15 lipca 2011

TNA Impact 14/07/2011 - raport by Wizzy

Impact Wrestling zaczynamy od przypomnienia co działo się w ostatnim miesiącu u Stinga i Kena Andersona. Jesteśmy już na arenie a tam gra muzyka Immortal którzy ubrani w eleganckie stroje są już w ringu z nimi 3 panie. Eric Bischoff zabiera głos i mówi, że Ken Anderson jest teraz członkiem rodzinny Immortal. Bischoff zapowiada Andersona a ten w eleganckim garniturze zmierza już do ringu. Głos zabrał Hulk Hogan, który powiedział Kenowi, że musi go teraz formalnie przyjąć do Immortal, Hogan uściskał Kena a Anderson zabrał głos i mówił, że hazard łączy Immortal a on gotów jest być w nim tak długo aż będzie miał dobrą karte. Gasną światła i słyszymy theme Stinga który po ich zapaleniu siedzi w ringu przy stole hazardowym i ma założone na nich nogę. Wściekły Bischoff zabiera głos i wykrzykuje Stingowi, że Anderson zajmie się dzisiaj nim raz na zawsze. Sting odpowiada mu, że ma wiele asów w rękawie dzięki którym pokona Andersona i zostanie ponownie mistrzem świata. Hogan grozi Stingowi, że nauczy go szacunku a Sting poleci na sam dół. Sting odpowiedział po prostu No,No,No,No które wypowiedział z 20 razy ponieważ Hogan i Bischoff są bardzo słabi on wyjedzie dziś z Orlando jako mistrz świata. Sting pokazuje że ma wiele asów na stole a dzisiaj wieczorem je wykorzysta.Samoa Joe vs. The Pope vs. Robert Roode

Samoa ruszył na Roberta z serią uderzeń a gdy odciągnął go sędzia wykorzystać to chciał Pope jednak uzyskał tylko 2 count przypinając Roberta.Pope zostaje wyrzucony po za ring a w ringu mamy potężny splash i back enzuigiri od Joe. Seria uderzeń od Roode i odbicie od lin ale mamy świetny powerslam i Joe zapina Cross armbreaker lecz przerywa to Pope który ucieka za ring. Samoa odbił się od lin i otrzymał spinebuster a Roode został powalony STO przez Pope, Pope kopnięciem w brzuch pozbył się rywala z ring. Pope zajął się osłabianiem ręki Roberta jednak po chwili otrzymał 3 punche ale szybko odzyskał przewagę po uppercut który dał mu two count. Bassebal slide dla Joe który dalej leży za ringiem i DDT dla Roberta,The Pope na 3 linie i mamy DDE które daje 2 count. Pope chybił z szarża w narożniku i został powalony clotshlinem i teraz mamy serie akcji od Roberta, Clotshline,Back Elbow,chop,Irish Whip,Atomic Drop,russian leg sweep i punch dla Joe który dalej leży za ringiem. Robert na 3 linie i mamy blockbuster oraz pin 1...2..nie ma!. Irish Whip w narożnik ale Pope wystawia Boota i wchodzi na 3 line ale doskakuje do niego członek Beer Money który próbuje wykonać Superplex,nie pozwolił mu jednak na to Joe który wymierzył mu head butta oraz zepchnął go na mate a Dla Pope dołożył leaping enzuigiri a w ringu szykował się już na Musclebuster!,nie pozwolił mu jednak na to Robert który wymierzył mu perfectplex i przypinał go ale przy 2 count,standing splashem przerwał to Pope, Pope został wyrzucony za ring a Joe założył swój kończący submission ale gdy leżał na łopatkach Robert sprytnie przetoczył się na głowe i gdy sędzia doliczył do 3 dopiero odklepał co oznacza że wygrywa mistrz TT!

Zwycięzca: Robert Roode


Po walce doszło do ostrej kłótni pomiędzy Joe i sędzią ale do dalszych czynów nie doszło dzięki sędziom którzy przybyli do ringu.


Jesteśmy już w biurze Hogana gdzie Eric wyzywał Abyssa za to, że stracił pas X-Divison. Do biura wchodzą państwo Jarrettowie, którzy każdemu wręczają kapelusz a dla Hogana maja coś specjalnego czyli.. główny pas AAA który wręczają mu i zaczynają świętowanie!


Za kulisami rozmawia The Pope z dziećmi Devona, które są pod jego wrażeniem. Devon przychodzi i przypomina swoim dzieciom, że kazał im trzymać się z dala od Devona. Devon mówi Pope aby trzymał się z dala od jego chłopaków bo będą źle wychowane. Devon nie ufa Pope a Pope mów ze dał mu 7 pkt w tamtym tygodniu. Pope mówi o jego drodze i o tym że Devon ma jakieś paranoje ze swoimi dziećmi.


- Paczka video najlepszych momentów Destination X.


Austin Aries vs. Shannon Moore

Shannon wymierzył na początku 2 arm dragi a Austin proponował uścisk dłoni a po chwili wymierzył Belly to Belly. austin założył Headlock a po chwil powalił Shanoona Shoulderblockiem. Austin odbija się od lin ale zostaje podcięty i otrzymuje atomic drop oraz spin kick. Shannon wymierzył znakomite crossbody które dało mu 2 count. Austin zawisł na linach i został wyrzucony za ring bassebal slide a tam otrzymał samersault dive od Moore.!Wracamy do ringu a ta widzimy twisting moonsault i mamy pin 1..2..nie ma.!Austin zabrał książkę rywala który mu ją wyrwał jednak Austin wziął leżący obok łańcuch i uderzył go nim gdy sędzia tego nie widział,mamy jeszcze slingshot senton i pinfall.

Zwycięzca: Austin Aries


Po walce Alex Shelley wszedł do ringu i pokazywał Ariesowi swój łańcuch.Na backstage'u do kamery mówi Abyss o tym że Hogan i Bischoff są z niego nie zadowoleni. Abyss zniszczy Briana bo ma coś co należy do niego. Teraz widzimy człowieka Stinga, który uderzył metalową pałką Abyssa. Jesteśmy w szatni a tam Shannon Moore narzeka, że dał się pokonać. Alex pociesza go, że przegrał niesprawiedliwie a Aries nie jest wcale lepszy od niego.- Wideo przypominające feud Madison Rayne i Tary.Socal Val rozmawia z Scottem Steinerem, pojawia się jednak kolejny człowiek Stinga zaczyna okładać go kijem.Madison Rayne vs. Tara

Pod koniec walki Madison rozpakowała prezent od Tary w którym był wielki pająk. Tara wykorzystała nieuwagę rywalki i wykonała jej Windows Peak co dało jej pinfall.

Zwyciężczyni: TaraBritish Invasion rozmawiają na backstage'u o tym czy dadzą rade zostać pretendentami do pasów tag team.W ringu widzimy już Kurta Angle który mówi, że wykorzysta swój shot na Hardcore Justice. Kurt mówi, że chciałby zmierzyć się z Andersonem ze względu na ich niewyrównane porachunki z przeszłości. Kurt mówi, że ma też wiele historii ze Stingiem który go wkurza i sprawia że też chce zawalczyć z nim o tytuł mistrza świata. Kurt mówi, że dziś dowie się z kim zawalczy na Hardcore Justice. Na parkingu widzimy jak z teczką idzie Jeff Jarrett a obładowane trzema torbami biegnie za nim Karen. Karen chciała zapakować torby do bagażnika samochodu, lecz wyskoczył z niego kolejny człowiek Stinga który zaczął dusić kijem Jeffa.New 1# Contenders to TNA Tag Team Championship
Mexican America vs. The British Invasion

Gdy Meksykanie głosili swoje promo do ringu wbiegli Brytyjczycy którzy za atakowali rywali. Walk już się toczy a Douglas trzyma w head locku rywala,odbicie od lin i shoulderblock od Williamsa. Douglas odbił się od lin i został kopnięty przez Hernandeza a Anarquie w plecy klepnął hernandez zo oznacza zmianę i po irish whipie Hernandez z zaskoczenia wykonuje slingshot shoulderblock oraz zapina shock treatment i po chwili przypina 1...2..nie ma.Zmina po stronie meksykanów i Hernandez wrzuca Douglasa na linu a Anarquia bootem wyrzuca go poza ring. Anarquia zapiął head lock oraz po chwili dokonał zmiany z Hernandezem.Hernadez po TT akcji uzyskał 2 count. Gdy Douglas był w narożniku,Hernandez nadział się na Boota a Anarquia na łokieć i ujrzeliśmy flaying back elbow i hot tag po obu stronach. Magnus przeważa i wykonał back elbow oraz potężny clotshline dla Hernandeza. Michinoku Driver dla Anarqui oraz Bassebal slide dla Hernandeza. Double Irish Whip w narożnik i wejście kolankiem od Williamsa oraz Diving Elbow Drop od Magnusa 1...2...pin przerywa Hernandez. The British Invasion wykonali swoją TT akcje kończąca ale Pojawiła się Rosita która odwróciła uwagę sędziego a Hernandez wyrzucił Douglasa z ringu a elbow dropem zaatakował Magnusa i to Anarquia przypiął rywala.

Zwycięzcy: Mexican America - New #1 Contenders to Tag Team ChampionshipZa kulisami Eric Bischoff mówi Gunnerowi i Bully Rayowi, że są ostatnią linią obrony i muszą zniszczyć tych klaunów.- Video na którym Alex Shelley i Brian Kendrick rozmawiają o walce na następnym Impact.Na parkingu jest Gunner który krzyczy do ludzi Stinga aby wyszli i stanęli do walki. Klauny pojawili się i bez problemu dali sobie radę z Gunnerem. Okazało się że ludźmi Stinga są AJ Styles, Christopher Daniels, Frankie Kazarian i James Strom! Kazarian dodał że został tylko Bully Ray a AJ odpowiedział że jest to już załatwione.


TNA World Heavyweight Championship
Ken Anderson(c) vs. Sting

Anderson wymierzał serie punchy ale to tylko bardzie rozzłościło Stinga a Ken uciekł za ring. Sting wymierza serie uderzeń w narożniku dla Andersona i do tego Atomic Drop oraz Dropkick.! Anderson wbił się barkiem w Stinga oraz chciał wykonać slingshot roll up lecz Sting ustął na nogach i wymierzył serie uderzeń. Ken w narożniku i mamy stinger splash,kolejny stinger splash w drodze ale mamy low dropkick w kolano i Stinger wypada za ring. Anderson od tego momentu skupił się na atakowniu nogi Stinga oraz założył scorpion deathlock!, Sting jednak złapał się lin. Anderson po raz kolejny skupił się na atakowaniu nogi rywala. Sting po dłuższym czasie wydostał się i seria punchy oraz clotshlinem powalił rywala. Irish Whip i wrzucenie na liny i mamy mic check od Stinga!! 1...2...nie ma.!Anderson wyniósł Stinga na barki i ale trącił nogami sędziego. sędzia wypadł za ring a Sting założył scorpion deathlock, Anderson wprawdzie odklepał jednak pojawił się Bully Ray który przerwał submission. Bully owinął łańcuchem rękę i gdy chciał uderzyć nią Stinga pojawił się jego człowiek który zaatakował Ray'a. Światło zgasło ale nie było Stinga,Anderson chodził i go szukał a za jego plecami pojawił się Sting który wykonał Scorpion Deathdrop i uzyskał 3 count.

Zwycięzca: Sting - New TNA World Heavyweight Champion


Po walce okazało się że zamaskowanym człowiekiem Stinga był...Kurt Angle!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz