29 maja 2011

TNA Impact 26/5/2011 - raport

Show otwiera zdjęcie "In Memory of Macho Man Randy Savage". Następnie mamy przypomnienie wydarzeń z zeszłego tygodnia. Jesteśmy już w Impact Zone a zaczynamy nietypowo bo od starcia w ringu.

Tommy Dreamer & Bully Ray vs AJ Styles & Christopher Daniels
Walka rozpoczyna się jeszcze po za ringiem a po chwili przenosi się w miejsca zajmowane przez publiczność. AJ zrzucił Tommy'ego z barierki a po chwili wykonał mu znakomite crossbody. Wracamy do ringu do którego Daniels wrzucił kilka kubłów na śmieci a po chwili wymierzył Ray'owi kilka ciosów pokrywą. Daniels już gotowy na BME ale trafia prosto na nogę Ray'a. Side slam od Bubby i 1..2.. nie ma. Styles w ringu, Ray z kijem kendo ale chybił i AJ wykonuje Pele! Tommy wczołgał się do ringu, AJ szarżował w narożniku ale nadział się na kopnięcie. AJ otrzymał serię neckbreakerów, Bully Ray szykował się chyba na piledriver a Tommy wszedł na narożnik. Wszystkiemu zapobiegł jednak Daniels który podciął Dreamera a następnie wrzucił rozpędzonego Ray'a w zawieszonego na narożniku Dreamera. Einzuigiri dla Ray'a i cos kijem kendo od Stylesa. Na koniec AJ i Daniels wykonali spike piledriver kończąc ten pojedynek!

Zwycięża: AJ Styles & Daniels

Z samochodu wysiada Hulk Hogan, po chwili widzimy zapowiedź walki Kurt Angle vs Rob Van Dam która odbędzie się już dzisiaj.

Czas na Scorpion Sitdown a na ring zmierza przebrany za Stinga, Ken Anderson. Anderson zaprosił na ring swojego pierwszego gościa a jest nim Disco Inferno. Disco Inferno tanecznym krokiem wchodzi do ringu. Anderson powitał go w swoim show i zaczął mówić o starym gimmicku Stinga. Inferno na samym wstępie zaznaczył że Anderson naprawdę jest dupkiem. Disco powiedział że nie wie dlaczego został tu zaproszony ale jeżeli Anderson chce prawdy o Stingu to ją dostanie. Inferno zaczął mówić ale Anderson cały czas przerywał mu wykonując okrzyki Stinga. Inferno wkurzył się że nie mógł dokończyć zdania ale Anderson powiedział że jest prowadzącym i robi co chce. Zapytał go czy ma jakieś pytania, Inferno miał jedno pytanie: "Dlaczego Anderson nazywa siebie dupkiem skoro tak naprawdę jest zwykłym ch*jem?" Anderson zapytał czy przypadkiem się nie przesłyszał, Inferno wstał wziął mikrofon Andersona i powtórzył. Ken uśmiechnął się a po chwili zaatakował swojego gościa mikrofonem. Na pomoc przybył prawdziwy The Icon a Anderson ratował się ucieczką w publiczność.

Eric Young znalazł Gunnera w toalecie i zaproponował mu walkę której stawką będzie tytuł mistrzowski. Eric obiecywał że podłoży się Gunnerowi a ten odpowiedział że lepiej dla niego jeżeli to zrobi.

Na ringu pojawia się Velvet Sky która oczekiwała wyjaśnień od ODB. Ta pojawiła się na ringu i zaczęła mówić o swoim zwolnieniu. ODB doszła do wniosku że to właśnie Velvet, która miesza się we wszystko jest odpowiedzialna za jej zwolnienie. Sytuacja zakończyła się oczywiście brawlem przerwanym przez pracowników TNA.

Przypomnienie sytuacji z zeszłego tygodnia kiedy to Robert Roode zaatakował Rica Flaira a następnie został zmasakrowany przez Immortal. Beer Money w biurze Erica Bischoffa. Eric Bischoff poinformował ich że jeżeli nie stawią się aby bronić tytułu na Slammiversary zostaną pozbawieni tytułów.

Jeff Jarrett vs Matt Morgan
Przed walką Kurt Angle radził Morganowi aby ten ignorował Karen i skupił się na Jeffie. Earl Hebner "przesadził" Karen o kilka metrów od ringu aby nie przeszkadzała w pojedynku. Zaczynamy walkę, Jeff naciąga rywala na liny a następnie powala go przez crossbody, pin ale błyskawicznie przerwany. Splash od Morgana w narożniku i seria back elbowów. Side slam od Morgana i 1..2.. nie ma. Matt chciał zaatakować knee dropem w narożniku ale Jeff się odsunął. Jeff próbował wykonać crossbody ale Matt wyłapał go i wykonał fallaway slam, próba pinu ale tylko dwa. Morgan wykonuje tilt-a-whirl suplex który daje two count. Karen podała Jeffowi kulę, ten uderzył Matta wykonał Stroke ale Morgan przerywa pin. Jarrett na narożniku, Morgan łapie go, atomic drop i Carbon Footprint! Karen odwróciła uwagę sędziego, na ringu pojawił się Scott Steiner który wykonał FlatSteinera po czym Jarrett odliczył Morgana do trzech.

Zwycięża: Jeff Jarrett

Na ringu Eric Bischoff. Eric powiedział fanom jak bardzo ich kocha. Powiedział o tym że w zeszłym tygodniu Hogan i Foley spotkali się z network i już na wstępie Hulkster uświadomił im, że Foley się do tego nie nadaje. Po chwili Easy E zapowiedział swojego partnera Hulka Hogana. Huk Hogan przyznał rację Ericowi i powiedział że tylko jedna osoba może tu dowodzić i jest to właśnie on. Hulkster pogratulował Bischoffowi tego że chce wymazać Dywizję X która nie znaczy zupełnie nic. Mick Foley pojawia się na arenie! Hogan poinformował Foley'a ze nie był tu zaproszony na co ten odpowiedział że jako network nie potrzebuje zaproszenia. Foley powiedział że kiedy Hogan opuścił spotkanie, Mick zabrał wszystkich na wycieczkę w przeszłość i przypomniał im że X Division było tym co umieściło TNA na mapie światowego wrestlingu. Foley zapowiedział że spędzi następne tygodnie przemierzając nasz glob w poszukiwaniu najlepszych wrestlerów dywizji X i umieści ich w Ultimate X Matchu. Bischoff poinformował Foleya że jest odpowiedzialny za TV, nie może ingerować w sprawy PPV na co Mick odpowiedział że bez TV nie wypromują PPV. Hogan dał Foley'owi okazję do pomocy dywizji x i odzyskaniu tytułu mistrzowskiego. Hulkster chciał wiedzieć czy Hardcore Legend ciągle żyje czy tylko ukrywa się za network. Brian Kendrick dołączył do ringu wraz z Amazing Redem i Generation Me. Hogan kazał im wrócić na backstage tam gdzie ich miejsce. Kendrick chciał aby Hogan umieścił go w ringu z Abyssem i dostał to czego chciał.

Knockouts Champion Mickie James vs Winter
W końcówce Mickie wykonała leaping DDT i odliczyła Winter do trzech.

Zwycięża: Mickie James


Abyss na backstage'u mówił że Eric Bischoff dał mu prawo do zniszczenia Kendricka i X Division a on zrobi to przy pomocy Janice. Frankie Kazarian zaatakował go od tyłu i zabrał mu Janice mówiąc że już nigdy jej nie użyje.

X-Division Title Match: Abyss vs Brian Kendrick

Brian atakuje Abyssa jeszcze przed wejściem do ringu. Są już w ringu, splash w narożniku, następnie dropkick, odbicie od lin i... clothesline od Abyssa. Zarysowała się przewaga Abyssa, Kendrick chciał kontrować ale został złapany w bear hug. Kendrick uwalnia się, odbicie od lin ale big boot od Abyssa. Kilka znakomitych dropkicków od Briana w tym jeden z narożnika i próba pinu 1..2.. nie ma. Brian wchodził na narożnik ale The Monster uderzył w linę czego skutkiem był upadek Kendricka. Black Hole Slam od Abyssa i 1..2..3

Zwycięża: Abyss


Kurt Angle mówił o walce RVD i powiedział że pokaże Jarrettowi czego może się spodziewać na Slammiversary.

TV Title Match: Gunner vs Eric Young
Eric tak jak zapowiadał położył się po lekkim ciosie ale kiedy Gunner chciał go przypiąć ten wykonał small package i osiągnął pinfall!

Zwycięża i zostaje nowym TV Championem: Eric Young

Rob Van Dam vs Kurt Angle
Czas już na Mein Event dzisiejszego wieczoru, zapowiedziano że jest to pierwsza w historii walka tych zawodników a nie jest to prawdą ponieważ taki mecz miał kiedyś miejsce w ECW. Kurt odbija się od lin ale nadziewa się na spining wheel kick a następnie superkick. Czas na Rolling Thunder i Kurt Angle wytacza się z ringu. Po chwili Kurt prawię przejął inicjatywę ale otrzymał spin kick oraz monkey flip. 'ROB VAN DAM' odbicie od lin i belly to belly suplex od Kurta. Suplex od Kurta i 1..2 nie ma. Van Dam odbija się od lin ale nadziewa się na knee drop. Kurt chciał wrzucić rywala do narożnika ale ten skontrował i wykonał high kick. RVD w natarciu, spin kick i jumpkick z narożnika. W odpowiedzi znakomity german suplex od Kurta i 1..2.. nie ma. Kurt szykował się na Olympic Slam ale RVD skontrował to na DDT. RVD na narożniku, Kurt doskakuje i potężny belly to belly z narożnika! 1..2.. nie ma. Ankle Lock, ale RVD po chwili uwalnia się i wykonuje spinkick. Rob na narożniku Five Star Frog Splash ale chybiony po chwili Olympic Slam od Angle'a który kończy walkę!

Zwycięża: Kurt Angle

1 komentarz:

  1. Chciałbym żeby Scorpion Sitdown był stałym punktem Impaktów i pojawiały się w nim niespodzianki takie jak Disco Inferno. Segment świetny i umalowany Anderson wygląda zupełnie jak młodsza wersja Stinga. Fajnie prowadzą ten feud, zobaczymy co pokażą w ringu.

    OdpowiedzUsuń