19 marca 2011

TNA Impact 17/03/2011 - raport

Obrazek

TNA Impact rozpoczyna The Icon Sting z nowym pasem mistrzowskim TNA na ramieniu. Sting wszedł do ringu i zaprosił na niego Hogana i Bischoffa którzy po chwili pojawili się w ringu. Sting oddał w ręce Hogana stary pas mistrzowski a ten wyrzucił go po za ring. Sting zapytał Hogana jak mógł tak zniszczyć człowieka jakim był Jeff Hardy. Dodał że Jeff był dorosłym mężczyzną i to co zrobił na Victory Road to jego wina, chyba że Hogan i Bischoff mieli na to jakiś wpływ. Hogan zapytał Stinga czy obwinia ich za to co zrobił Jeff. Jeff pociągnął Immortal na dół i to co zrobił jest jego własnym problemem. Hulk dodał jeszcze że wszyscy w Immortal to czołowi zawodnicy i radził mu aby pilnował własnego tyłka. Po chwili zaczyna grać muzyka Bully Ray'a i wychodzi on na ring. Ray powiedział że przez 20 lat czekał na swoją okazję. Teraz chce być częścią Immortal a pierwsze co zrobi to dopadnie Stinga który nigdy nie wyjdzie z cienia człowieka bez którego wrestling by nie istniał, Hulka Hogana.

Hogan zaczął mówić o title shotcie dla Ray'a ale przerwała mu muzyka Fortune! AJ powiedział że w tym ringu znajdują się czterej faceci którzy nazywają się Fortune i w 100 procentach trzymają stronę Stinga. Styles dodał że to Devon był gwiazdą w ich drużynie i bez niego Ray nie jest w stanie niczego osiągnąć. Ray powiedział porównał zdobyte przez niego 23 tytuły mistrzów Tag Team do 23 mistrzostw Wagi Ciężkiej i domagał się swojego title shota kiedy został uderzony przez Stylesa. Hogan powstrzymał Ray'a przed rękoczynem a do ringu zmierza Mr. Anderson. Anderson zadał tylko jedno konkretne pytanie: Where is my rematch!? Hogan nazwał go dupkiem po czym Ken podtrzymał się lin i po chwili padł na ziemię. Po chwili wstał i przyznał że jest dupkiem. Hogan przypomniał Andersonowi że nie dał rady pokonać RVD na co Ken odpowiedział mu że RVD także go nie pokonał i zwrócił się do niego: "Terrence" (Prawdziwe imię Hogana) Eric Bischoff przypomniał że stacja chce ratingu więc ma pewien pomysł. AJ Styles vs Bully Ray vs Anderson vs RVD, a zwycięzca walczy ze Stingiem. Anderso nie chciał się na to zgodzić ale Bischoff nie zmienił zdania.

Kurt Angle na backstage'u z wielkim pudłem. Był to prezent dla nowożeńców.

AJ Styles podszedł do RVD i oferował mu współpracę w dzisiejszej walce. Ten odrzekł jednak że ni są kumplami i nie ma zamiaru z nim współpracować.

Knockouts Title: Madison Rayne(c) vs Alyssa Flash

Czas na walkę o Knockouts Title a przeciwniczką Madison będzie Alyssa Flash. Madison zaatakowała ją od tyłu już na rampie. Zawodniczki już w ringu, Madison wykonuje swój neckbreaker i 1..2..3

Zwycięża: Madison Rayne

Po walce pojawiła się Mickie James która pomogła Alyssi. Mickie chciała ponownej walki o tytuł. Madison zgodziła się ale chciała aby Mickie postawiła coś na szali, a będą to jej włosy.

Pope na backstage'u uzdrawiał ludzi.

Anderson chciał wywalczyć dla siebie title shota u Hogana. Hulk powiedział mu że może to osiągnąć trudną drogą albo łatwą drogą, co wybiera? Anderson wyprosił kamerę i zamknął drzwi.

Pope w ringu z otyłą kobietą, nie widomym facetem oraz drugim na wózku inwalidzkim. Pope powiedział że ci ludzie w niego nie wierzą ale on uzdrowi ich tak jak robił to Jezus Chrystus wiele lat temu. Pope sprawił że ślepy przejrzał na oczy, facet z wózka wstał a kiedy przyszła pora na grubą kobietę powiedział że jej to nawet Jezus Chrystus by nie pomógł. Samoa Joe zmierza do ringu wraz z Okadą. Pope uciekł z ringu a po chwili wyciągnął z niego Okadę i przyłożył mu nóż do szyi. Pope dzięki temu bezpiecznie opuścił arenę a następnie pokazał wszystkim że nóż to atrapa. Po chwili na backstage'u Pope torturował Okadę do momentu kiedy znalazł ich Joe. Pope uciekł a Joe uwolnił Okadę.

Roba Van Dam zarzucał Andersonowi że posuwa się za daleko chcąc tytułu. Anderson jednak powiedział że jest dupkiem i to jego sprawa.

Karen i Jeff Jarrett w ringu. Jeff powiedział że nie musi w tej chwili nic udowadniać bo pokonał Kurta Angle, ale ma dla niego pewną ofertę. Kurt Angle z prezentem wychodzi do ringu. Kurt przyznał na początku rację Jarrettowi że jest lepszym mężem i ojcem od niego. Powiedział także że ten prezent jest symbolem przebaczenia. Jeff otworzył podarunek a była to gitara. Panowie przytulili się ale po chwili Angle odebrał mu prezent i rozwalił na jego głowie! Kurt powiedział że jeżeli Jeff nie zaakceptuje jego warunku jakim jest steel Cage Match na Lockdown, zamieni każdy ich dzień w piekło. Jarrett zgodził się.

Eric Bischoff motywował Gunnera, Murphy'ego oraz Terry'ego przed walką o pas TV. Po chwili Karen Angle wzywała policję do Impact Zone.

Television Title Match: Gunner vs Murphy vs Rob Terry
Ochroniarze współpracowali i atakowali rywala w narożniku. Po chwili jednak Gunner wymierzył Murphy'emu clothesline. Splash w narożniku dla Terry'ego, irish whip ale Terry kontruje clotheslinem. 1..2.. nie ma. Terry powalił Murphy'ego spin kickiem ale nadział się na Spear od Gunnera! 1..2..3

Zwycięża: Gunner


Ric Flair przeszkodził AJ'owi na backstage'u a ten powalił go i odszedł. Po chwili Karen i Jeff rozmawiali z policjantami i kazali im aresztować Kurta.

Street Fight: Hernandez & Sarita & Rosita vs Matt Morgan & Angelina Love & Winter
Krótka walka, mnóstwo chaosu, Morgan powalił Hernandeza swoimi clotheslinem, Winter wykonała backbreaker na Rosicie i wygrała ten pojedynek.

Zwycięża: Matt Morgan, Winter oraz Angelina Love

Po walce pojawił się ten sam facet który był obecny na Victory Road i zaatakował Morgana. Kiedy panowie poradzili sobie z Morganem chcieli zająć się paniami ale Morgan wstał i nie pozwolił im na to.

1# Contender Match: AJ Styles vs Bully Ray vs Mr. Anderson vs Rob Van Dam
Buly Ray powala AJ'a, następnie rusza do Van dama i Andersona. Po chwili jednak frankensteiner od AJ'a i clothesline w narożniku. Styles chciał wykonać monkey flip ale Ray rzucił nim o matę. Po chwili Ray wyrzuca Andersona z ringu i zostaje w nim sam z Van Damem. RVD powalił rywala spin kickiem a po chwili dołożył Rolling Thunder, 1..2.. nie ma. Anderson wyciąga RVD z ringu i powala go clotheslinem. AJ wykonuje Andersonowi sunset flip i 1..2.. nie ma. Po chwili AJ wykonuje Andersonowi dropkick ale otrzymuje potężny clothesline od Bully Ray'a. Side slam dla AJ'a. próba pinu ale tylko two count. Ray zdominował sytuację w ringu i po kolei okładał rywali. Ray nadział się na superkick od Van Dama. AJ rusza na Roba ale zostaje wyrzucony z ringu. Rob ustawia Anderson an środku ringu, jest na narożniku i Five Star Frog Splash ale chybione. Anderson podnosi się ale zaraz po tym otrzymuje potężny side slam od Ray'a. Ray nie zauważył że do gry wrócił Styles który wykonał mu springboard crossbody! 1..2.. nie ma. RVD na narożniku i powala Stylesa, próba pinu ale tylko do dwóch. Neckbreaker od Andersona i teraz to on próbuje pinu ale Van Dam odkopuje. Ray po za ringiem, Styles skacze ale nie trafia. Ray chciał uderzyć AJ'a krzesłem ale Earl Hebner nie pozwolił mu na to. W ringu Anderson wykonał Van Damowi back suplex, 1..2..3! Ale kto zwyciężył?(wydaje się że był do podwójny pin) Hebner chciał przekazać Borashowi wiadomość ale uderzył go Bully Ray.

Ray kopnął Borasha ale otrzymał einzuigiri od Stylesa. Zawodnicy rozpoczęli brawl i zaczęli zmierzać w stronę titantronu. AJ wziął krzesełko ale pojawił się Ric Flair i wykonał mu low blow! Zawodnicy byli już na rampie, Ray wykonał mu powerbomb zeskakując z rampy na dół!!! Po przerwie, AJ na noszach opuścił arenę. Na tym kończymy Impact! Zapraszam za tydzień!


1 komentarz:

  1. Co do Impacta to wypadł nieźle pod względem segmentów ale niestety słabo w walkach. Ogólna ocena gali jest jednak pozytywna:)

    OdpowiedzUsuń