27 lutego 2011

TNA iMPACT 24/02/11

Obrazek

Rozpoczynamy od przypomnienia wydarzeń z zeszłego tygodnia a po chwili Ken Anderson wychodzi na ring. Ken zaznaczył że nie obchodzi go kto ustala walki o pas w tej federacji. Jego kontrakt gwarantuje mu rewanż i nie odejdzie stąd dopóki go nie otrzyma. Anderson zastanawiał się nad tym dlaczego federacja go nie lubi kiedy na arenę wkroczył Rob Van Dam. Rob powiedział że wie iż Anderson miał ogromne plany kiedy przybywał do TNA ale te pany mogą nigdy się nie spełnić ponieważ RVD jest lepszy. Anderson jest może groźny z mikrofonem ale w ringu nie znaczy nic przy Rob Van Damie. Anderson powiedział że nie obchodzi go to, jedyne co go interesuje to walka rewanżowa, ale teraz powinni coś zrobić, coś czego nie będą żałować. RVD nie dał Kenowi dokończyć i uderzył go. Brawl przerwała ochrona, a po chwili na arenie pojawili się Immortal. Eric Bischoff poinformował wszystkich że dzisiaj Anderson i Van Dam zmierzą się ze sobą ale po konsultacji z Jeffem Jarrettem dodał do tej walki jeszcze Kurta Angle. Tak więc dzisiaj zobaczymy pojedynek RVD Vs Anderson Vs Angle.

Na backstage'u Scott Steiner popijał piwo a za nim stał Eric Young i ćwiczył pozy. Young powiedział Scottowi że zamierza pracować nad muskułami i chce wiedzieć co o nim myśli. Steiner wyrzucił go za drzwi.

Państwo Jarrett wybierali suknie ślubną da Karen.

Orlando Jordan & Eric Young vs Gunner & Murphy
Nie widzę sensu opisywania tego pojedynku ponieważ był po prostu straszny. Dodam jeszcze że jestem załamany tym że wystawiają Erica Younga którego bardzo lubię do takich walk. NA koniec Gunner oraz Murphy wykonali Demolition Decapitator i odliczyli Younga do trzech.

Zwycięża: Gunner & Murphy


Na backstage'u Angelina Love próbowała wybić Velvet z głowy stawanie swojej kariery na szali pojedynku.

W ringu Brother Devon. Chciał on przeprosić swoich synów za to co wydarzyło się na Againts All Odds. Człowiek którego kochali jego synowie położył na nich swoje ręce. Devon obiecał wszystkim że nie pozostawi tego bez reakcji. Bully Ray pojawia się na ekranie. Nazwał Devona słabym kawałkiem gówna. Ray miał ze sobą synów Devona którzy leżeli na ziemi. Ray powiedział że to nie tylko jego wina gdyż to właśnie jego synowie zaatakowali go w ich walce. Ray nie zapomniał dodać że to on był liderem Team 3D kiedy to zaatakował go Tommy Dreamer! Tommy wrzucił go na arene i rzucił na pastwę Devona. Ray uniknął uderzenia krzesełkiem i uciekł. Ochrona powstrzymała Devona przed pogonią a kiedy ten chciał się od nich uwolnić, przypadkowo powalił Dreamera.

Madison Rayne mówiła Tarze że ma dość tego że ludzie myślą, że nie potrafi obronić pasa mistrzowskiego bez jej pomocy. Dodała też że nie dba o to kto zaakceptuje jej otwarte wyzwanie.

AJ Styles powiedział że ma zamiar skopać dziś tyłek Flairowi i zająć się biznesami federacji.

Magnus vs Crimson
Przed walką Magnus powiedział że są do siebie podobni w wielu kwestiach, jest jednak jedna różnica. On nie chroni tyłka Kurtowi Angle. Crimson powala Magnusa clotheslinem. Następnie T-Bone suplex od Crimsona. Neckbreaker i Magnus wypada po za liny. Crimson chciał wciągnąć go z powrotem ale ten naciągnął go na liny i powalił big bootem. Magnus chciał wynieść rywala ale ten skontrował i wykonał Red Alert po czym uzyskał pinfall.

Zwycięża: Crimson

Super Posedown: Rob Terry vs Scott Steiner

Rob Terry wziął mikrofon i powiedział że nie wie za kogo uważa się Scott Steiner ale on udowodni dziś że jest najlepiej zbudowanym człowiekiem w historii tego biznesu. Scott Steiner wchodzi do ringu w garniturze. Steiner powiedział że między nimi jest znacząca różnica, on od dwudziestu lat pracuje na swoją reputację a Terry wchodzi tutaj nasmarowany olejkami i chce wypromować się pokazując mięśnie. Scott dał mu propozycję, pójdzie do szatni, ubierze się w ciuchy do walki a następnie skopie mu tyłek. Steiner chciał wyjść z ringu ale Terry powiedział że to co robi jest typowe dla Amerykanów. Uciec kiedy ktoś jest większy, silniejszy, szybszy i mądrzejszy. Steiner był gotowy do walki ale Rob zaatakował go ciężarkiem. Następnie powalił go clotheslinem i dusił go aż do czasu interwencji ochrony.

Rezultat: No Contest

Winter powiedziała Velvet że chce zobaczyć jak Velvet wykonuje swoją robotę dobrze. Tak jak wtedy kiedy ona i Angelina wygrały pasy. Velvet powiedziała że kiedy skończy z Saritą, przyjdzie skopać jej tyłek.

Państwo Jarrett rozmawiali z księdzem na temat ich ceremonii.

Ric Flair wychodzi na ring. Powiedział że trudno jest być skromnym kiedy jest się Nature Boy'em. Flair wie że AJ Styles jest za kulisami i chcę aby wyszedł na ring, padł na kolana i przeprosił. Styles wyszedł do ringu. Flair poinformował go że Fortune nie znaczy nic bez Rica. On chciał nauczyć ich wszystkich jak być wspaniałym a dziś nauczy AJ'a trochę szacunku. Flair uderzył. AJ'a Styles rzucił się na Nature Boy'a ale pojawił się Hernandez. Styles dał radę pozbyć się go z ringu i ponownie doskoczył do Flaira. Po chwili Hernandez wrócił do ringu i przytrzymał Stylesa. Ten jednak kopnął go w krocze, następnie wykonał low blow Fairowi i dołożył Pele dla Hernandeza. Po chwili Hernandez ponownie wrócił ale AJ wykonał mu springboard crossbody i wrócił do Flaira. AJ szykował się do wykonania Styles Clash ale po raz czwarty wrócił Hernandez i tym razem udało mu się uchronić Flaira. Ric i Hernandez okładali AJ'a ale z pomocą przybiegło Fortune. Dodatkowo Hernandeza zaatakował Matt Morgan.

Ken Anderson powiedział że interesuje go tylko odzyskanie tytułu.

Madison Rayne w ringu oczekiwała na swojego przeciwnika. A jest to... ODB!

Madison Rayne vs ODB
W końcówce Rayne wykonała neckbreaker i odliczyła ODB do trzech.

Zwycięża: Madison Rayne

Velvet Sky przyszła do Sarity poinformować że akceptuje jej wyzwanie i postawi na szali swoją karierę. Sarita obiecała że będzie to czysta walka i nie będzie stosować żadnych brudnych zagrywek. Panie podały sobie ręce ale kiedy Velvet odeszła Sarita i Rosita zaczęły się śmiać.

Matt Morgan powiedział że Hernandez jako jego były tag team partner wie jak ważny jest dla niego pas mistrzowski i powrócił właśnie teraz aby go od niego odciągnąć. Morgan dodał że za tydzień skopie mu tyłek.

Tym razem państwo Jarrett wybierali garnitur dla Jeffa. A teraz czas już na Mein Event dzisiejszego wieczoru!

Rob Van Dam vs Ken Anderson vs Kurt Angle
Kurt i Rob współpracowali i wykonali Kenowi double back body drop, a po chwili double suplex. Rob wykonał kilka wejść barkiem a kiedy Kurt chciał to powtórzyć ale z dużym impetem i trafił w metalową część narożnika. W ringu Van Dam wykonuje monkey flip i spin kick. Kurt wraca do ringu i powala Kena clotheslinem ale otrzymuje tą samą akcję od Roba. RVD odbił się od lin i wykonał Kurtowi Rolling Thunder. Anderson uniknął clothesline'u i wykonał Van damowi swój neckbreaker. Próba pinu ale tylko two count. Do akcji wraca Angle i wykonuje span suplex Kenowi. Kurt w narożniku, kontruje szarżę kopnięciem a następnie powala Andersona clotheslinem. Ken po za ringiem, Kurt odbijał się od lin ale Anderson podciągnął liny i Angle wypadł po za ring. W ringu spin kick i leg drop od taunta który pod tym względem dziś jakby nieaktywny. Angle wyciąga Andersona z ringu i zaczyna go okładać. RVD nie czekał i wykonał somersault dive na obu rywali. Udajemy się na reklamy.

Wracamy po przerwie. Van Dam chciał wykonać monkey flip ale Angle ustawił go na narożniku. Był to chyba jednak błąd Kurta ponieważ RVD powalił go kopnięciem z narożnika. Van dam dokłada standing moonsault i 1..2.. nie ma. Po chwili kiedy stali już na nogach Angle ruszył na rywala który był przy linach ale nadział się na dynamiczny back body drop i wyleciał z ringu. Anderson w ringu, back suplex i knee dorp od niego, próba pinu ale nie udana. Rob zaczął uwalniać się z uchwytu, wykonał high kick a po chwili springboard kick który powalił Andersona. Kurt Angle wraca i oczyszcza ring. Belly to belly overhead suplex dla Van Dama, następnie German suplex dla Andersona, na jednym jednak się nie skończyło i Kurt trzy razy powtórzył tą akcję. Po chwili Angle dołożył kolejny German suplex ale tym razem dla Van Dama. Angle wykonał Kenowi Angle Slam ale RVD powalił go superkickiem. Rob wszedł na narożnik ale Kurt podbiegł do niego i wykonał belly to belly superplex! Anderson chciał wykonać Mic Check ale Kurt skontrował to na T-Bone suplex! Na arenie pojawili się Jarrettowie i odwrócili uwagę Kurta, co pozwoliło Andersonowi wykonać Mic Check i odliczyć rywala do trzech.

Zwycięża: Ken Anderson.

Na koniec zobaczyliśmy tajemnicze promo w którym osoba w czarnym płaszczu przemierzała opuszczony dom. Jakże oryginalnie :)

Podsumowując Impact, pod względem segmentów dramatycznie nie było jednak walki to już inna historia. Do słabej nie mogę zaliczyć jedynie końcówki Mein Eventu i suplexów Kurta:) Zapraszam za tydzień kiedy poznamy tajemniczą osobę z promo...

6 komentarzy:

 1. Raporty robisz genialne, u nas na WrestleFans straciliśmy gościa od raportów i mam pytanie, czy nie byłbyś zainteresowany dodawaniem swoich raportów także u nas??

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry raport, Impact też niezły.

  Widze Keczup robisz kariere :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za propozycję Arthur ale od dłuższego czasu dodaje już raporty na jedno forum tak więc muszę odrzucić ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale przecież to w niczym nie przeszkadza, potraktuj to jako promocję waszego bloga. Robisz dobre raporty, w dodatku mógłbyś dodatkowo zareklamować wasz blog, ja nie widzę żadnych przeszkód.
  Taki np: KL dalej swoje raporty gdzie się tylko da i nic się mu nie dzieje, dzięki temu ma wielki szacunek wśród ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra jeśli nie chcesz, to trudno

  OdpowiedzUsuń
 6. iMPACT niestety slabe, raport dobry

  OdpowiedzUsuń