26 grudnia 2010

TNA Impact 23/12/2010 - raport

Galę rozpoczynamy od pojawienia się Immortal. Ric Flair poprosił o uwagę i zapowiedział że fani mogą właśnie oglądać w ringu najlepszych zawodników w historii. Ric powiedział o szansie jaką dostał Rob Terry. The Freak został ochroniarzem Immortal. Flair przekazał mikrofon w ręce Erica Bischoffa który zaczął mówić o stanie zdrowia Kena Andersona. Wypowiedź przerwał mu Matt Morgan który dołączył do grupy w ringu. Flair zwrócił się do Matta i każąc mu zdjąć uśmiech z twarzy i zwrócić uwagę na Erica. Morgan nazwał to co się dzieje w ringu fikcją. Chciał także wiedzieć po co Eric to robi. Bischoff odpowiedział że chce sprawdzić czy Mr. Anderson jest gotowy do walki. Wtrącił się Flair który dodał że lekarze sprawdzą też stan Morgana. Morgan powiedział że może to on zabawi się w lekarza, mierząc im temperatury kiedy skopie im tyłki. Ku zaskoczeniu wszystkich do ringu dołącza Mick Foley! Mick pojawił się w Impact Zone pierwszy raz od czasu walki z Flairem, 7 Października. Foley powiedział że kontaktował się z Andersonem i jest on zdecydowany na walkę. Mick dodał że choć Anderson jest nastawiony na ten pojedynek to nie może on się odbyć. Flair zdziwił się po przecież powiedział to człowiek który przez całą karierę skakał z dachów i rzucał się na pinezki. Ric dodał że Foley był problemem wszystkich federacji w jakich się pojawiał. Foley wie że był częścią problemu ale nie pozwoli na to żeby Anderson zakończył karierę przez kolejną kontuzje. Bischoff domyślił się o co chodzi Foley'owi. Nie walczy już, nikt nie kupuje jego książek, nikt nie chodzi na jego występy a więc przychodzi tutaj i gra bohatera. Eric dodał na koniec że pojedynek nie zostanie anulowany.

Do szatni Morgana wchodzi Jeff Hardy. Jeff powiedział że jakkolwiek na to patrząc są do siebie podobni. Obaj chcą być najlepsi. Morgan ma przy sobie Andersona i Foleya którzy mówią mu co ma robić. Jeff dodał że Morgan powinien kreować swoją własną karierę samemu oraz że dziś zwyciężą lepsi.

Double J MMA Challenge
Jeff Jarrett po raz kolejny da szansę jednej osobie z widowni na zgarnięcie 100 tysięcy dolarów. Jeff z przykrością przyznał że nie ma tu osoby która mogła by stawić mu czoła tak więc da szansę zawodnikowi który zaimponował mu tydzień temu. Do ringu wychodzi Amazing Red. Jeszcze przed pojedynkiem, lekarz oślepił Reda i przygotował go dla Jarretta.

Jeff Jarrett Vs Amazing Red

Jarrett tradycyjnie rozpoczyna serią kolan. Przeciwnik pada i otrzymuje grad ciosów w parterze. NA koniec Ankle Lock i po wszystkim!
Zwycięża: Jeff Jarrett

Po walce Jeff pomógł podnieść się Redowi i pochawalił go.

W swojej szatni Tara i Madison Rayne przygotowywały się do pojedynku. Tara zapewniała że z jej łokciem jest wszystko w porządku.

Rob Van Dam
był zadowolony że w końcu przeskoczył wszystkie przeszkody Erica Bishoffa i będzie mógł stanąć oko w oko z Jeffem Hardym.

#1 Contender's Match: Max Buck vs Jeremy Buck vs Robbie E vs Frankie Kazarian
Max i Jeremy znaleźli się razem w ringu. Bracia nie rozpoczęli jednak walki a pozowali do publiczności. Jeremy wpuścił, a raczej wrzucił do ringu Robbiego. Jeremy odbija się od lin, Max wyrzuca go w górę a ten powala Robbiego drop kickiem. Bracia dodali double fistdrop ale nie pozwoliło to zakończyć walki. Robbie skontrował irish whip a Cookie złapała Maxa za nogę po czym został on powalony przez Robbiego. Robbie posyła Maxa do narożnika a następnie dokłada potężny necksnap który daje 2. Robbie chciał zmienić się z Kazarianem ale ten zeskoczył z ringu. Buck wykorzystuje sytuację i wykonuje roll up ale pin przerywa Kaz. Max wykonuje serię wejść barkiem, następnie blokuje głowę rywala nogami a Jeremy wykonuje sunset flip. Robbie otrzymuje kilka ciosów od braci. Próbuje się zmienić z Frankiem ale dostaje od niego tyko uderzenie. Max trzyma Robbiego w powietrzu a Jeremy wskakuje mu na brzuch. Kazarian otrzymał springboard dropkick i wyleciał z ringu. GenMe wykonuje drużynowy facebuster ale Kazarian przerywa pin na Robbiem. GenMe szykowali się do More Bang For Your Back jednak nie udało się. Kazarian wyrzucił z ringu Robbiego, powalił clotheslinem Maxa i zakończył pojedynek przez backdrop piledriver na Jeremym.

Zwycięża i zmierzy się z Jayem Lethalem na Genesis: Kazarian

Sarita przy pomocy paska wyeliminowała Velvet Sky z dzisiejszej walki o pasy Tag Teamowe.

Eric Bischoff wygłosił mowę motywacyjną dla Immortals. Mówił o tym że dziś AJ Styles ma szansę odzyskać pas Television z rąk Douglasa Williamsa. Eric chciał żeby pamiętali że pasy świadczą o ich sile. Zaznaczył też że potrzebują wszystkich pasów federacji.

Brian Kendrick przybył do kuchni z ważną misją zdobycia ciasteczek. Misja się powiodła i zadowolony Kendrick otrzymał to co chciał.

Knockouts Tag Team Title Tournament Finals: Madison Rayne & Tara vs Angelina Love
Angelina sama musiała stawić czoła dwóm rywalkom. W pewnym momencie pojawiła się Winter która dokonała zmiany z Angeliną. Winter pozamiatała w ringu. Dołożyła spinning slam i odliczyła Madison.

Zwyciężają i zostają nowymi mistrzyniami Tag Team: Angelina Loeve & Winter

The Pope rozmawiał z kimś przez telefon kiedy przeszkodzili mu Orlando Jordan oraz TNA World Świr Champion Eric Young przebrany za renifera. Eric i Orlando słyszeli o pomocy Pope'a dzieciom i wręczyli mu czek. Pope podziękował i wrócił do rozmowy przez telefon.

Ironman Match for the TV Title: Douglas Williams vs AJ Styles
Początek walki to długa wymiana rozmaitych dźwigni oraz duszeń obu zawodników. Douglas zyskał przewagę po tym jak wykonał Stylesowi high knee w narożniku. Czas na reklamy. Wracamy do Impact Zone i ... dowiadujemy się że AJ Styles wykonał Styles Clash i uzyskał pierwszy pinfall. 1 - 0 dla AJ Stylesa.

AJ utrzymuje rywala w rear chinlocku. Douglas uwalnia się kilkoma kolanami. Po chwili wykonuje shoulder block oraz european uppercut po czym AJ wytacza się z ringu. AJ gra na zwłokę i cały czas pokazuję Dougowi że czas płynie na jego korzyść. Doug wyszedł do Stylesa ale wylądował na stalowych schodkach. Obaj zawodnicy są już w ringu. AJ obija rywala po czym próbuje pinu. 1..2.. nie ma. scoop slam od Stylesa, następnie knee drop. Próba pinu jednak tylko two count. Williams próbuje się uwolnić z uścisku AJ'a. Doug uwalnia się i po chwili wykonuje back body drop. AJ ucieka z ringu a mistrz podąża za nim. Styles już w ringu, nadział się na wejście barkiem w narożniku a następnie na sunset flip ale pin nie udany. Następnie Williams próbował uzyskać pinfall poprzez backslide oraz crucifix ale skończyło się na dwóch. Doug wykonał serię headbuttów oraz uppercutów. Doug wykonał Irish Whip, AJ przeskakuje nad nim i wyprowadza uderzenie. AJ rusza na rywala ale zostaje przerzucony po za liny. AJ wskakuje na liny i skacze na Williamsa. Ten przejmuje go w powietrzu i wykonuje wspaniały Gargoyle Suplex. Do końca walki zostały dwie minuty. Zawodnicy wstają, Doug powala clotheslinem oraz back elbowem a następnie wprowadza rywala do narożnika. Minuta do końca pojedynku. Doug potężnym irish whipem wbija rywala w narożnik ale AJ wyrzuca go z ringu. Douglas szybko wraca i wykonuje Chaos Theory! 1..2..3! Douglas Williams wyrównuje, 1-1. Czas walki dobiegł końca a więc kończy się ona remisem. Można było się spodziewać że tak się to nie zakończy! Dodatkowe 5 minut tego pojedynku!

Wznowiony pojedynek rozpoczynamy od reklam. Kiedy wracamy do Impact Zone Doug Williams ma przewagę nad Stylesem co potwierdził wykonując Tornado DDT. Nie dało to jednak upragnionego pinfallu. Doug ustawia swojego rywala na narożniku, szykuje się superplex jednak AJ zrzucił przeciwnika a następnie wykonał springboard forearm co dało two count. Styles już gotowy na Styles Clash, Williams kontruje i alabama slam. 1..2.. nie ma. Doug szykował się na suplex jednak Styles zablokował i wykonał Pele Kick! Kolejna nie udana próba przypięcia. Ostatnia minuta tego pojedynku. Styles wchodzi na narożnik ale przeszkadza mu Doug. 5 sekund do końca a Williams wykonuje potężny back suplex z narożnika. Czas się kończy a my nadal nie mamy zwycięzcy! Pas zostaje u Williamsa!

Wynik: Remis


AJ wziął mikrofon i powiedział że ci ludzie chcą poznać zwycięzce. Tak więc proponuje kolejny mecz... na Genesis! Doug nie zgodził się na propozycję Stylesa. Styles zapytał jakiego rodzaju jest mistrzem że nie chce bronić swojego tytułu. AJ powiedział że nie jest mistrzem a także nie jest mężczyzną. Zdenerwowany Wiliams zgodził się na walkę jednak pod jednym warunkiem. Kiedy AJ wygra zdobędzie pas TV, ale kiedy przegra... będzie musiał odejść z Fortune! AJ nie zgodził się na te warunki gdyż nigdy nie odejdzie z Fortune. Pojawił się Eric Bischoff który zatwierdził tę walkę i zaznaczył że jeżeli AJ nie wygra, to nie ma czego szukać w Immortal.

Mike Tenay i Taz rozmawiali z Kenem Andersonem po przez połączenie telefoniczne. Dowiedzieli się że Ken przeszedł testy medyczne i jest gotowy do walki. Przed nami ostatni pojedynek. Czas na Main Event dzisiejszego wieczoru.

World Tag Team Title Match: Matt Morgan, Rob Van Dam & Motor City Machine Guns vs Jeff Hardy, Abyss & Beer Money
Proste zasady tego pojedynku. Jeżeli któryś z zawodników Teamu MCMG uzyska pinfall to pasy zostają u ich posiadaczy a jeżeli pinfall uzyska któryś zawodnik teamu BM, pasy zmieniają posiadacza.

RVD zyskał przewagę nad Stormem i po dwóch spinkickach i high kicku wpuścił do ringu Morgana. Mattod razu powala rywala, próba powerslamu jednak skontrowana i James wykonuje facebuster. James dokonuje zmiany i w ringu Roode. Beer Money wykonało podwójny irish whip, Morgan uniknął clothesline'u i sam powalił rywali przez crossbody. James otrzymuje kilka clothesline'ów oraztypową dla Morgana serię łokci w narożniku. Blueprint szykował się do szarży na narożnik jednak nadział się na big boota. Roode wykonuje crossbody z narożnika jednak zostaje wyłapany w locie i otrzymuje fallaway slam. Zmiana z Sabinem. Robert poradził sobie z rywalem którego szybko zmienił Shelley. Mistrzowie Tag wykonali atomic drop, reverse STF oraz low dropkick co dało two count. Alex chciał wykonać akcję z narożnika ale podciął go Storm który po chwili wchodzi do ringu. Storm wykonał neckbreaker i wpuścił do ringu Abyssa. Monster okłada rywala w narożniku a następnie dokłada splash. W ringu Jeff Hardy, atomic drop i extreme leg drop dla Shelleya. Jeff wrzucił rywala do narożnika swojej drużyny gdzie ten został zbytowany ze wszystkich stron. W ringu znowu Abyss. Shelley wyprowadził serię szybkich ciosów ale wystarczył jeden potężny cios Abyssa aby powalić jednego z mistrzów Tag Team. W ringu Robet Roode. Roode sprowadził rywala do parteru i wykonał knee drop. Nie udana próba pinu. Do ringu wchodzi Storm i BM wykonują double suplex. Beer! Money! Suck! (dodane przez publiczność) Czas na Eye Of The Storm ale Alex kontruje i Einzuigiri. James zmienił się z Hardym a Alex nie dotarł do narożnika. Jeff zakłada chinlock. Alex uwalnia się i dokonuje zmiany z RVD. Jeff widząc Roba zmienia się z Robertem i ucieka z ringu. Rob wyeliminował rywali z ringu i dołożył springboard kick dla Roberta. Po chwili jeszcze raz powalił wracających Abyssa i Storma i wykonał Rolling Thunder na Roodzie. 1..2.. nie ma. Storm atakuje Van Dama ale zostaje wyeliminowany. Sabin dokonuje zmiany i springboard clothesline dla Roberta. Do ringu wraca Storm i 8 Second Ride dla Sabina. Shelley wykonuje Stormowi einzuigiri ale nadziewa się na big boot od Abyssa. Jest też Morgan i Footprint. Po chwili wraca Jeff Hardy i mamy Twist of Fate. W ringu w końcu spotkali się Jeff Hardy i Rob Van Dam ale z nikąd pojawił się Roode który wykonał spinebuster. Robert wyrzucił Roba na pastwę Hardy'ego ale ten otrzymał suicide dive od Sheleya. Roode wykonał facebuster Alexowi ale pojawił się Sabin który dołożył tornado DDT i zakończył walkę!

Zwyciężają: Matt Morgan, Rob Van Dam & Motor City Machine Guns

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz