31 maja 2011

Winter o TNA w Monday Night Mayhem

Knockouts TNA Winter wystąpiła gościnnie w programie Monday Night Mayhem i odpowiedziała na kilka pytań związanych z TNA.O pracy dla TNA:
"Jestem podekscytowana możliwością pracy w TNA. To nic innego jak wspaniałe doświadczenie. Uwielbiam show i uwielbiam być jego częścią. Najważniejsza rzecz jakiej się tutaj nauczyłam to aby cieszyć się z własnej pracy. Miałam oko na federację jeszcze przed dołączeniem a teraz mogę być już jej częścią."

O współpracy z Angeliną Love:
"To fantastyczne ponieważ zawsze byłam fanką gimmicku Beautiful People. Praca z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie jest wspaniała dla mnie. Jestem zdecydowanie zadowolona z tego storyline'u."

O możliwości zdobycia Knockouts Title w przyszłości:
"Bardzo chciałabym zdobyć ten pas. Byłoby to spełnienie moich marzeń. Jeżeli chodzi o udowodnienie czegoś sceptykom to myślę że ludzie którzy wiedzą jak pracuje są pewni że moge to osiągnąć. Nie uznaje opuszczenia WWE ani nie zdobycia tytułu mistrzowskiego jako porażki. W wygraniu mistrzostwa nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać. To będzie dla mnie tylko honorowe osiągnięcie a nie coś do porównywania moich osiągnięć z innej federacji."

Z kim chciałaby walczyć w przyszłości:
"Zawsze chciałam indywidualnej walki przeciwko Tarze. To byłoby coś. Byłam jej fanką od wielu lat i było by to dla mnie duże przeżycie."

1 komentarz:

  1. Hmm is anyone elѕe encountering problеms with the pictures on this blog loading?
    I'm trying to determine if its a problem on my end or if it's
    the blοg. Any feedback would bе grеatly apprесiated.


    Here іs my website ... hcg diet reviews

    OdpowiedzUsuń