8 lutego 2011

Eric Bischoff o Stingu, TNA, Desmond Wolfie i wiele więcej

Bischoff otrzymywał pytania od fanów. Kiedy został zapytany o Super Bowl, odparł, że mieszkał w Pittsburgh.

Jeden z fanów poruszył temat ratingów. Bischoff powiedział, że jedną z rzeczy, która przyciąga fanów przed ekrany jest realność charakterów odgrywanych przez zawodników. Bischoff powiedział, że storyline, który zapoczątkowany został na Bound For Glory, w październiku wciąż jest kontynuowany i wciąż będzie, przynajmniej do 3 marca. Bischoff powiedział, że inwestowanie w długoterminowe storyline, realność oraz nie odbieganie od tematu to klucz do sukcesu.

Padło także pytanie na temat ujawnienia Fortune jako drugiej wersji „they”. Eric powiedział, że nie było szans na ujrzenie powrotu Main Event Mafii. Przyznał, że doszło do kilku zmian względem tego storyline’u, ale zapewniał, że z góry wybrali pewną opcję prowadzenia tego story, by nie wystąpiły żadne problemu. Przypomniał, że Nash podpisał kontrakt z WWE i dodał, że nie on jest odpowiedzialny za zatrudnianie zawodników. Powiedział, że Nash z TNA pożegnał się w dobrych stosunkach. Gdy do tego doszło kwestią czasu było przedstawienie planu B.

Bischoff powiedział, że plan B został bardzo dobrze przyjęty i czuć było zaskoczenie. Powiedział, że zawodnicy byli bardzo podekscytowani tym wydarzeniem. Easy E ocenił Fortune jako silną, agresywną grupę pełną wschodzących talentów. Powiedział, że lepiej spytać samych zainteresowanych, bo nie lubi wypowiadać się za innych.

Immortal vs. Fortune. Czy aby ten story nie pojawił się za szybko? Bischoff powiedział, że sam nie był zwolennikiem wprowadzenia tego już teraz, jednak przyznał, że i tak byłoby to tylko kwestią czasu.

Eric wypowiedział się także na temat Stinga. Powiedział, że nie wie jak obecnie wygląda sytuacja pomiędzy TNA a Stingiem, ponieważ nie jego zadaniem jest przeprowadzanie negocjacji z wrestlerami i nie zna szczegółów tej sytuacji. Bischoff nie sądzi aby Sting chciał pojawić się w WWE, jeżeli już do tego by doszło to tylko na krótki czas aby WWE otrzymało licencję na jego wizerunek. Easy E dodał także, że każdy kto oczekuję Stinga jako pełno-etatowego zawodnika nieźle się rozczaruję.

Bischoff powiedział, że nie widzi Desmonda Wolfe’a podczas najbliższych tapingów i nie jest pewny co do jego przyszłości w TNA.

Jak Bischoff zareagował na niepewność ludzi względem umiejętności Bischoffa, którzy boją się o upadek TNA. Eric powiedział, że gdy ostatni raz kiedy sprawdzał kondycję firmy, wszystko było w jak najlepszym porządku. Easy E uznał, że 10% ludzi wywołuję 90% negatywnych opinii.

Zapytany o produkt WWE odpowiedział, że go nie ogląda. Nie zmienia to jednak faktu, że szanuje Shane’a, Vince’a oraz Stephanie. Powiedział, że ich federacja przeniosła wrestling na nowy poziom. Bischoff powiedział, że inwestowanie w młodzież jest dobre. Dodał także, że WWE ostatnio poświęca trochę czasu na odzyskanie ponownego blasku starych legend(Nash, Booker T, title shot dla Jerry Lawera).

Bischoff uspokoił fanów, że Nature Boy nigdzie się nie wybiera. Powiedział, że każda historia ma swoje dwie strony, często bywa także rozdmuchiwana przez media. Easy E dodał, że nie widzi problemu pomiędzy Flairem a TNA. Powiedział także, że widzi nazwisko Rica zapowiedziane na następne nagrania iMPACT! i ma nadzieję, że Flair nie opuści federacji.

Pytanie: jak wykorzystujesz doświadczenia i błędy z przeszłości w dniu dzisiejszym? Bischoff powiedział, że czuję to doświadczenie, gdy przychodzi mu kreować produkt, charaktery. Wie o tym już trochę wiecej.

Czy nienawiść do Vince’a Russo jest nieuzasadniona? Bischoff powiedział, że nie ma co do tego wątpliwości. Nikt nie jest doskonały i perfekcyjny na 100% w każdej sytuacji. Każdy ma mocniejsze i słabsze strony, a Russo nie jest wyjątkiem. Vince jest ekstremalnie utalentowanym gościem, który stara się wydać jak najlepszy produkt. Easy E powiedział, że nigdy nie spotkał nikogo, kto pracowałby tak ciężko jak Russo, a większość ludzi którzy obecnie oglądają wrestling zostali właśnie przyciągnięci produktem Vince’a.

Eric nie chciał wypowiedzieć się na temat plotki, która mówiła o tym, że w tym roku wygasają kontrakty jego oraz Hogana.

Powrót Scotta Steinera. Zawodnik main eventu w tym punkcie swojej kariery? Bischoff powiedział, że każdy kto nie docenia umiejętności ringowych Steinera żartuje sam z siebie. Bischoff nie jest do końca pewien jak używany będzie Steinem, ale wie, że Scott jest takim graczem w tym biznesie, że poradzi sobie z każdą rolą. Jest wiarygodny, pracuję intensywnie i jest siłą napędową w ringu.

Bischoff ma dobrą opinię na temat talentu, jaki posiada Robert Roode.

Czy w związku z Road to Wrestlemanią, Eric nie boi się konkurencji? Bischoff powiedział, że jest bardzo zadowolony z postępem jakiego dokonuję TNA nawet w najlepszym w roku momencie konkurencji.

Czego fani mogą oczekiwać w najbliższych tygodniach/miesiącach? Bischoff powiedział, że w poprzednim roku było 7-8 tygodni, w których TNA biło rekordy jeżeli chodzi o rating. Powiedział, że TNA powoli lecz pewnie zmierza w dobrym kierunku. Dodał, że było kilka "boom" momentów, jednak nie zmienia to faktu, że budują swoje momentum i kreują niezłe talenty. Easy E chcę aby TNA ruszyło w trasę z swoim show, chce wprowadzać atrakcję różnego rodzaju. Na koniec dodał jeszcze, że mają przed sobą świetlaną przyszłość i są z tego powodu naprawdę dumni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz