17 października 2011

TNA Bound for Glory (VII) 2011 - raport

Galę Bound For Glory rozpoczyna filmik promujący dwie walki wieczoru czyli starcie o World Heavyweight Title pomiędzy Kurtem Angle a Bobbym Roodem oraz pojedynek Hulka Hogana ze Stingiem. Zanim PPV wskoczyło na nasze ekrany, Mexican America obroniło swoje tytuły mistrzowskie przeciwko Ink Inc. Teraz jesteśmy już na żywo w Philadelphi i czekamy na pojedynek otwierający.

X Division Championship: Austin Aries(c) vs Brian Kendrick
Bardzo żywiołowy początek walki, szybka wymiana sprowadzeń i dźwigni od obu zawodników. Dropkick dla Ariesa wyrzuca go z ringu, Aries wraca jednak kolejny dropkick i ponownie Austin po za ringiem. Teraz Kendrick nie czeka, idzie za ciosem i slingshot crossbody. Wracają do ringu, Brian na narożniku, crossbody i 1..2.. nie ma. Dwa monkey flipy od Briana, próba trzeciego ale Aries kontruje i clothesline. Bodyslam i skok na Kendricka przez liny. Ładny elbow drop od Ariesa i 1..2.. nie ma. Chwila całkowitej dominacji Ariesa, osłabianie Kendricka poprzez uderzenia i submissiony. Aries celebruje z publicznościa kiedy dostaje kopnięcie od Briana, roll up ale tylko do dwóch. Kilka clothesline'ów i dropkicków ze strony pretendenta, próba pinu jednak two count. Kendricka na narożniku ale nie trafia. Gutbreaker, STO i pendulum elbow od Ariesa. Aries atakuje w narożniku ale nadziewa się na kopnięcie, potężne Tornado DDT od Kendricka. 1..2.. nie ma. Nieudana próba Sliced Bread i Kendrick wypada z ringu, Aries bierze rozbieg i suicide dive! Kilka łokci i dropkick od Ariesa w narożniku. Kendrick atakując kolanami przerywa brainbuster, roll up i 1..2.. nie ma. Superkick, czas na Sliced Bread ale Aries kontruje i wrzuca rywala na narożnik. Aries wchodzi na narożnik i szykuje się na back suplex ale Kendrick kontruje wykonując Sliced Bread! 1..2.. nie ma! Kendrick chciał wykonać Sliced Bread z krawędzie ringu ale Aries skontrował i Kendrick runął na ziemię. Publiczność chantuje nazwisko mistrza X Division. Aries kopnął Kendricka w głowę, dołożył dropkick co sfinalizował brainbusterem i 1..2..3!

Zwycięża: Austin Aries

Zobaczyliśmy promo Full Metal Mayhem.

Full Metal Mayhem: Jerry Lynn vs. Rob Van Dam

Kilka chantów "ECW" i rozpoczynamy ten pojedynek. Początek dla RVD który powala Jerry'ego spinkickiem w narożniku po którym wykonuje swój taunt. Rob szykował się na Rolling Thundera ale Lynn podniósł się i zaatakował dropkickiem. Lynn próbował wykonać Tornado DDT ale nie udało się, panowie stają na przeciw siebie i otrzymują brawa od publiczności. Legdrop od Van Dama na krawędzi ringu. RVD wrzucony w stalowe barierki, jednak Roib wykorzystuje to, próba moonsaultu ale Lynn odsuwa się. RVD wchodził do ringu z krzesełkiem co wykorzystał Lynn wymierzając mu baseball slide. RVD w narożniku, wykonuje springboard crossbody po którym Jerry upada na położone wcześniej krzesełko. 1..2.. nie ma. Rob rusza na Lynna który był w narożniku i dropkick z użyciem krzesła. Jerry wrzucony w drabinę która następnie upada na niego a RVD wykonuje Rolling Thunder. Rob chciał efektownie podnieśc krzesło ale w tym czasie Lynn doszedł do siebie i wymierzył mu dropkick. RVD wrzucony na drabinę, Lynn wchodzi na narożnik, skacze ale RVD się odsuwa i Jerry wpada na drabinę. RVD minął się ze spinkickiem po czym otrzymał chairshota. Lynn z bridge suplexem dającym two count. Jerry chciał wykonać suplex na krzesło jednak Rob kontruje i tą samą wrzuca rywala na drabinę. Springboard moonsault dla Lynna. 1..2.. nie ma. Lynn na narożniku, Rob szykuje się chyba na monkey flipa ale kiedy wyskakuje Jerry skacze na niego. Lynn rozstawia drabinę opierając ją o barierki, RVD chciał to wykorzystać wykonując suplex ale Jerry kontruje i mamy powerbomb łamiący drabinę w pół. Rob uniknął chairshota i powalił Lynna kopnięciem w twarz. Rob ustawia Lynna w narożniku i kładzie przed nim drabinę, wchodzi na przeciwny narożnik wraz z krzesłem 'ROB VAN DAM' skacze trafiając nogami i krzesłem w drabinę na wysokości twarzy Lynna. 1..2..3!

Zwycięża: Rob Van Dam

Promo Triple Treath Matchu

Samoa Joe vs. Crimson vs. Matt Morgan
Chwilowa współpraca Crimsona i Morgana przy obijaniu Joe jednak chwilę potem Crimson przypadkowo trafia Morgana. Joe chciał zjednoczyć siły z Morganem jednak ten wolał pomóc Crimsonowi. Dwójkowa prac nad Joe. Double irish whip i podwójny hiptoss dla Joe. Joe pozbywa się Crimsona z ringu i podcina Morgana. Joe pracował nad kolanem Morgana, po chwili ten wypada z ringu a Joe wyrzuca też Crimsona który trafia prosto na niego. Joe odbija się od lin i mamy suicide dive. Crimson i Joe wracają do ringu. Crimson wykonuje t-bone suplex i zdobywa two count. Wymiana ciosów w ringu pomiędzy Morganem a Crimsonem wygrana przez tego pierwszego. Morgan odbija się od lin ale Joe wyciąga go z ringu. Back slam i einzuigiri od Joe w narożniku. Próba Muscle Bustera ale pojawia się Morgan. Morgan nia trafił Carbon Footprintu, Crimson rzucił się na Joe i odliczył go do trzech.

Zwycięża: Crimson


Bully Ray wygłosił promo na backstage'u.

Falls Count Anywhere Match: Bully Ray vs. Mr. Anderson

Anderson szybko wbiega do ringu i mamy wymianę ciosów. Triumfuje Ray który teraz wrzuca rywala do narożników. Ken odbity od lin, clothesline, elbow drop i neckbreaker. 1..2.. nie ma. Ray na narożniku ale Ken wykonuje mu low blow i wynosi go na plecy. Ray uwalnia się i big boot dla Andersona. Ray kontynuuje ofensywę ale tylko do czasu kiedy Anderson wyprowadza einzuigiri. Próba pinu ale tylko do dwóch. Anderson wziął od fana znak z napisem "Welcome to Philly Asshole" i uderzył nim Ray'a. Następnie powtórzył uderzenie. Walka przenosi się po za ring. Anderson bierze od fana kubek z piwem i rozwala je o twarz Ray'a. Anderson wrzuca Ray'a w krzesło, chciał cisnąć nim o schodki ale Ray skontrował i to on wykonał ten ruch. Ray rozstawia stół a Anderson wraca do gry, walka przenosi się na rampę. Anderson chciał wykonać suplex ale Ray skontrował. 1..2.. nie ma. Ray stanął w pozycji Andersona a do ręki wziął jego mikrofon. "From Hells Kitchen, New York City..." Anderson atakuje go. Anderson powiedział "Welcome to Philly Asshole" i uderzył Ray'a mikrofonem 1..2.. nie ma. walka przenosi się na backstage co nie podoba się publiczności. Piledriver dla Andersona. 1..2.. nie ma. Ray przydusza Kena krzesłem. Panowie wchodzą na arene od strony publiczności gdzie Anderson kopnął rywala w krocze. Wracają do ringu gdzie Anderson wrzuca jedną z barierek ogradzających ring od fanów. Ray atakuje go clotheslinem. Ray ustawia w ringu stół, rusza na Andersona a ten wykonuje mu back body drop prosto na stalową barierkę która się wygina! Anderson na narożniku, swanton ale Ray odsuwa się i Anderson ląduje na barierce. Bubba Bomb na stół! 1..2.. nie ma! Anderson położony na barierce, Ray na narożniku, skacze ale Ken odsuwa się. Mic Check prosto na barierkę, 1..2.. nie ma! kosz na śmieci w użyciu i ląduje na głowie Ray'a. Ray pada na rozstawiony stół. Anderson na narożniku, mamy Kenton Bomb ale stół nie złamał się. Anderson dołożył Mic Check łmiąc stół i zakończył ten pojedynek.

Zwycięża: Mr. Anderson


Na backstage'u Eric Bischoff rozmawiał z sędzią (jego synem) o ich sekretnym planie i zapłacie za niego. Eric podziękował mu za pomoc. Bischoff dodał że Hogan musi wygrać a Stinger opuści arenę na noszach.

TNA Knockouts Title Match: Velvet Sky vs. Madison Rayne vs. Mickie James vs. Winter
W końcówce Velvet wykonała Madison facebustera a Traci Brooks dopełniła formalności odliczając do trzech.

Zwycięża i jest nową Knockouts Champion: Velvet Sky

Kazarian na backstage'u mówił o walce Danielsa z AJ'em.

Promo dzisiejszego I Quit Matchu.

I Quit Match: Daniels vs. AJ Styles
Gwałtowny początek, Daniels poddusza AJ'a i każe mu się poddać. Backbreaker i gutbuster od Stylesa a następnie abdominal strech. Kolejny gutbuster i ponownie abdominal strech ale Daniels się uwalnia. Suplex od Stylesa a następnie reverse chinlock jednak Daniels nie zamierza się poddać.Daniels odbity od lin, unik Stylesa a następnie dropkick po którym Chris wytoczył się z ringu. AJ odbija się od lin i sommersault plancha. Walka przenosi się po za ring. Daniels wział śrubokręt i próbował uszkodzić nim twarz Stylesa jednak ten kopnął go kilka razy. Panowie są na krawędzi ringu, Daniels wynosi AJ'a i rzuca nim zachaczając o liny. Wracamy do ringu a tam back body drop od Danielsa. Best Moonsault Ever na plecy Stylesa! Single Leg Boston Crab od Danielsa. AJ dociera do lin i Daniels zmuszony jest przerwać atak. Daniels blokuje kopnięcie Stylesa i wyprowadza backbreaker. Daniels rozstawia krzesło nad Stylesem i siada z mikrofonem. Daniels obiecał AJ'owi że powie jego żonie iż jego ostatnimi słowami było "Kocham Cię". Daniels zwrócił się do żony Stylesa i prosił ją aby zabrała dzieci sprzed telewizora gdyż nie chce aby widziały one śmierć ojca. Styles uniknął ciosu krzesłem oraz szarży w narożniku. Kilka clothesline'ów i spinkick od AJ'a. Inverted DDT i kopnięcie w tył głowy dla Danielsa. Einzuigiri i springboard forearm. Styles chciał wykonać Styles Clash ale Daniels skontrował i wyprowadził side slam. Nieudana próba BME a z drugiej strony mamy Pele! Styles Clash! AJ wziął do ręki śrubokręt a Daniels szybko powiedział "I Quit"

Zwycięża: AJ Styles

Po walce Daniels zaatakował jeszcze Stylesa. Czemu oni to ciągną?

Jeff Jarrett w ringu. Jeff wezwał Hardy'ego na ring ale po chwili powiedział że Jeff nie przyjechał do Philadelphi. Jeff zapowiedział że to on wprowadził Hardy'ego do tej federacji i dziś dopilnuje aby go z niej na dobre usunąć. Hardy pojawia sę na arenie. Hardy powiedział że ma jeden cel, skopać Jarrettowi dupsko. Rozpoczął się brawl który po chwili przerwali pracownicy TNA.

Promo walki pomiędzy Hoganem a Stingiem.

No Disqualification Match: Hulk Hogan vs. Sting
Sting zakłada headlock ale po chwili zostaje odbity od lin i otrzymuje shoulderblock od Hulka. Hulk obija i osłabia Stingera a wszystkiemu z niepokojem przygląda się Dixie Carter. Sting wyrzucony z ringu a tam dopada do niego Ric Flair. Hogan wychodzi z ringu, kilka ciosów przy barierkach a następnie Hulk gryzie Stinga w czoło. Stinger wrzucony w barierki i cały czas atakowany przez rywala. Wracają do ringu, Sting krwawi ale udaje mu się przejąć inicjatywę i powalić Hogana. Sting rusza w stronę Flaira i atakuje go. Sting wraca do ringu, uderza Hogana a ten upada prosto na plecy. Hulkster także krwawi. Stinger Splash w narożniku. Po chwili powtórka ale w plecy Hulka. Scorpion Deathlock! Hulk odklepuje, sędzia nie chciał przerwać walki ale po chwili to uczynił.

Zwycięża: Sting


Po chwili pojawia się Immortal z krzesłami. Bischoff chciał uderzyć Stinga ale przeszkodził mu w tym jego syn więc sam otrzymał cios krzesłem. Immortal po kolei atakowaliIcona a ten błagał Hogana o pomoc. Publiczność zaczęła chantować "Hogan, Hogan" a ten rozerwał swój t shirt i zaatakował Immortal! Hogan i Sting wspólnymi siłami pozbyli się Immortal z ringu.

Promo ostatniej już walki czyli World Heavyweight Title Matchu. It's Main Event Time!

TNA World Heavyweight Title Match: Bobby Roode vs. Kurt Angle
Nerwowy początek walki z obu stron, Kurt przerywa submission i opuszcza ring. Roode podąża za Kurtem ale ten wraca do ringu i atakuje Bobby'ego w czasie wejścia do ringu. Suplex od Angle'a i 1..2.. nie ma. Roode odbija się od lin ale nadziewa się na knee drop. Seria German suplexów od Kurta i 1..2.. nie ma. Angle wchodzi na narożnik ale Roode podbiega do niego i German suplex! Wymiana ciosów wygrana przez Roode'a który dokłada kilka clothesline'ów. Roode na narożniku i neckbreaker. Roode odbija się od lin ale trafia w ręce Kurta który wykonuje belly to belly overhead suplex. 1..2.. nie ma. Świetne DDT od Kurta i nieudana próba przypięcia. Próba Olympic Slamu jednak Roode kontruje i Spinebuster, 1..2.. nie ma. Roode na narożniku ale Angle belly to belly suplex z narożnika. Po chwili kiedy panowie dochodzą do siebie Roode zakłada crossface. Angle przekręca to na Ankle Lock jednak już po chwili Roode ponownie zapina crossface. Kurt uwalnia się i od razu wykonuje Angle Slam! 1..2.. nie ma. Angle zapina ankle lock jednak Roode uwalnia się i mamy spinebuster. Fisherman suplex od Bobby'ego, próba pinu jednak tylko do dwóch. Zerwała się publiczność "Let's go Angle, Let's go Bobby". Kurt zapina ankle lock ale Roode przerolował i 1..2.. nie ma. Roode na drugiej linie, sędzia nie pozwala mu skoczyć, ten odpycha go, rusza na Kurta ale otrzymuje lowblow. Angle Slam i 1..2.. nie ma. Kurt chciał wykonać swoją serię German suplexów jednak przy trzeciej próbie Bobby skontrował i zalożył crossface. Angle uwalnia się, wrzuca rywala do narożnika i dokłada spear. 1..2.. nie ma. Angle skacze z narożnika ale Bobby przechwytuje go i ponownie zakłada crossface. Kurt wykonuje Angle Slam i zdobywa pinfall trzymając się lin.

Zwycięża: Kurt Angle


Po walce Bobby siedział załamany przy narożniku a Angle musiał opuścić ring przy pomocy personelu. Tak kończymy Bound For Glory! Zapraszam na Impact.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz