7 listopada 2011

TNA Impact Wrestling 03/11/11 - raport

Show w Macon rozpoczyna James Storm. Mike Tenay poinformował nas że Cowboy będzie dziś bronił po raz pierwszy swojego tytułu mistrzowskiego a jego przeciwnikiem będzie Bobby Roode. James opowiadał o jego wychowaniu na południu gdzie nauczył się że trzeba szanować i bronić narodowe barwy. Człowiek przez całe życie pracuje na to co będzie widnieć na jego nagrobku, kiedy James pił ostatnio piwo, pomyślał że będzie to "Syn, Ojciec, Pijący Piwo, World Heavyweight Champion". Storm jest mistrzem ale lubi futbol oraz chodzi w Niedzielę do kościoła. Storm dodał że przemierzał cały świat a jeden człowiek zawsze był przy jego boku, a był to Bobby Roode. Bobby Roode wchodzi na ring. Bobby powiedział o sukcesie Beer Money i zaznaczył że dzięki temu są w tym miejscu, tym samym Roode podziękował swojemu partnerowi za rozwój jego kariery. Kiedy Storm pokonał Kurta Angle kilka tygodni temu, Bobby był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ale James musi wiedzieć że ma zamiar wykorzystać dzisiaj swoją szansę. Dodał także że bez względu na wszystko muszą zrobić to co robili od 4 lat, czyli skraść show. James się zgodził i obaj się uścisnęli.

TNA Knockouts Tag Team Championship: Gail Kim & Madison Rayne vs Tara & Miss Tessmacher (c)
Tara wykonała Widow's Peak ale Karen Jarrett odwróciła uwagę Earla Hebnera. Do otworzyło drogę Gail do wykonania Eat D’Feet po czym Madison przypięła Tarę a sędzia odliczył do trzech.

Zwyciężają i są nowymi Knockouts Tag Team Champion: Gail Kim i Madison Rayne

Garrett Bischoff w ringu zaprosił do niego swojego ojca aby go przeprosić. Eric Bischoff wszedł do ringu i wtedy usłyszał od swego syna że żałuje zachowania z Bound For Gloru i przeprasza go za to. Nie ma jednak zamiaru przepraszać za to że nie stał się takim człowiekiem jak wymarzył sobie ojciec i po chwili znokautował go! Na arenie pojawili się Ric Flair i Gunner ale Bischoff Junior zdołał uciec z ringu.

Na backstage Samoa Joe dołączył do Stinga. Podziękował mu za szansę jednak dodał też że zasługuje na title shota o World Title. Joe powiedział również aby Stinger uważał po czasami ludziom dzieje się krzywda w niewyjaśnionych okolicznościach. Po chwili sprawę do Stinga miał również Eric Bischoff który domagał się zwolnienia Garretta. Po tym jak Icon się nie zgodził Eric żądał walki z synem i dodał że jeśli przegra, Sting może sporządzić dla niego Nowy kontrakt. Stingera zainteresował ten pomysł ale powiedział że najpierw musi pogadac z Garrettem.

Christopher Daniels mówił o tym jak pokonał AJ Stylesa i Rob Van Dama podbudowując swój streak. Dodatkowo domagał się title shota po tym jak pokonał te dwie czołowe gwiazdy. Wszystkiemu przysłuchiwał się RVD który następnie zaatakował Chrisa. Danielsowi udało się jednak uciec.

Austin Aries vs Jesse Sorensen
Do stołu komentatorskiego dołączył Kid Kash który mówił o tym że Jesse jest zwykłym Punkiem pozbawiony szacunku. Dodał również że jest legenda X Division i taki młokos jak Sorensen powinien walczyć o jego szacunek. Aries odbija Sorensena od lin, wykonuje back elbow a następnie dokłada leaping elbowdrop. Aries szykuje się do brainbustera ale Jesse kontruje i back body dropem wyrzuca rywala z ringu. Sorensen chciał zaatakować Ariesa w powietrzu ale ten odsunął się i Jesse upadł na ziemię. Aries wrócił do ringu i po chwili wykonał suicide dive. Wracamy do ringu gdzie Aries wykonuje uranage oraz elbow drop po czym uzyskuje two count. Sorensen wraca do rgry wykonując kilka kopnięć i dropkick po czym pin do dwóch. Sorensen nie trafił akcji z lin, po chwili Aries wykonał dwukrotnie IED, szykował się na brainbuster jednak Jesse skontrował poprzez small package i odliczył rywala do trzech!

Zwycięża: Jesse Sorensen


James Storm i Bobby Roode mówili o tym że nie chcą walczyć przeciwko sobie ale World Title znaczy dla nich bardzo wiele.

Na ring wychodzi Robbie E oraz Rob Terry, Robbie wezwał na ring Ronniego z Jersey Shore który w ringu pojawił się wraz z Ericiem Youngiem. Robbie nie wiedział czemu Ronnie chowa się za plecami Eric Younga bo chciał spotkać się z nim twarzą w twarz. Robbie dodał że Jersey Shore ssie tak samo jak i Ronnie. Ronnie chciał coś powiedzieć ale Robbie przerwał mu mówiąc aby się wynosił. Ronnie nie wytrzymał i zaatakował Robbiego. Do wszystkiego włączyli się Terry i Young. Sytuację rozwiązał sting zapowiadając walke Ronnie i Eric Young vs Robbie E i Rob Terry za tydzień na Impact.

Bully Ray & Jeff Jarrett vs Jeff Hardy & Ken Anderson
Rozpoczynają Hardy i Ray, przewagę uzyskuje ten drugi wyprowadzając zmasowany atak ale Hardy po chwili skontrował wykonując fliying headscissors, double legdrop i diving dropkick. Ray wpuścił do ringu Jarretta. Hardy wyprowadza spinning back kick i clothesline dla JJ ale jego uwagę zza ringu odwraca Karen co umożliwia Jarrettowi atak. W ringu Ray który wykonuje Splash z narożnika dający two count. Do ring wkracza ponownie Jarrett ale nadziewa się na back suplex po czym następuje podwójna zmiana. Anderson oczyścił ring i wykonał Bubbie rolling neckbreaker, 1..2.. nie ma Jarrett przerywa pin. Hardy powala JJ Flying Forearm Smashem. Charismatic Assholes chcięli wykonać Swanton Bomb od Hardy'ego dla Jarretta i Kenton Bomb od Andersona dla Ray'a ale pojawił się Scott Steiner który zaatakował Kena po czym sędzia ogłosił dyskwalifikację.

Zwycięża: Jeff Hardy i Ken Anderson

Sting na backstage'u z Garrettem Bischoffem. Icon poinformował go o jego ewentualnej walce z Ericiem Bischoffem. Powiedział mu że jeżeli wygra to Sting będzie mógł przepisać umowę Erica. Garrett zgodził się na te warunki co zmartwiło Stinga jednak młody Bischoff powiedział aby mu zaufać.

Matt Morgan wychodzi na ring. Blueprint wezwał do siebie Crimsona i powiedział że razem stali w ringu z Samoa Joe, ale teraz chce wiedzieć czy może pokonać Crimsona w walce jeden na jeden. Morgan dodał że od lat pracuje ciężko aby być kimś ważnym w federacji którą kocha i dlatego chce przerwać streak Crimsona. Crimson powiedział że publiczność napewno chciałaby to zobaczyć i zgodził się na mecz z Morganem ale zaznaczył że na pewno nie da mu się pokonać.

World Title Match: James Storm(c) vs Bobby Roode
Początek walki to wymiana dźwigni i sprowadzeń. Po chwili Roode wykonuje scoop slam i knee drop ale nie trafia, następnie Storm powtarza tą kombinacje i również nie trafia kolanem. Zwarcie, armdrag takedown od Roode'a i udajemy się na reklamy. Wracamy do akcji, Storm atakuje przeciwnika w narożniku. Po chwili sytuacja się zmienia i to Roode atakuje. Bobby próbował facebustera jednak nie udało się, Storm odbija go od lin i knee drop. Kilka clothesline'ów od Storma w narożniku, następnie irish whip, ale clothesline w kontrze od Roode'a. Bobby na narożniku ale James podcina go. Storm na narożniku i superplex! Wymiana ciosów, następnie kilka clothesline'ów od Jamesa i back bodu drop. Bobby kontruje szarżę w narożniku, wskakuje na drugą linę i neckbreaker 1..2.. nie ma. Po chwili Roode ponownie w narożniku, James szarżuje ale zostaje przerzucony ponad linami po czym wykonuje einzuigiri. Storm na narożniku, crossbody ale Roode przekręca i 1..2.. nie ma. Storm uniknął clothesline'u, wykonał backstabber po czym odlicza jednak tylko dwa. Czas na Eye of the Storm ale Bobby nie daje się i spinebuster! Próba pinu ale two count. Roode podnosi przeciwnika, ten wykonuje facebuster i clotheslinem wyrzuca Bobby'ego z ringu wypadając przy tym samemu. Wracają do ringu gdzie Roode zapina Crippler Crossface. Po chwili James się uwolnił ale Bobby nadal kontynuuje atak. Posadził rywala na narożniku, szykował się na superplex ale został zrzucony na matę. Storm staje na narożniku i diving elbow drop. Storm odlicza i 1..2.. nie ma. James szykuje się na superkick jednak Roode zablokował. Po chwili Roode w narożniku i facebuster od Jamesa. Bobby wypada po za ring. Sędzia jeszcze przed tym wyleciał z ringu. Roode wziął butelkę z piwem i kiedy Storm wychylił się z ringu rozwalił mu ją na głowie! Bobby odlicza i 1..2..3!

Zwycięża i zostaje nowym TNA World Championem: Bobby Roode


Tak właśnie kończymy TNA Impact, poznaliśmy nowego mistrza świata TNA którym jest Bobby Roode świeżo po heel turnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz