13 marca 2011

TNA Impact 10/03/2011 - raport

Obrazek

Rozpoczynamy od przypomnienia najważniejszych faktów z zeszłego tygodnia, a już po chwili do ringu zmierza nowy TNA World Champion, Sting! The Icon rozpoczął od powiedzenia że wie, iż niczego w swojej karierze nie dokonałby bez fanów, którzy wspierają go na każdym kroku. Sting dodał że z Hardym nie mają podobnego poglądu na świat ale on uważa że Jeff jest jednym z najlepszych zawodników z jakimi walczył. Gra muzyka Immortal a na ring idą już Eric Bischoff oraz Hulk Hogan. Hogan na początku zaznaczył że dobrze znowu widzieć Stinga. Hulk dodał też że Sting próbował wmawiać wszystkim kłamstwa na jego temat. Nikt w to oczywiście nie uwierzył i Sting opuścił federację. Teraz powraca ale Hulk ma dla niego jedną wiadomość: Ci ludzie nie potrzebują kolejnego bohatera, ponieważ mają już Hogana. Sting odpowiedział że ma rację, odszedł z federacji, ale zrobił to tylko ze względu na Hogana, Flaira i Bischoffa ponieważ praca z nimi była piekłem. Kiedy siedział w domu, poczuł w sobie ogień. Ten sam ogień który towarzyszył mu kiedy pierwszy raz walczył z Flairem czy Hoganem. Ogień, który zmotywował go do powrotu do TNA. Ken Anderson zmierza na ring. Ken w emocjonalny sposób przekazał wiadomość że chce swojej walki rewanżowej. Dodał że kiedy Jeff Hardy stracił pas, to Sting jest na jego celowniku. Powiedział że wie kim jest Sting, wszyscy na trybunach wiedzą kim jest Sting a jemu wypadało by się chyba przedstawić. Tak więc nazywam się Mrrrrrrrrr Anderson! Kolejnym który dołącza do ringu jest Jeff Hardy. Jeff powiedział że wszyscy mogą pocałować go w dupę. W zeszłym tygodniu został okradziony! Rob Van Dam zmierza do ringu. RVD powiedział że nie może tego słuchać ponieważ gdyby nie sędzia specjalny w jego walce, to on byłby teraz mistrzem! Bischoff wie jak rozwiązać tą sprawę. Na Victory Road, Jeff Hardy zmierzy się ze Stingiem, a już dziś Sting oraz RVD zmierzą się z Andersonem i Hardym!

Beautiful People przygotowywały się do swojej walki kiedy przeszkodziły im Sarita, Rosita i Angelina.

Samoa Joe vs The Pope
Joe zyskuje przewagę po serii chopów i ciosów w narożniku. Następnie back elbow i einzuigiri. Po chwili Pope skontrował irish whip i zaatakował kolanem a następnie wyprowadził podbródkowy. Joe kontruje irish whip, atomic dropem. Dokłada do tego jeszcze big boota i senton. Snap powerslam od Samoańczyka i 1..2.. nie ma. Chwilę potem, Pope zyskuje przewagę i wyprowadza STO, które daje two count. Pope chciał wrzucić rywala do narożnika z którego przed chwilą zdjął poduszkę, ale Joe kontruje i uranage suplex! Joe szykował się do Muscle Buster ale Dinero uderzył go łańcuchem, 1..2..3!

Zwycięża: The Pope

Bully Ray powiedział że Tommy Dreamer nie potrzebnie mieszał się w ich sprawy. Jeżeli chce kłopotów to je dostanie.

Madison Rayne i Tara zmierzają do ringu. W tym tygodniu rywalką Madison jest... Roxxi!

Knockouts Title Match: Madison Rayne(c) vs Roxxi
W końcówce Madison wykonała swój neckbreaker i odliczyła Roxxi do trzech.

Zwycięża: Madison Rayne

Po walce Madison dalej atakowała rywalkę ale pojawiła się Mickie James która najpierw powaliła Tarę a następnie wypędziła Madison z ringu.

Tommy Dreamer zapowiedział że jeżeli Bubba tak bardzo chce z nim walczyć to ma to załatwione. Ray czekał na Dreamera ale zaatakował go Devon. Devon atakował brata za pomocą łańcucha. Chciał także uderzyć go młotem ale powstrzymał go Tommy Dreamer.

Angelina Love, Velvet Sky & Winter vs Sarita, Cookie & Angelina
W końcówce Velvet wykonała roll up na Angelinie i tym zakończyła walkę.

Zwycięża: Angelina Love, Velvet Sky oraz Winter

W biurze Hogana, Ken Anderson uważał że to głupota wystawiać go w drużynie z Hardym. Ci jednak nie mieli zamiaru zmieniać swoich planów.

Three Way Streetfight: Ric Flair vs Matt Hardy vs AJ Styles
Przed walką Flair przypomniał Stylesowi że jest właśnie w kraju Flaira, na co AJ odpowiedział mu tym że Ric jest właśnie w TNA, miejscu które zbudował AJ Styles. Flair kazał AJ'owi klęknąć i pocałować go w dupę. Styles kazał mu się zamknąć. Matt Hardy powiedział że AJ jest naiwny jak dziecko. On też miał kiedyś marzenia ale zdał sobie sprawę z tego że tym biznesem włada system. AJ powiedział że rozumie to i rzucił się na Matta!

Wracamy po reklamach. Styles dominuje ale, kiedy zwrócił uwagę na Flaira, Matt powalił go clotheslinem. Do ringu wchodzi Flair, chybił z kilkoma elbow dropami. AJ wyrzucił Matta z ringu i został w nim z Flairem. Flair chwycił nogę Phenomenala ale ten oddał mu kopnięcie drugą nogą. Styles zakłada figure four ale Hardy wchodzi na narożnik i wykonuje leg drop. 1..2.. nie ma. AJ wyrzucony z ringu prosto do Flaira. Ten chciał uderzyć głową Stylesa w barierki ale nie powiodło się i to AJ wykonał tą akcję. Styles znowu wrzuca Flaira w barierki ale Hardy atakuje go kubłem. Wracają do ringu. Hardy powala rywala drabiną, następnie próbuje wykonać Twist of Hate ale Styles rzuca go na drabinę stojącą przy linach, seria ciosów dla krwawiącego Flaira. Następnie próba clothesline'u dla Matta ale Side Effect! 1..2.. nie ma. Styles unika elbow dropu, kontruje próbe uderzenia krzesełkiem przez Flaira, superkickiem. Kilka chopów dla Rica, a po chwili Pele dla Hardy'ego. Próba Styles Clashu ale Flair wykonuje low blow. Hardy dokłada Twist of Hate a Flair odlicza Stylesa do trzech.

Zwycięża: Ric Flair

Generation Me vs Ink Inc
Rozpoczynają Jeremy i Shanoon. Kilka sprowadzeń ze strony Moore'a i springboard moonsault. Facebuster od Jeremy'ego i zmiana z Maxem który odlicza rywala ale tylko do dwóch. Zmiana powrotna, Jeremy wykonuje springboard drop kick. Leg lariat od Bucka, ale po raz kolejny Max dokonuje zmiany i 1..2.. nie ma. Kilka ciosów i drop kick od Maxa. 1..2.. nie ma. Po dłuższym okresie przewagi braci, Shanoonowi udało się w końcu dokonać zmiany. powala rywala clotheslinem, po chwili back body drop i cios dla Jeremy'ego. Jesse wskakuje na narożnik i crossbody. Próba pinu ale tylko dwa. Jeremy chciał zaatakować rywala ale otrzymał facebuster. Jesse szarżuje na narożnik ale nadziewa się na superkick. Max sadza rywala na narożniku i zmienia się z bratem. Jeremy bierze rozbieg, Max wyrzuca go w górę a ten nadziewa się na spear! Na koniec Ink Inc dołożyło swoje fireman's neckbreaker combo i zakończyli walkę.

Zwycięża: Ink Inc

Po pojedynku, Moore zapowiedział że na VR poznamy nowych mistrzów.

Anderson i Hardy przygotowywali się do walki.

Jeremy Borash miał przeprowadzić wywiad ze Stingiem. The Icon zdążył tylko powiedzieć że przeprosił Roba i ma zamiar obronić swój tytuł kiedy zaatakował go Ken Anderson! Ken powiedział że pas należy do niego i chce rewanżu.

Sting & Rob Van Dam vs Jeff Hardy & Ken Anderson
W skutek ataku Andersona, Sting nie pojawił się w ringu. Anderson od razu rzuca się na Van Dama. Seria ciosów, ale Ken nadziewa się na kopnięcie, clothesline a na koniec springboard kick. 1..2.. nie ma. (Publiczność skanduje "We want Sting") Próba monkey flipu ale RVD musiał wykonać taunt i przez to spadł na matę. W ringu Jeff Hardy. Kilka spinkicków od RVD, 'ROB VAN DAM' i Rolling Thunder. 1..2.. nie ma. Hardy chciał dokonać zmiany ale Anderson się odsunął. Hardy uderzył Anderson, ten położył kolano na linach na które po chwili nadział się RVD. Rob zrzucił Andersona z ringu ale otrzymał Twist of Hate od Jeffa. 1..2.. Anderson przerywa pin i wykonuje Mic Check Jeffowi! Na arenie gaśnie światło, gra muzyka Stinga i The Icon pojawia się w ringu! Atakuje Kena i Scorpion Deathdrop! RVD na anrożniku 'ROB VAN DAM' i Five Star Frog Splash! 1..2..3!

Zwycięża: Sting i Rob Van Dam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz