9 kwietnia 2011

TNA Impact 7/04/2011 - raport

Rozpoczynamy kolejny TNA Impact! Na początku przypomnienie powrotu Danielsa a po chwili sam Fallen Angel wraz z Fortune zmierza do ringu! Daniels rozpoczął od tego że jego relacje z TNA były różne, ale nie ma do nikogo żalu ponieważ to jest biznes. Dla niego sprawą najwyższej wagi jest jednak przyjaźń. Chodzi tu teraz o człowieka którego nazywa bratem, AJ Stylesa. Kiedy w kilka tygodni temu zobaczył jak Bully Ray eliminuje jego najlepszego przyjaciela, uznał że musi powrócić i zostać 4 zawodnikiem Fortune w walce Lethal Lockdown! W tym momencie do ringu dołączają przeciwnicy Fortune na Lockdown, Ric Flair, Abyss, Matt Hardy oraz Bully Ray. Ric Flair mówił o tym że nie wie kim jest Daniels. Fortune popełniło błąd pozwalając mu dołączyć do nich. Dodał też że AJ spędzi resztę swojego życia siedząc w domu. Flair dał Danielsowi możliwość wyjścia z ringu i opuszczenia TNA raz na zawsze. Flair poinformował też Danielsa że nie ma kontraktu z TNA i nie może wystąpić na Lockdown. Daniels odpowiedział że może Hogan i Flair nie chcą go w federacji, ale stacja tak. Hogan i Bischoff pojawiają się na arenie. Hogan zapowiedział że jeżeli stacja chcę Danielsa to go dostanie. Już dziś Christopher Daniels zmierzy się z Bully Ray'em. Ray zabrał głos i powiedział że lepiej dla Danielsa byłoby gdyby zaakceptował opcję Flaira i opuścił TNA bo jeżeli stanie z nim w ringu umieści go w łóżku obok AJ Stylesa. Ray dodał aby Christopher wrócił do domu i pomalował paznokcie. Daniels powiedział aby ten nie martwił się o jego paznokcie a o człowieka który skopie mu tyłek. Rozpoczyna się brawl.

Ken Anderson na backstage'u znalazł list od Stinga w którym ten mówi że to co stało się w zeszłym tygodniu było tylko zapowiedzią, Tonight it's Showtime!

Hulk Hogan żalił się Bischoffowi że ma dość stacji która co chwilę robi sobie z niego jaja.

Hernandez & Anarchia vs Tommy Dreamer & Devon
Dreamer back body dropem wyrzucił Hernandeza z ringu, a w nim zostają Anarchia i Devon który powala rywala shoulder blockiem. Headbutt od Devona i 1..2.. nie ma. Zmiana, w ringu Tommy Dreamer. Devon toeholdem powala rywala a Tommy dokłada elbow drop. Powerslam dla Anarchii, zmiana i mamy Whazzup! W ringu pojawia się Hernandez, Tommy z Anarchią walczą po za ringiem. Thesz Press od Devona. W między czasie Dremer rzucony w metalowy fragment narożnika. Rosita odwróciła uwagę Devona który ją pocałował. Hernandez wykonuje irish whip ale w momencie nie uwagi sędziego Anarchia wymierza Devonowi cios krzesełkiem. Hernandez odlicza i 1..2..3!

Zwycięża: Hernandez & Anarchia


Po walce Hernandez chciał wykonać Border Toss Tommy'emu ale pojawił się Matt Morgan który wykonał Anarchii chokeslam.

Samoa Joe vs Murphy
The Pope siedział przy stole komentatorskim. Na początku przewagę uzyskał Murphy jednak już po chwili tej krótkiej walki Joe wykonał serię kolan, założył Coquina Clutch po czym Murphy odklepał.

Zwycięża: Samoa Joe

Anderson znalazł kolejny list od Stinga który tym razem mówił że powinni skończyć to co zaczęli.

Knockouts Tag Team Title Match: Sarita & Rosita(c) vs Angelina Love & Velvet Sky
W końcówce walki pojawiła się Winter, wtedy Angelina zaczęła atakować Velvet? Po chwili Rosita przypięła Velvet.

Zwycięża: Sarita & Rosita

Anderson szukał Stinga ale w czasie poszukiwań zaatakował go RVD.

Na ringu pojawia się Sting, a po nim Rob Van Dam. Sting powiedział że pojawił się w TNA aby powstrzymać Hogana i Bischoffa i jest zdziwiony tym że RVD i Anderson chcą mu przeszkodzić. Rob przypomniał że kiedy pojawił się tu rok temu, pokonał Stinga a następnie otrzymał ciosy kijem baseballowym. Sting przyznzał się do błędu i przeprosił za to. Zapytał się też Van Dama czy ten nie chce go przeprosić za wykorzystanie go jako pionka w jego grze z Andersonem. Rob powiedział że szanuje Stinga ale on jest Whole Fn' Show i nadejdzie na Lockdown. Hulk Hogan wraz z Bischoffem zapowiedzieli że dziś Rob Van Dam zmierzy się ze Stingiem!

Tara kłóciła się z Madison Rayne na backstage'u. Po chwili Mr. Anderson idąc korytarzem zrzucał ze ściany plakaty Stinga.

Robbie E & Generation Me vs Brian Kendrick, Chris Sabin & Suicide
Dobrze widzieć że dzieje się coś wokół X Division. Rozpoczyna Sabin i Robbie. Kilka sprowadzeń od Sabina i zamiana z Suicidem który wykonuje slam/elbowdrop combo. Próba pinu ale tylko two count. Max Buck zatrzymał Suicide'a odbijającego się od lin, po czym Robbie wykonał mu back breaker. 1..2.. nie ma. Max Buck w ringu, dropkick, zmiana z Jeremym który wchodzi na narożnik i wymierza elbow drop. Max znowu w ringu, osłabia rywala i zmienia się z Robbiem. Robbie wykonuje wejście barkiem w narożniku. W ringu znowu Max, który zostaje wbity w narożnik przez Suicide'a. Suciide dokonuje zmiany i Brian Kendrick wchodiz do ringu wykonując slingshot dropkick. Dropkick dla Robbiego E a następnie leg lariat dla Maxa. Następnie einzuigiri i kolejny dropkick, 1..2.. Jeremy przerywa. Suicide wyrzuca go z ringu a następnie wraz z Sabinem wykonują crossbody. Sabin trafił w Robbiego ale Jeremy zdążył się odsunąć i wejść do ringu. Nrian miał pełną kontrolę nad Maxem ale pojawił się Jeremy który wykonał mu spinning enziguiri. Jeremy na narożniku ale Max wykonuje mu rope hang DDT! Kendrick odlicza Jeremy'ego.

Zwycięża: Brian Kendrick, Suicide i Chris Sabin

W biurze Hogana Gunner, Murphy i Rob Terry. Hogan nakazał Gunnerowi spoliczkować pozostałą dwójkę co ten zrobił. Hulk kazał im wyjść. Po chwili do biura przychodzi Ken Anderson. Anderson chciał zostać sędzią dzisiejszej walki wieczoru na co Hulk się zgodził.

Widzimy Mickie James leżącą na ziemi i odjeżdżający motor.

Lumberjack Match: Bully Ray vs Christopher Daniels

Z początku kilka hip tossów od Danielsa i kolano które wyrzuciło Ray'a z ringu. Ray wypadł z ringu w miejscu gdzie stali członkowie jego grupy więc szybko wrócił z ringu. Po chwili w tym samym miejscu znalazł się Daniels któremu nie poszło już tak łatwo. Abyss i Hardy okładali Danielsa ale po chwili Beer Money i Kaz odgonili ich i pomogli Danielsowi wrócić do ringu. W ringu przewaga Ray'a do czasu kiedy Daniels kontruje szarżę w narożniku, następnie wyprowadza kilka forearmów i leaping einzuigiri do dwóch. Chris na narożniku i Frankensteiner. Forearm w narożniku, odbija się od lin ale nadział się na clothesline od Ray'a. Bully chciał wykonać splash ale chybił i STO od Danielsa. Daniels na narożniku szykuje się na BME i mamy Best Moonsault Ever! 1..2.. Flair wyciąga sędziego z ringu. W momencie kiedy sędzia był po za ringiem Hulk Hogan uderzył Danielsa łańcuchem. Ray pinuje i mamy three count.

Zwycięża: Bully Ray

Jeff Jarrett wchodzi do ringu na którym jest klatka. Jeff poinformował Kurta Angle że teraz siedzi w więzieniu co oznacza że nie jest bezpieczny. Karen i on zadecydowali że Kurt nie będzie widywał dzieci. Jeff zapowiedział Karen która miała coś do powiedzenia lecz zamiast tego zaczyna grać muzyka Kurta Angle który na linie wjeżdża do klatki! Kurt gotowy do walki ale Jeff zasłania się kamerzystą i ucieka. Jeff razem z Karen która pojawiła się w między czasie uciekli.

Rob Van Dam vs Sting, special referee Ken Anderson

RVD z początku powalił rywala jump kickiem z narożnika a następnie dołożył Rolling Thunder. Próba pinu ale nie ma. RVD nie trafia jednego z wejść barkiem w narożniku po czym Sting wykonuje mu splash, 1..2.. nie ma. Scorpion Deathdrop od Stinga ale Anderson wykonuje mu Mic Check! Po chwili RVD dokłada Five Star Frog Splash i odlicza do trzech.

Zwycięża: Rob van Dam

Po walce Anderson powalił roba pasem. Pojawili się Rob Terry i Murphy którzy zaczęli nosić Andersona. Zjawił się też zadowolony Hulk Hogan. Po chwili jednak Anderson wykonał Mic Check Murphy'emu i Terry'emu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz