywał rywali w squash matchach m in. Douga Williamsa, Magnusa, Tomko, Homicide'a. 5 kwietnia przyjął nick FREAK. 19 kwietnia na edycji Impacta wraz z Teamem Hogana pokonali Team Flaira w 8 man tag team matchu. Już na kolejnej gali PPV Sacrifice Rob będzie bronił pasa przeciwko Orlando Jordanowi. Na Sacrifice Rob obronił tytul.

Finishery:
- Running powerslam
- Standing thrust spinebuster
- Jumping spin kick

Signature Moves:
- Chokeslam
- Full nelson slam
- Bear Hug
- Fallaway slam
- Full nelson
- Clothesline

Przydomki:
- Big
- The Freak

Theme's:
- ''The British Invasion'' by Dale Oliver
- ''The Freak" by Dale Oliver

Tytuly i Osiągnięcia:
Pro Wrestling lllustrated :
- PWI ranked him #230 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2009

Total Nonstop Action Wrestling: TNA :
- TNA Global Championship (1 time)

Biografie napisał Krzesimir

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz