2 maja 2011

Suicide - biografia

Obrazek

Ringname: Suicide
Debiut: 7 Grudnia 2008
Grany przez: Frankie Kazarian, Christopher Daniels, Kiyoshi

Postać w grze

Postać Suicide'a została stworzona przez Midway Games na potrzeby gry TNA Impact w 2008 roku. Głosu w grze udzielił mu Senshi. W grze Suicide jest zawodnikiem który wchodzi w szeregi TNA. Postać dochodzi do walki o TNA Title. Latin American Xchange nakazują mu podłożyć walkę na co ten naturalnie się nie zgadza i wygrywa pojedynek. W ramach zemsty został zaatakowany przez LAX i zostawiony w Meksyku. Tam znajdują go lekarze i pomagają mu w powrocie do zdrowia. Proponują mu także darmowy zabieg plastyczny co pozwala stworzyć graczowi nowe oblicze zawodnika.

Suicide odnosi sukces w Meksyku po czym Kevin Nash rekrutuje go do rosteru TNA. W TNA Suicide zdobywa X Division championship oraz tworzy tag team z Ericiem Youngiem. W późniejszym czasie LAX porwało Younga i zmusili Suicide'a do odebrania tytułu mistrzowskiego Kurtowi Angle i oddaniu go w ręce Jeffa Jarretta. Po wszystkim Suicide'owi pomaga Nash i Samoa Joe i w rewanżu Suicide odbiera tytuł mistrzowski Jarrett'owi.

Debiut w telewizji

Na Final Resolution 2008 postać z gry zadebiutowała w prawdziwym świecie atakując Motor City Machineguns. Na Destination X Suicide pod którego postacią krył się Daniels zastępujący Suicide'a wygrał Ultimate X Match i zdobył X Division Title. 14 Maja na Impact Sheley, Sabin, Creed i Lethal chcieli zdemaskować Suicide'a ale na pomoc przybył mu Christopher Daniels. Na Sacrifice Suicide obronił tytuł mistrzowski przeciwko Danielsowi. Podczas Slammiversary wygrał King of the Moountain match a jego przeciwnikami byli Shelley, Sabin, Lethal, i Creed. 16 2009 Lipca stracił tytuł przeciwko Homicide'owi który wykorzystał swoją walizkę "Feast or Fired".

Po kilku tygodniach nieobecności powrócił na Hard Justice 2010 i wziął udział w Steel Asylum matchu ale nie udało mu się zwyciężyć przez D'Angelo Dinero. Na następnym wydaniu TNA Impact zaatakował Dinero po jego walce z Creedem. Suicide poniósł dwie porażki z Popem, pierwszą 17 Września w grudge matchu a drugą na No Surrender w Falls Count Anywhere matchu. W końcu udało mu się zwyciężyć na Impact po PPV w street fight matchu. 3 Grudnia Suicide pogodził się z Dinero i przyłączył się do niego, Matta Morgana oraz Hernandeza którzy wplątani byłi w konflikt z Team 3D, Rhino oraz Jesse Nealem. Podczas Final Resolution pokonali ich w walce eliminacyjnej.

14 Czerwca Suicide grany przez Kyioshiego przegrał z Magnusem na Xplosion. 12 Lipca również na Xplosion pokonał Younga. 8 Października Kyioshi powrócił do telewizji a profil Suicide'a został usunięty ze strony TNA. Powrócił 31 Stycznia 2011 na Xplosion a wcielił się w niego Daniels. Pojawił się na Impact 7 Kwietnia w teamie z Sabinem i Brianem Kendrickiem pokonali Gen Me oraz Robbiego E. Podczas Lockdown brał udział w Xscape matchu ale został wyeliminowany.

1. Finishery
DOA – Dead On Arrival
Rolling moonsault side slam
Running double high knee
Suicide Solution

2. Sygnatury

Headbutt
Rolling fireman's carry slam
Running front dropkick
Running snapmare driver into the second turnbuckle
Slingshot Oklahoma roll
Springboard back elbow
Swinging Russian legsweep

3. Przydomki
"The Dark Savior"

4. Piosenki Wejściowe
"Coming Alive" by Dale Oliver

5. Tytuły mistrzowskie


Total Nonstop Action Wrestling
TNA X Division Championship (1 time)
X Division King of the Mountain (2009)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz