12 marca 2011

AJ Styles - wywiad

Oto kawałek wywiadu z AJ Stylesem przeprowadzonego przez Alexa Marveza z Scripps News.

AJ na temat Fortune odwracającego się od Immortal:

"Wiedziałem, że i tak do tego dojdzie. Fani chcieli zobaczyć Fortune przeciwko Immortal. Nigdy nawet nie chcieli połączenia tych dwóch grup. Nasz odwrót od nich odbił się wielkim echem. Myślę, że ich przeszłość związana z WWE może spowodować jeszcze większe wypromowanie nas, mam nadzieję, że do tego dojdzie."

Na temat pracy z Riciem Flairem podczas zeszłego roku:

"To w ogóle nie pasowało do mojej osoby. Ric często zabiera światła reflektorów. Myślę, że łatwiej nie zostać przyćmionym gdy jesteś przeciwko niemu a nie z nim. Kiedy jesteś z Riciem, to on zabiera ci uwagę. Definitywnie nauczyłem się od niego wielu rzeczy, np. jak lepiej udzielać wywiady itp. Bardzo go szanuję. Mimo iż ma 62 lata to i tak nadal jest jednym z najbardziej rozrywkowych facetów w tym biznesie."

Czy "pochodnia" naprawdę została mu przekazana:

"Sam nie wiem. Ta cała sytuacja pomiędzy mną a Stingiem i przejęciem pałeczki, ale teraz on powrócił i jest mistrzem. Nie wiem czy taka "pochodnia" powinna być przekazywana, ponieważ wielu ludzi zmienia swoje zdania jeżeli chodzi o takie sprawy jak emerytura. Chcę być częścią czegoś naprawdę wielkiego, czegoś o czym będą mówić wszyscy, o czymś takim jak WWE. Nie żebym chciał iść do WWE, chcę po prostu aby wreszcie TNA odniosło wielki sukces."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz