12 kwietnia 2011

Kazarian - Biografia

Obrazek

Imię i Nazwisko: Frank B. Gerdelman
Data i miejsce urodzenia: 4 Sierpnia1977r. Palm Springs, California
Wzrost: 1.85 m
Waga: 98 kg
Trenerzy: Killer Kowalski, Jesse Hernandez
Debiut: 1998r.

Początki kariery wrestlingowej

Kazarian rozpoczął treningi pod okiem Killera Kowalskiego w 1998 roku. Po ukończeniu treningu z Władkiem Kowalskim, Frank zaczął występować w Empire Wrestling Federation gdzie kontynuował swój trening. Zdobywał w tej federacji tytuł mistrzowski Wagi Ciężkiej i mistrzostwo Tag Team z Joshem Galaxy. 10 Marca 2001 pokonując Danielsa i Adama Pearce'a został Millennium Pro Wrestling World Championem. 30 Maja razem z Novą zdobyli wakujące tytuły UPW Tag Team. W 2002 roku razem z Novą, w Japonii pokonali drużynę Edge'a i Christiana. Podczas touru World Wrestling All-Stars po Anglii, Australii i Nowej Zelandii spotkał się z Glennem Gilberti oraz Scottem D'Amore którzy zaproponowali mu pracę w Total Nonstop action.

Total Nonstop Action

Kazarian dołączył do TNA latem 2003 roku. Wziął udział w pierwszym Ultimate X Matchu który wygrał Michael Shane. Od Października 2003 do Marca 2004 Kazarian nie występował w federacji. 31 Marca pokonał Amazing Reda i zdobył swój pierwszy tytuł X Division. Stracił pas 9 Czerwca na rzecz AJ Stylesa. Utworzył Tag Team z Michaelem Shanem. Nie podobało im się to że AJ Styles który posiadał już tytuł Mistrza Świata, wrócił do X Dywizji. 28 Lipca pokonali Stylesa w Ultimate X matchu i zdobyli pasy. Bronili tytułu w twenty two man Gauntlet for the Gold matchu, Kazarian został wyeliminowany jako trzeci od końca. Kontrakt Kazariana skończył się we wrześniu 2004 i nie został przedłużony.

Word Wrestling Entertainment

Kazarian rozpoczął występy w Ohio Valley Wrestling na kontrakcie rozwojowym. Pokonywał tam Nunzio, Scotty 2 Hotty, Funakiego i Paula Londona. Kaz nie zdołał przebić się do głównego rosteru i za pomocą swojej strony internetowej poinformował o opuszczeniu federacji.

Powrót do federacji niezależnych

19 Sierpnia 2005 razem z Peteyem Williamsem walczyli o pasy PWG Tag Teams Championship ale nie udało im się zwyciężyć. W 2006 roku rozpoczął feud z Scorpio Sky z którym poległ w First Blood Matchu. Kazarian pokonał Scorpio Sky'a w pierwszej rundzie 2006 Battle of Los Angeles. Odpadł w drugiej rundzie kiedy zaatakowało go The Dynasty. Feud zakończył się w Styczniu 2007 kiedy Kaz pokonał Sky'a w walce której przegrany opuszcza PWG. Opuścił federację w Maju 2007 aby powrócić do TNA.

Powrót do TNA

Kazarian powrócił na Victory Road 2006 i zmierzył się z Senshim w walce o pas X Division ale przegrał. Po długiej nieobecności w telewizji Kazarian powrócił i utworzył stajnie wraz z Havokiem, Mattem Bentleyem i Ravenem. 21 Czerwca odwrócił się od członków stajni co kosztowało Ravena porażką w walce z Chrisem Harrisem.

Kaz

Po rozpadzie Serotonin Kazarian skrócił swój ring name zostawiając samo "Kaz". Kaz wziął udział w turnieju Figh For The Right i dostał się do finału który wygrał pokonując Christiana Cage'a na Genesis w Ladder Matchu. Na następnym TNA Impact zmierzył się z Kurtem Angle a stawką pojedynku było mistrzostwo Wagi Ciężkiej TNA. Kurt Angle obronił tytuł. Na Turning Point 2007 razem z Bookerem T pokonali Christiana i Roberta Roode. Podczas Final Resolution zmierzył się z Black Reignem i zwyciężył. Następnie zmierzyli się w Four Corner Mouse Trap matchu który także wygrał Kaz. 23 Lutego Reign i Rellik zaatakowali go a na pomoc przybył Eric Young. Na Destination X Kaz wraz z Youngiem pokonali ich. Wygrali Cuffed in a Cage match na Lockdown 2008 a na następnym Impactcie pokonali AJ Stylesa i Tomko oraz LAX zdobywając tytuły mistrzowskie Tag Team Kiedy to Super Eric odliczył Stylesa. Następnie AJ złożył protest do Jima Cornette'a. AJ twierdził że Super Eric nie był zakontraktowany w pojedynku i pasy zostały im odebrany. Kaz wygrał Terror Dome Match na Sacrifice i został pretendentem do pasa X Division i zajął miejsce Kurta Angle w walce o pas TNA Championship który wygrał Samoa Joe. 5 Czerwca na Impact, Kaz zwyciężył w X Division King of The Mountain. Na Slammiversary zmierzył się z Peteyem Williamsem o X Division Championship ale nie udało mu się ponownie zdobyć tytułu. Na kolejnym Impact walczył z Samoa Joe o tytuł mistrzowski ale nie udało mu się zostać mistrzem świata po raz pierwszy w historii. Był liderem teamu TNA w 2008 World X Cup ale przegrał w finale z Daivari. Federacja ogłosiła że Kaz został zwolniony z federacji jednak był to tylko storyline.

Suicide

W 2008 roku powróci do TNA pod postacią zamaskowanego wrestlera Suicide'a. Zadebiutował na Final Resolution atakując Motor City Machineguns. Na Destination X Suicide wygrał Ultimate X Matchu i zdobył X Division Championship. Kazarian nabawił się kontuzji i charakter Suicide'a był grany przez Christophera Danielsa. Suicide prowadził program z MCMG którzy chcieli go zdemaskować i udowodnić że to właśnie Daniels ale kiedy miało do tego dojść na pomoc przybył mu właśnie Daniels. Na Slammiversary obronił swój tytuł w King of The Mountain przeciwko Shelley'owi, Sabinowi, Lethalowi i Creedowi. 16 Lipca stracił tytuł na rzecz Homicide'a który zrealizował swoją walizkę z meczu Feast or Fired.

Po wielu tygodniach nieobecności wrócił na Hard Justice i przegrał z D'Angelo Dinero w Steel Asylum matchu. 20 Sierpnia zaatakował Dinero po jego walce z Creedem. Na No Surrender przegrał z Dinero w Falls Count Anywhere. Na następnym Impact pokonał Dinero w street fight matchu. 3 Grudnia pogodził się z Dinero i razem z Morganem i Hernandezem pokonali Rhino, Team 3D i Jesssiego Neala. Na Final Resolution te same teamy zmierzyły się ponownie i starcie zakończyło się tym samym rezultatem.

Powrót jako Kazarian

18 Lutego 2010 powrócił jako Kazarian i w drużynie z Generation Me oraz Amazing Redem pokonali Motor City Machineguns, Douga Williamsa i Briana Kendricka. Tydzień później pokonał Kendricka i został pretendentem do tytułu X Division. Zmierzył się z Danielsem i mistrzem Williamsem na jednym z Impactów ale nie udało mu się zdobyć tytułu. Dokonał tego jednak na Lockdown kiedy pokonując Homicide'a i Shanoona Moore'a zdobył wakujący pas. Stracił go już na Sacrifice kiedy to powracający Williams odzyskał tytuł.

Fortune

Na Victory Road Kazarian w teamie z AJ Stylesem pokonali Samoa Joe i Roba Terry'ego. Podczas następnego Impactu Kaz pomógł Stylesowi zdobyć Global Championship. Na jednym z Impactów Fortune czyli Ric Flair, Matt Morgan, Doug Williams, AJ Styles, Beer Money i Kazarian zaatakowali EV 2.0. Na Bound For Glory Kazarian, Styles, Morgan, Roode i Storm polegli w walce Lethal Lockdown przeciwko EV 2.0. Na kolejnej tygodniówce, Kazarian i Fortune dołączyli do stajni Hulka Hogana czyli Immortal. Kazarian popadł w konflikt z innym członkiem Fortune Douglasem Williamsem co zakończyło się ich walką wygraną przez Kazariana po interwencji Beer Money a na koniec odwróceniem się Williamsa od grupy. 23 Grudnia Kazarian pokonał Generation Me oraz Robbiego E i został pretendentem do mistrzostwa dywizji X trzymanego przez Jay'a Lethala. Na Genesis 2011 Kaz pokonał Lethala i został champem po raz czwarty. 31 Stycznia Fortune przeszło face turn i zaatakowało Immortal. Podczas Vitory Road Kazarian skutecznie bronił tytułu w walce Ultimate X przeciwko Gen Me oraz Robbiemu E.

aktualizacja by Forlan.

Na początku 2012 roku, Kazarian stworzył zespół z Chrisem Danielsem i niedługo potem udało im się zdobyć pasy mistrzowskie Tag team, odbierając je z rąk AJ Stylesa i Kurta Angle. Potem oba teamy rozpoczęły feud, a pasy mistrzowskie przeplatały się z rąk do rąk. Ostatecznie to Bad Influence, jak swój zespół nazwali Kazarian i Daniels byli górą. Na Lockdown 2013 Bad Influence stracili pasy mistrzowskie na rzecz Austina Ariesa i Bobby’ego Roode’a. Daniels i Kazarian żądali rewanżu i dostali je wraz z trzema innymi zespołami na Slammiversary. Tam w 4 Way Matchu James Storm & Gunner pokonali Dirty Heels [Aries&Roode] i zdobyli pasy mistrzowskie. Potem obaj wrestlerzy wzięli udział w Bound for Glory Series, jednak nie zdołało to rozbić im zespołu. Co więcej, połączyli się z Roode’em i stworzyli stajnię E.G.O

Obecnie razem z Roode’em i Danielsem są heelami i najprawdopodobniej zmierzą się na Bound for Glory 2013 z członkami Main Event Mafii.


Jako Kazarian:
1. Finishery:
Back to the Future (Bridging wrist lock electric chair drop)
Bicycle kick
Fade to Black (Kneeling back to belly piledriver)
Flux Capacitor (Rolling moonsault side slam)
Half nelson choke with bodyscissors
Wave of the Future

2. Sygnatury
Belly to belly suplex
Cradle suplex
German suplex
Hangman's neckbreaker followed into a DDT
Jumping high kick
Rope aided corner dropkick to a seated opponent
Running single leg dropkick[
Slingshot into either a DDT
Spin kick
Springboard leg drop
Swinging neckbreaker

Jako Suicide:
1. Finishery
DOA – Dead On Arrival
Rolling moonsault side slam
Running double knee
Suicide Solution

2. Sygnatury

Headbutt
Legsweep
Rolling fireman's carry slam
Running elbow
Running front dropkick
Running snapmare driver
Slingshot Oklahoma roll
Springboard back elbow
Swinging Russian legsweep

Z Michaelem Shanem
Modern Art
Xtreme Elimination

3. Menadżerowie
Jade Chung
Looney Lane
Melina
SoCal Val
Traci[2]
Christy Hemme
C. Edward Vander Pyle
Ric Flair

4. Przydomki
"The Future"
"The Coolest Man in Wrestling"
"The K-A-Z"
"The Dark Savior" (as Suicide)

5. Piosenki Wejściowe

"You're the Best" by Joe Esposito (Independent circuit)
"Kaz" by Dale Oliver (Cover of "Coming Undone" by Korn) (TNA)
"Coming Alive" by Dale Oliver (TNA; as Suicide)

6 Tytuły i Osiągnięcia


Big Time Wrestling

BTW Tag Team Championship (1 time) – with Jason Styles

California Wrestling Coalition
CWC Heavyweight Championship (1 time)
CWC Tag Team Championship (1 time) – with Iron Eagle

Cauliflower Alley Club
Future Legends Award (2005)

East Coast Wrestling Alliance
ECWA Tag Team Championship (1 time) – with Nova

Empire Wrestling Federation
EWF Heavyweight Championship (1 time)
EWF Tag Team Championship (1 time) – with Josh Galaxy

International Wrestling Coalition

IWC United States Championship (1 time)

Jersey All Pro Wrestling
JAPW Light Heavyweight Championship (1 time)
JAPW New Jersey State Championship (1 time)

Millennium Pro Wrestling
MPW Heavyweight Championship (1 time)

Phoenix Championship Wrestling
PCW Television Championship (1 time)
PCW Tag Team Championship (1 time) – with Nova

Pro Wrestling Guerrilla
PWG Championship (2 times)
Bad Ass Mother 3000 (2003)

Pro Wrestling Illustrated
PWI ranked him #30 of the best 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2009

Rising Phoenix Wrestling
RPW Invitational Tournament (2006)

Total Nonstop Action Wrestling
TNA World Tag Team Championship (1 time) – with Eric Young/Super Eric
TNA X Division Championship (4 times, current)
Fight for the Right Tournament (2007)
King of the Mountain (2008, 2009)

Ultimate Pro Wrestling
UPW Lightweight Championship (1 time)
UPW Tag Team Championship (1 time) – with Nova
UPW Tag Team Championship Tournament (2001) – with Nova

United States Xtreme Wrestling
UXW Xtreme Championship (1 time)

West Coast Wrestling Alliance
WCWA Heavyweight Championship (1 time)

Wrestling Observer Newsletter awards
Worst Worked Match of the Year (2006) TNA Reverse Battle Royal at TNA Impact!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz