13 lutego 2012

TNA Againts All Odds 2012 - raport

Rozpoczynamy drugą galę PPV od TNA w 2012 roku czyli Againts All Odds! Jesteśmy już w Impact Zone na Florydzie i czas zaczynać.

#1 Contender's Match: Zema Ion vs. Jesse Sorensen
Na rozpoczęcie walka o miano pretendenta do tytułu X Division. Na początku Jesse wręczył dzieciakowi swoją piłkę, po chwili do tego samego chłopaka podszedł Ion i oferował mu swój lakier do włosów, ale Sorensen ruszył do ataku. Z początku kilka uników, i back suplex od Sorensena, następnie bridging suplex i 1..2.. nie ma. Ion został wyrzucony z ringu i zepsuł tym samym swoją fryzurę co go bardzo zmartwiło. Ion wraca do ringu, nieudany sunsetflip i kilka prób pinu od Sorensena. Jesse odbija się od lin i hurricanruna. Zema zabrał dzieciakowi piłkę, po czym otrzymał baseball slide od Sorensena. Próba slingshot crossbody ale Zema odsuwa się. Missle dropkick z narożnika wyrzuca Sorensena z ringu. Ion wksakuje na narożnik i moonsault. Zema trafił kolanami w głowę, rywala. Sędzia odliczył do 10 i Zema zwycięża przez count out.

Zwycięża: Zema Ion


Christy Hemme była na backstage'u z Bobbym Roodem. Roode mówił o swojej dzisiejszej walce i nadmienił że jest najlepszy z uczestników, oraz obroni swój tytuł. Dodał też że Sting nareszcie przekona się dlaczego jest najbardziej dominującym mistrzem.

TNA TV Title Match: Robbie E. vs. Shannon Moore
Nie chcę marnować czasu na te walki które i tak większość ludzi ma gdzieś, tak więc skrócę trochę tę walkę. Tak więc w końcówce Shanoon Moore wykonał dropkick co wyrzuciło Robbiego z ringu. Następnie Moore wykonuje moonsault, a po chwili przenosi akcję powrotnie do ringu. Po nieudanej próbie pinu, Moore nie trafił z moonsaultem i dodatkowo nadział się na clothesline który dał Robbiemu two count. Robbie był na narożniku, ale został zrzucony. Moore również wdrapał się na trzecią linę i wykonał hurricanrunę dającą two count. We wszystko wmieszał się Rob Terry który wymierzył Moore'owi cios, Robbie dołożył swojego finishera i odliczył przeciwnika do trzech.

Zwycięża: Robbie E

TNA Knockouts Title Match: Tara vs. Gail Kim
W końcówce Gail skontrowała próbę wykonania akcji kónczącej przez Tarę, sama dołożyła swój Eat Defeat i uzyskała pinfall.

Zwycięża: Gail Kim

Christy Hemme była z Jamesem Stormem na backstage'u. Cowboy zapowiedział że jest gotowy aby dzisiaj zostać Mistrzem Świata Wagi Ciężkiej.

TNA Tag Team Title Match: Magnus and Samoa Joe vs. Matt Morgan and Crimson
Rozpoczyna Samoa Joe i Matt Morgan. Z początku trochę wyrównanej akcji i Samoańczyk zmienia się z Magnusem. Morgan dał sobie z nim radę i zmienił się z Crimsonem. Crimson całkowicie dominuje rywala, snapmare, running knee i 1..2.. nie ma. Zmiana, Morgan wykonuje splash, Crimson dokłada suplex i 1..2.. nie ma. Zmiana powrotna, Crimson odbija się od lin, lecz Joe wykorzystuje nieuwagę sędziego i wyprowadza kolano, oraz naciąga rywala na liny. Magnus dokonuje zmiany z Joe. Wydawało się że Crimson poradzi sobie z Joe, ale ten wyprowadził forearm i dokonał zmiany. Crimson odbity od lin, atomic drop od Joe, big boot od Magnusa i na koniec senton ze strony Joe i 1..2.. nie ma. Do ringu wraca Joe, panowie pod nieuwagę sędziego zajmują się Crimsonem we własnym narożniku. Kolejna zmiana, Magnus wykonuje snapmare i zakłada headlocka. Wydawało się że Crimson uwalnia się, ale Magnus wykonał back suplex. Joe w ringu, Crimson wyprowadza serie ciosów, odbija się od lin ale trafia prosto na powerslam od Joe. Joe szykował się na szarżę w narożniku, ale Crimson wyprowadzil kopnięcie i dołożył diving clothesline. Podwójna zmiana, Morgan rzecz jasna dominuje Magnusa i dokłada także clothesline dla Joe. Morgan dalej w natarciu, double clothesline, side slam dla Magnusa i 1..2.. Joe przerywa dropkickiem. Joe odbija się od lin, ale nadziewa się na podwójny shoulderblock od mistrzów. Do akcji wraca Magnus, Crimson wyeliminowany, Joe wykonuje splash w narożniku i dolada einzuigiri. Joe chciał wyłożyć Morgana na flying elbow, ale ten popchnął go prosto na Magnusa. Crimson chciał wykonać spear, ale Joe udsunął się i trafił w Morgana. Crimson wyrzucony z ringu, Magnus wykonuje Morganowi flying elbow i 1..2..3!

Zwyciężają i zostają nowymi mistrzami Tag Team: Magnus i Samoa Joe

Bully Ray wyprosił Christy Hemme, a następnie powiedział kilka słów o dzisiejszej walce wieczoru.

TNA X Division Title Match: Alex Shelley vs. Austin Aries
Oczekiwania po samej walce duże, zobaczymy jak panowie się zaprezentują. Początek dla Shelley'a który po dropkicku wyrzucił Ariesa z ringu. Alex wskakuje na narożnik i springboard crossbody. Wracamy do ringu, Austin naciągnięty na liny, slingshot splash i 1..2.. nie ma. Tym razem na liny naciągnięty Shelley, slingshot senton od Ariesa, jednak prosto w nogi Alexa. Shelley na narożniku i springboard kick. Aries znowu po za ringiem, Shelley gotowy do skoku, jednak Austin schował się pod ringiem, przeszedł pod nim na drugą stronę i zaatakował Alexa od tyłu. Aries bierze rozbieg i suicide dive na Shelley'a który pod wpływem poprzedniego ataku wypadł z ringu. Wracamy i slingshot senton od Austina, 1..2.. nie ma. Austin nadal w natarciu, elbow drop z narożnika dał mu two count. Pendulum elbow od Ariesa minięty, Shelley wraca do gry, kopnięcie, kilka ciosów, irish whip i clothesline. Slice Bread nieudane, mimo to Alex kontynuuje atak i uderza głową rywala o narożnik, a następnie dokłada knee drop. Aries ponownie chciał przejść nizauważony pod ringiem, ale tym razem Alex zorientował się i wyrzucił go po za ring back body dropem, Shelley odbija się od lin i suicide dive. Alex nie trafil atakiem z narożnika, ale już po chwili wyprowadził slam. Po chwili Aries przjemuje inicjatywę i wykonuje pendulum elbow. Po chwili to Shelley znowu atakuje wyprowadzając einzuigiri, ale Austin upadając zdążył go jeszcze zaatakować i w efekcie tego obaj znaleźli się na macie. Chwilę później zawodnicy znaleźli się na krawędzi ringu po za linami, gdzie Austin wyniósł Alexa na plecy i wykonał mu efektownego neckbreakera. Już chwilę po tym austin zdołał wykonać brainbuster co ku zdziwieniu fanów dało mu jedynie two count. Aries próbował kontynuować ofensywę, ale Alex kontruje i superkick, następnie kopnięcie, 1.2.. nie ma. Alex gotowy na Sliced Bread #2, ale Aries kontruje ładnym slamem, dokłada kilka kolan, brainbuster, na koniec Last Chancery i koniec walki.

Zwycięża: Austin Aries


Jeff Hardy był na backstage'u, lecz bardziej od tego co powiedział interesujący był jego wygląd, standardowo wymalowany, a do tego owinięty w jakiś szal.

AJ Styles vs. Kazarian
Kazarian chciał podać Stylesowi rękę ale ten wepchnął go do narożnika. Początek walki to wymiana szybkich akcji i dźwigni do czasu aż Kaz został wyrzucony z ringu. Publiczność cały czas mruczy "Daniels Suck". Jesteśmy w ringu, a tam potężny dropkick od Stylesa. Kaz uniknął szarży w narożniku, AJ wskoczył na liny ale Kaz wykonał mu neckbreakera. Kip up Frenkensteiner zaskoczył Kazariana który wypadł z ringu. Styles atakuje i diving clothesline po za ring. Styles po powrocie do ringu zakłada efektowną dźwignię, ale Kazarian nie miał problemu z dojściem do lin. Kazarian uniknął splashu w narożniku, a sam wykonał kapitalnego monkey flipa. Gutwrench slam od Frankiego, ale próba pinu nieudana. Scoop slam, springboard legdrop i 1..2.. nie ma. Kazarian kontynuuje ofensywę, kilka akcji połączonych z two countami. Atomic drop, leg lariat i kolejny near fall. Następpnie russian legsweep i podobny finał jak poprzednio. Styles zaczynał dochodzić do siebie, ale na ziemie dropkickiem sprowadził go Kaz. Kilka uników od Stylesa, dwa clothesline'y i einzuigiri. Backbreaker o kolano, a następnie ładny facebuster i 1..2.. nie ma. Stylesowi nie udało się wykonać Styles Clashu, ruszył na Kaza w narożniku ale tam nadział się na big boota i ładnego dropkicka. Styles był po za linami na krawędzi ringu, Kazarian przeskoczył ponad linami i wykonał świetne DDT. AJ chciał wykonać akcję z użyciem lin ale nadział się na jumping cuttera od Kaza i 1..2.. nie ma. Po chwili zawodnicy są na narożniku, Styles zrzuca Frankiego ale ten wyprowadza znakomite kopnięcie. Styles kontruje szarżę na narożnik i wyprowadza reverse DDT, 1..2.. nie ma. Seria nieudanych prób pinu, Kazarian wyprowadza clothesline, ale w odpowiedzi Pele kick od Stylesa! Styles wskoczył na liny, ale widząc to że Kazarian nie leży wykonał moonsault po za ring prosto na Danielsa. styles ponownie na linach, Kaz przechwytuje go i wykonuje Fade to Black 1..2..3!

Zwycięża: Kazarian

Gunner vs. Garett Bischoff
Wątpie żeby kogokolwiek to obchodziło a ja nie mam ochoty pisać tej pomyłki więc... W końcówce Gunner wykonał DDT i odliczył Garretta Bischoffa do trzech.

Zwycięża: Gunner

Christy była ze Stingiem który powiedział że jest sędzią specjalnym, więc dostaniemy czyste rozstrzygnięcie. It's Main Event Time!

TNA World Heavyweight Title Match: Bully Ray vs. Jeff Hardy vs. James Storm vs. Bobby Roode
Roode powiedział Ray'owi że mogą pracować wspólnie jak dawniej, ale ten opuścił ring i pozwolił aby Hardy i Storm we dwóch zajęli się Roodem. Storm wykonuje neckbreaker, a następnie razem z Jeffem prowadzą ofensywę w narożniku. Ray w końcu wkracza do ringu i wyprowadza clothesline dla face'ów. Slam od Ray'a dla Roode'a daje two count. Hardy wyrzucony z ringu, a Storm radzi sobie z Ray'em i wykonuje mu russian legsweep. Storm i Roode pracują teraz drużynowo i wykonują double suplex Ray'owi. Byli już gotowi do wykonania typowego tauntu Beer Money ale Roode uderzył dawnego partnera. Po wymianie ciosów Storm wykonuje Roode'owi back body drop. Do ringu wracają Hardy i Ray. Bubba kontroluje walkę i pow yprowadzeniu big boota dokłada serię elbow dropów dającą two count. Ray dalej w przewadze wykonuje dobry superplex. Po chwili Jeff poradził sobię z Bullym i wykonal extreme legdrop. Storm z Roodem byli na narożniku, po chwili dołączył do nich Hardy, a następnie Ray i zobaczyliśmy Tower Of Doom! Kilka nieudanych prób pinu po tej akcji, a następnie Twist Of Fate dla Ray'a. Po chwili Bubba powalił przypadkowo sędziego, wykonał Hardy'emu Bubba Bomb ale nie miał kto odliczać ponieważ Sting próbował ocucić sędziego. Roode wykonał Hardy'emu spear, ale sam otrzymał Last Call od Storma. Sędzia po chwili został wyeliminowany ponownie. W tym czasie w ringu mieliśmy Twist Of Fate dla Roode'a, następnie minięte Swanton Bomb. Roode ruszył po za ring po World Title ale zauważył to sting i powstrzymał go. Sting i Roode zaczęli się kłócić po czym Bobby opluł Stinga. Icon wziął pas mistrzowski i chciał go uderzyć, ale trafił Jeffa Hardy'ego a następnie odliczył go i Roode obronił tytuł!

Zwycięża: Bobby Roode

2 komentarze:

  1. Za takie walki jak Shelley vs Aries kocham X Division! Dzięki za raport.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziex za raport!

    OdpowiedzUsuń