23 stycznia 2012

TNA Impact 19/01/11 - raport

Dzisiejszy TNA Impact od swojego wejścia rozpoczyna James Storm. Storm przypomniał że zwycięstwem nad Kurtem Angle w zeszłym tygodniu zapewnił sobie title shota na następnym PPV. Dodał że pokonał najlepszego zawodnika jaki kiedykolwiek stał w tym ringu i był od niego lepszy. James powiedział także że w końcu dojdzie do nie uniknionej konfrontacji z Bobbym Roodem, więc Bobby Sorry about your Damn... Muzyka Jeffa Hardy'ego przerywa Stormowi. Jeff na starcie przypomniał jak dwukrotnie został oszukany podczas walk o pas mistrzowski. Jeff zwrócił się do Storma i powiedział że nikt nie dostanie szansy na tytuł przed jego ostateczną próbą. James zwrócił uwagę że jeżeli już mówimy o oszustwach to kilka miesięcy temu on został wykiwany przez Bobby'ego. Bobby Roode pojawia się na arenie i przypomina jakie były założenia pojedynku Storma. Wygrany tej walki będzie mógł walczyć ze zwycięzcą jego walki z Hardym a jak doskonale wiemy, tamta walka zakończyła się bez zwycięstwa. Tak więc title shota Jamesa jest nieważny. Co do Jeffa to dostał już dwie szanse na tytuł i za każdym razem poległ, dlatego nie otrzyma już kolejnej okazji. Sting wychodzi na arenę. The Icon zapowiedział że dzisiaj odbędzie się #1 Contender match pomiędzy Jeffem Hardym a Jamesem Stormem.

Gunner vs AJ Styles
Rozpoczynamy walkę, po chwili równego starcia AJ kontruje hiptoss, a następnie wykonuje backslide. Chwilę później Styles dokłada dropkick, po czym Gunner wypada z ringu. Gunner wraca do ringu gdzie po chwili przejmuje inicjatywę i wykonuje vertical suplex dający mu two count. Gunner zakłada bearhug, AJ po chwili się uwalnia, atakuje z lin, jednak nadziewa się na high knee od przeciwnika. Teraz Gunner atakuje z narożnika poprzez kneedrop i 1..2.. nie ma. Gunner szarżuje na narożnik, ale Styles wykonuje unik, następnie dokłada springboard forearm. W tym momencie pojawiają się Christopher Daniels i Frankie Kazarian, Daniel posyła Frankiego w stronę ringu. Ric Flair odwrócił uwagę sędziego, Kazarian powalił Stylesa clotheslinem co umożliwiło Gunnerowi wykonanie DDT i odliczenie Stylesa do trzech.

Zwycięża: Gunner


Na backstage'u Magnus powiedział że jest gotowy aby zająć się Crimsonem, po chwili to samo powiedział Crimson, Matt Morgan powiedział mu aby dobrze się dzisiaj spisał.

Bully Ray był na backstage'u ze Stingiem, Ray powiedział iż wie że Stinger nie lubi go ale prawda jest taka że nie przegrał żadnej walki od kiedy został solowym wrestlerem i chce aby Sting to zauważył i dał mu title shota. Sting kazał mu zapamiętać że jest jedynie pracownikiem, a on jest szefem i jeżeli Bubba chce z nim porozmawiać to musi się wcześniej umawiać. Ray powiedział że on nie musi się umawiać, Icon złapał go, a kiedy ten nie zareagował powiedział że tak myślał i odszedł.

Brutus Magnus vs Crimson
Magnus zaatakował Crimsona zza pleców czym zapewnił sobie przewagę na początku tego pojedynku. Magnus wyprowadził kolano, a następnie dołożył vertical suplex. Magnus próbował kilkukrotnie przypiąć rywala, ale za każdym razem nieudawało się. Szarża w narożniku skontrowana przez Crimsona, mamy Red Sky i 1..2..3.

Zwycięża: Crimson


Po walce Samoa Joe zaatakował Crimsona, do wszystkiego dołączył Matt Morgan i rozpoczął się brawl wygrany przez pretendentów do tytułu.

Eric Young stał przed plakatem Bellator Fighting Championship i postanowił że zostanie fighterem. Spotkał kobietę od kateringu i chciał z nią posparować. Kiedy ta się nie zgodziła Young uspokoil ją tym że nie walczy z kobietami. Po chwili dołączyła do niego ODB która poinformowała go że ma dzisiaj walkę z Angeliną Love.

Zobaczyliśmy materiał poświęcony treningowi Garretta Bischoffa. Następnie sam młody Bischoff wypowiedział sięna temat swojego powrotu. Powiedział że nie może się już doczekać kiedy wejdzie do Impact Zone i ogłosi kto jest jego trenerem.

Cage Match: Mickie James vs Madison Rayne

Madison Rayne w końcówce chciała wrzucić Mickie w klatkę, jednak ta skontrowała i odpowiedziała tym samym. Następnie James wykonała spike DDT i odliczyła Madison do trzech.

Zwycięża: Mickie James

Austin Aries na backstage'u zapowiadał o czym będzie mówił w następnym segmencie i zabronił fanom odchodzić od telewizorów. Po chwili Jeff Hardy mówił o tym jak wykiwano go dwa razy i o tym że pokonałby Roode'a w walce No Dq. Na koniec powiedział że musi pokonać Jamesa Storma aby w ogóle myśleć o pasie.

Przed wejściem Austina Ariesa do ringu zobaczyliśmy wideo które było mu poświęcone. Austin wchodzi do rinu i mówi że w całym rosterze nie ma nikogo kto jest w stanie go pokonać, nikt nie jest w jego lidze. Fani mogą powiedzieć że jest do bani, jednak w taki wypadku dlaczego nadal jest mistrzem? Fani zaczęli chantować jego nazwisko, ale odpowiedział im że jeżeli myślą że Austin ich potrzebuje to są w dużym błędzie. Dodał że jest najwspanialszym facetem na ziemii i powinien poszukać przeciwnika gdzie indziej ponieważ tutaj nie ma czego szukać. Nagle rozbrzmiał theme song Motor City Machineguns i Alex Shelley wyszedł na ring. Alex powiedział że tęsknił za fanami i pro wrestlingiem, miał zamiar powrócić razem z Chrisem Sabinem ponieważ wie że fani kochają Motor City Machineguns, ale wie też jak trudne do oglądania są walki z udziałem Ariesa na PPV. (co?) Austin powiedział że bardzo żaluje iż nie ma tu Sabina ponieważ bez niego Alex jest nikim. Shelley powiedział że skoro jest nikim to Aries nie będzie miał problemu aby obronić tytuł przeciwko niemu. Austin powiedział że Shelley musi na to zapracować, więc Alex zapowiedział że pokona zawodnika X Division i zapewni sobie walkę z Ariesme na PPV.

Angelina Love vs Eric Young
Eric unikał walki z Angeliną, czy to wykonując klincz z jednym z fanów, czy chcąc podać jej rękę. Love miała po chwili dość tej szopki i kopnęło Erica w krocze.

Zwycięża: Eric Young


James Storm na backstage'u mówił o tym jak pomagał budować tą federację, widział jak ludzie przychodzą i odchodzą, ale teraz jest jego czas na bycie mistrzem i nie pozwoli Hardy'emu się powstrzymać. James dodał że oglądał walki Jeffa i jest dobrze przygotowany do ich walki. It's Main Event Time!

James Storm vs Jeff Hardy
Zaczynają, James sprowadza rywala poprzez side headlock, Hardy jednak uwalnia się i sam zapina headlocka. Headscissors od Storma, następnie kolejny headlock. Jeff uwalnia się, odbija rywala od lin, ale nadziewa się na shoulderblock. Hardy po chwili wraca do gry z serią clothesline'ów oraz extreme legdropem. Czas na reklamy. Wracamy, Storm otrzymuje back body drop i zostaje wyrzucony z ringu. Slingshot crossbody od Hardy'ego. Hardy uderzył głową rywala w ring i wrzucił go do ringu gdzie próbował przypięcia, ale tylko do dwóch. Storm odzyskuje inicjatywę i wykonuje slingshot suplex, dało mu to jednak tylko two count. Po chwili to Jeff atakował, wykonał Russian legsweep, a następnie Whisper In The Wind. Obie te akcje zakonczył two count. Storm chciał wykonać Eye of The Storm, ale nie udało się. James nie traci jednak inicjatywy i wykonuje Air Raid Crash. Storm szykował się na Last Call, ale Jeff zrobił unik i wykonał Twist of Fate. Hardy dwukrotnie szykował się do Swanton Bomb, ale dwa razu górą był Storm który przy drugiej próbie wykonał einzuigiri i dołożył superplex. James chciał odliczać ale pojawił się Bully Ray który zaatakował sędziego.

Rezultat: No Contest


Po chwili na arenie pojawił się Sting z kijem baseballowym i wypędził Ray'a z areny. Do ringu dołączył World Champion Bobby Roode który powiedział że pojedynek zakończył się poprzez No Contest, a więc żaden z nich nie dostanie szansy na tytuł. Bobby wypłacił jeszcze po ciosie pasem dla każdego i tak zakonczyliśmy TNA Impact.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz