2 czerwca 2013

Slammiversary - moje przemyślenia


Main Event gali, który ma za sobą wielką przeszłość i to jest odpowiednia walka, aby być tą najważniejszą na Slammiversary. Z jednej strony Bully Ray jest pewniakiem i on ten pojedynek powinien wygrać, aby umocnić go w roli mistrza. Z drugiej jednak strony mamy Stinga, który stawia na szali swoją przyszłość i to, że nie dostanie walki o pas. Co prawda jest to odpowiedni moment na to, aby Sting już nie walczył o pas z racji swego wieku i dzięki temu świetnie wypromuje Bully'ego. Fajnie, że dostaliśmy No Holds Barred, bo dzięki temu ten pojedynek będzie można obejrzeć bez ziewania.
Typ: Bully RayDwie wielkie gwiazdy TNA, których pojedynki zawsze stały na wysokim poziomie. Przez te wszystkie lata chyba nie widziałem ich walki, która stała by na słabym poziomie. Jestem pewny, że panowie dostaną sporo czasu na walkę, bo Kurt Angle na PPV zawsze dostaje odpowiednią ilość czasu na walkę jeżeli ma przeciwko sobie odpowiedniego rywala. Obu panów łączy historia przez co ten pojedynek będzie się oglądało jeszcze ciekawiej. Zwycięzcą tej walki może być jedynie AJ Styles, który ma przed sobą wygranie BFG Series i uratowanie TNA przed Aces & Eights. W dodatku Kurt Angle nie ma nic przeciwko, żeby promować młodszych od siebie zawodników, którzy mają być później głównymi osobami, które będą prowadzić TNA do przeodu. Ostatnio Kurt sam powiedział, że ma nadzieję, że TNA wie jakim wrestlerem jest AJ Styles i znają jego wartość.
Typ: AJ StylesWalka, na którą czekam z niecierpliwością. Mamy tu kilku wyśmienitych zawodników, którzy potrafią zrobić walkę na najwyższym poziomie. Chavo i Hernandez są słabymi mistrzami i wątpie, aby z tego pojedynku mieli wyjść zwycięsko. Bad Influence i Dirty Heels już byli mistrzami TT, więc tutaj najlepszym wyborem powinni być Storm ( na którego ostatnio znów nie ma pomysłu ) i Gunner. Jedynym problemem może tu być stan zdrowia James'a Storm'a, który ma problemy z pachwiną. Jednak na ostatnim Impact'cie Gunner został mocno rozpisany przez co mam wrażenie, że to on będzie ciągnął tą walkę w tym duecie i możliwe, że to właśnie dzięki Gunnerowi zdobędą pasy. Liczę tutaj na minimum 20 minut wrestlingu na najwyższym poziomie. Podoba mi się również to, że będzie to Elimination Match co jeszcze polepszy jakość show.
Typ: James Storm i GunnerPojedynek o pas, który nie ma żadnej wartości. W dodatku walczą o niego dwaj zawodnicy, którzy nie zagwarantują nam nic ciekawego. Mam dziwne przeczucie, że wygra Joseph chociaż z drugiej strony Devon jako członek Aces & Eights powinien dalej być mistrzem. Jeśli Devon wygra możemy spodziewać się pojawienia się Abyssa.
Typ: Joseph ParkKolejna walka, która będzie stała na wysokim poziomie. Mamy tu 3 świetnych zawodników i w dodatku będzie to Ultimate X Match. Według mnie Kenny King jako mistrz nie pokazał się z dobrej strony, ale to głównie przez to, że nie dostawał na to szansy. Jako zwycięzcę typuje tu Chrisa Sabina, który powrócił po kontuzji i zapewne TNA będzie chciało dać mu pas. Liczę na wiele ciekawych spotów i efektownych akcji.
Typ: Chris SabinGail Kim i Taryn Terrell mają za sobą jakąś historię i lepiej obejrzeć tą walkę niż pojedynek Mickie James przeciwko jakieś zawodniczce wybraną w ostatni dzień. Poziom raczej nie będzie zbyt wysoki ze względu na tym, że w tym pojedynku jest Taryn, która niestety wygra ten pojedynek.
Typ: Taryn TerrellTa walka zbytnio mnie nie interesuje. Co prawda feud między tymi zawodnikami ciągnie się od jakiegoś czasu, ale osobiście nie spodziewam się niczego wielkiego w tej walce. Zapewne wygra Team TNA, bo wątpie, żeby Jeff Hardy przegrał pojedynek zaraz po powrocie.
Typ: Magnus, Samoa Joe and Jeff HardyLubie Sam Shaw'a i wydaje się być w miarę dobrym zawodnikiem, ale ten pojedynek zapewny wygra Jay Bradley. Nie ważne kto tu wygra, bo w BFG Series wielkiej kariery nie zrobi. Ale będzie to napewno dobry sprawdzian dla tych zawodników przed puszczeniem ich na głęboką wodę.
Typ: Jay BradleyOgólnie PPV zapowiada się naprawde ciekawie i o poziom ringowy nie powinniśmy się martwić.

1 komentarz:

  1. Super gala. WWE niech się uczy jak bukować swoje firmowe PPV

    OdpowiedzUsuń