23 lipca 2011

TNA Impact 21/07/2011 - raport

Zobaczyliśmy przypomnienie wydarzeń z zeszłego tygodnia. A dzisiejsze show otwiera nowy TNA World Champion The Icon Sting. Sting nadal jest szalony mimo to że zdobył już tytuł i czuje się z tym bardzo dobrze. Pas jest już w jego rękach ale on nadal będzie chciał dopaść Hogana i Bischoffa ponieważ ci mają coś czego on chce. Icon dodał że ma zamiar rozpocząć dzisiejsze show od rozmowy z nimi i zaprosił ich na ring. Zamiast nich do ringu wchodzi Kurt Angle w masce clowna. Angle przypomniał Stingowi że to głównie jemu zawdzięcza zdobycie tytułu ponieważ pozbył się on Bully Ray'a. Sting może próbować uratować tą federację ale teraz natknął się na duży próg zwalniający jakim jest Kurt Angle. Angle dodał że obaj są legendami tego biznesu ale tylko jeden może opuścić Hardcore Justice z tytułem mistrzowskim. Immortal a konkretniej Ken Anderson i Bully Ray pojawiają się na arenie. Ray zapowiedział że Sting i Kurt będą mieli dzisiaj wielki problem ponieważ zmierzą się z Andersonem i nim samym. Dodał że zemści się na Kurcie. Anderson powiedział że on nie zrezygnuje z tytułu tak szybko po tym jak musiał o niego walczyć przez ostatni rok i zapowiedział że Sting będzie miał dziś z nim do czynienia.

Crimson przewodzi w tabeli Bound For Glory Series mając na swoim koncie 31 punktów. Na drugim miejscu znajdują się Gunner i Devon którzy zgromadzili po 21 oczek.

Bound For Glory Series Match: Scott Steiner (7 punktów) vs Rob Van Dam (14 punktów)
Scott atakuje Van Dama jeszcze przed gongiem. Irish whip i back elbow od Steinera. Belly to belly overhead suplex i nieudana próba przypięcia rywala. Steiner nadal w ofensywie skutecznie osłabia przeciwnika. Po chwili RVD kontruje próbę wbicia w narożnik high kickiem a następnie powala Steinera springboard jump kickiem. Big Poppa Pump wypada po za ring a RVD dokłada baseball slide. Rob położył Steinera na barierkach, wszedł do ringu i po chwili wykonał znakomity legdrop. Wracają do ringu, Steiner kontruje szarżę na narożnik big bootem a następnie wykonuje belly to belly suplex co daje mu two count. Tym razem to RVD leg lariatem kontruje szarżę w narożniku. Rlling Thunder i 1..2.. nie ma. Scott sprytnie uderza Roba w brzuch, następnie sadza go na narożniku i wykonuje świetny Flatliner dający pin do dwóch. Clothesline i elbow drop od Steinera, Scott przerywa pin i wykonuje kilka pąpek. Van Dam wykorzystuje kłótnie Scotta z sędzią, wykonuje school boya i odlicza rywala do trzech.

Zwycięża: Rob Van Dam (21 punktów)

Mickie James wychodzi do ringu i zaprasza do niego Velvet Sky. Kiedy ta pojawiła się w ringu, Mickie powiedziała że dała Velvet szansę zdobycia Knockouts Title tylko dlatego że nie lizała nikomu dupy ale sama sobie na to zapracowała. Winter i Angelina Love pojawiły się na arenie. Velve powiedział że dla niej nie ma znaczenia kto zwycięży dzisiejsze starcie. Tytuł i tak wkrótce wróci w jej ręce. Winter dodała że zajmie się dobrze tym trofeum aby nikt nigdy im go nie odebrał.

Na backstage'u brawl pomiędzy Miss Tessmacher i Tarą a Saritą i Rositą.

Usłyszeliśmy komentarze od uczestników dzisiejszego ladder matchu. W trakcie wypowiedzi AJ Stylesa pojawił się Christopher Daniels który powiedział że chce pogadać z AJ'em sam na sam więc Styles wyprosił kamerzystę.

Knockouts Tag Team Title Match: Sarita & Rosita vs Tara & Miss Tessmacher
W końcówce Tara wykonała sitout powerbomb na Saricie i zakończyła ten pojedynek.

Zwyciężają i zostają nowymi mistrzyniami: Tara & Miss Tesmacher

Bound For Glory Series Ladder Match (10 Points): AJ Styles (14 punktów) vs Gunner (21 punktów) vs Matt Morgan (14 punktów) vs Samoa Joe (0 punktów)
Rozpoczynamy ten pojedynek, AJ Styles wraz z Gunnerem przenieśli się po za ring natomiast Morgan i Joe walczyli w ringu. Gunner uzyskał przewagę nad Stylesem i wrzucił go na drabinę którą wcześniej położył na krawędzie ringu. Gunner chciał wrócić do ringu ale Samoa Joe uderzył w drabinę baseball slidem a Gunner poleciał na podłogę. Joe i Morgan po za ringiem powalili Gunnera drabiną a następnie Matt wykonał Samoańczykowi clothesline. Morgan wnosi drabinę do ringu ale do akcji wraca AJ Styles. Kilka ciosów od Stylesa ale Morgan wyłapuje go i szykuje się na chokeslam. Doskonała kontra ze strony AJ'a i einzuigiri. Gunner powraca i wymierza slingshot suplex dla Stylesa. Morgan i Joe powaleni drabiną, Gunner rozstawia ją na środku ringu ale zostaje wyrzucony przez AJ'a. Morgan atakuje Stylesa, drabina opada na liny. Matt rzuca rywala na nią ale ten tam wskakuje i wykonuje crossbody, Morgan nie dał się jednak zaskoczyć, wyłapał Stylesa i wykonał mu fallaway slam. Morgan nie zdążył jeszcze wstać po udanej akcji a już otrzymał back senton od Joe. Gunner odbija Joe od lin, ten unika clothesline'u a następnie wykonuje suicide dive Morganowi który stał na rampie. Gunner wchodzi na drabinę ale AJ wyskakuje z lin i jest już na drabinie. Styles zrzuca Gunnera i jest blisko zdobycia punktów ale pojawia się Joe który popycha drabinę na liny. Styles uniknał clothesline'u od Samoa Joe i wykonał mu Pele! AJ szykował się na clothesline w narożniku ale Joe skontrował to na side slam. Gunner potężnym kolanem wyrzuca Samoańczyka z ringu i pozostaje w nim sam. Gunner pewny siebie rozstawia drabinę na środku ringu ale nie zauważył Matta Morgana który wykonał mu Carbon Footprint. Blueprint wchodzi na drabinę zdejmuje tabliczkę i zdobywa 10 punktów co daje mu awans na drugie miejsce w rankingu.

Zwycięża: Matt Morgan (24 punkty)


Eric Young znajduje D-Lo Browna na stacji benzynowej i chce bronić przeciwko niemu Television Championship tu i teraz. Brown powiedział że nie może sobie na to pozwolić i chciał odwieść Younga od tego pomysłu. Brown chciał odchodził a Eric wykonał mu roll up, szybko odliczył do trzech i obronił swój tytuł mistrzowski.

X Division Title Match: Brian Kendrick vs Alex Shelley
Uścisk dłoni i zaczynamy ten bardzo dobrze zapowiadający się pojedynek. Kendrick zaczyna od kilku lowkicków, następnie dropkick ale minięty. Kilka ładnych roll upów od Shelley'a ale żaden nie dał mu three countu. Sheley rusza z szarżą w narożniku ale Kendrick kontruje to wykonując dropkick. Brian próbuje wykonać Sliced Bread #2 ale Alex blokuje i sam zamierza wykonać tę akcję jednak nie udało się. Shelley po chwili sprowadza Kendricka na matę i wykonuje mu surfboard. Kendrick uwalnia się, Alex chciał wykonać baseball slide ale ten przeskoczył nad linami, szykował się do suicide dive'u ale Shelley skontrował to kopnięciem. Shelley na narożniku i crossbody 1..2.. nie ma. Shelley ponownie wchodzi na narożnik, skacze ale Kendrick wyprowadza dropkick. Shelley odbija się od lin ale nadziewa się na big boota, po chwili ponownie próbuje swoich sił ale tym razem Kendrick wyprowadza dropkick po którym Alex wypada z ringu. Świetna okazja dla Kendricka i mamy suicide dive! Kendrick wrzuca Shelleya do ringu, Brian wykonuje frog splash z narożnika ale trafia prosto na kolana rywala. Zawodnicy stoją na krawędzi ringu po za linami a Shelley wykonuje Sliced Bread #2! Shelley wraca do ringu, sędzia sprawdza co z Kendrickiem a przy ringu pojawia się Austin Aries który nokautuje Shelleya pasem mistrzowskim. Kendrick odlicza rywala i broni tytuł!

Zwycięża: Brian Kendrick

Kamerzysta zapytał Kendricka czy chciał wygrać w ten sposób. Brian odpowiedział że nie wiedział że wygrał w taki a nie inny sposób. Dodał też że jest bardzo zdenerwowany ponieważ ten tytuł wiele dla niego znaczy i nie chce tak go bronić.

Mexican America na ringu. Anarquia wyraził swoje niezadowolenie na temat tego co stało się podczas walki o Knockouts Tag Titles. Po chwili powiedział że teraz nie przejmują się jakimiś Europejczykami. W tej federacji są dwie osoby którym muszą skopać tyłki i oni wiedzą o kogo chodzi dlatego mają się tu pojawić. Beer Money wychodzi na ring. Dzięki Bogu bo tego Anarquii nie da się słuchać... James Storm kazał zamknąć się Anarquii, opuścić ring, opuścić tę federację i znaleźć sobie coś w czym będą dobrzy jak np. ścinanie jego trawy. Jeżeli tego nie zrobią Storm zwyczajnie skopie im tyłki. Storm postanowił że przedstawi Meksykanom ich drużynę. Po wszystkim powiedział że Beer Money nie ma zamiaru zwyczajnie ich pokonać. Oni skopią im tyłki. Zrobią to dla swoich fanów oraz dla wszystkich znieważonych przez gadaninę Mexican America wrestlerów. Na Hardcore Justice Beer Money obroni swoje tytuły mistrzowskie a następnego dnia Mexican America obudzą się i znajdą swoje zielone karty we własnych dupach. Roode dodał że jest jeszcze jedna rzecz: Sory about your dam luck!

Knockouts Title Match: Mickie James vs Velvet Sky
Angelina Love i Winter pojawiły się przy ringu i zaatakowały Mickie. Velvet przybiegła do ringu i wyrównała szanse. Panie rozpoczęły brawl w ringu, po chwili dołączyły ODB i Jackie które wyrzuciły z ringu Mickie James i zaatakowały Velvet. Następnie pojawiła się Traci Brooks która pomogła Velvet. Sędziom w końcu udało się przerwać brawl między zawodniczkami a walka o Knockouts Title się nie odbyła.

Ken Anderson & Bully Ray vs Sting & Kurt Angle
Bully Ray przerwał Kenowi jego przed meczową zapowiedź i kazał wejść do ringu. Ken oczywiście nie posłuchał i dokończył swoją kwestię. Pojedynek rozpoczyna Sting oraz Bully Ray. Ray zaatakował Stinga kiedy ten rozmawiał z Kurtem Angle w wyniku czego Angle upada na matę po za ringiem. Ray atakuje Stinga w narożniku i zmienia się z Andersonem. Anderson kontynuuje atak przy narożniku następnie odbija rywala od lin, back elbow i 1..2.. nie ma. Do ringu wraca Bully Ray powerslam, próba pinu ale tylko do dwóch. Zmiana powrotna i w ringu Mr. Anderson. Ray zrzuca Angle'a na matę co uniemożliwia Stingowi dokonanie zmiany. Anderson przez chwilę kontynuował osłabianie Stinga i dokonał zmiany z Ray'em. Ray wykonuje powerslam, próba back sentonu z narożnika ale Stinger robi unik. Podwójna zmiana, w ringu Angle i Anderson. Od razu seria trzech German suplexów od Angle'a. Po chwili German suplex dla Ray'a. Kurt szykuje się na Angle Slam ale Bubba podcina go. Do gry wraca Sting który wyrzuca Ray'a z ringu i wykonuje Stinger Splash Andersonowi. Angle Slam od Kurta i 1..2..3!

Zwycięża: Kurt Angle & Sting

Na koniec kilka słów odemnie. W przyszłym nie napiszę raportu Impact gdyż jutro ponownie wyjeżdżam. Postaram się zorganizować zastępstwo a za dwa tygodnie wszystko wraca do normy. Dodam jeszcze tylko że jest to nasz 250 post na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz