3 lipca 2013

Madison Rayne, zwolnienia w TNAMadison Rayne ogłosiła na swoim Twitterze, że jej kontrakt z TNA w dniu dzisiejszym wygasł. Była czterokrotna mistrzyni KnockOut nie pojawia się w TV, gdyż jest w ciąży. Ale jak sama napisała powróci do TNA i miejmy nadzieję, że federacja przyjmie ją z otwartymi ramionami.

"My contract w/ TNA has ended. I want to thank you all for the constant love & support and PROMISE you I will be back in the ring again soon!

Huge thank you to @TNADixie and the entire @IMPACTWRESTLING family for giving me my dream job :)) I'll see y'all again soon!!"


Według zagranicznych portali Sam Shaw został zwolniony z TNA. Sam Shaw nie pojawiał się często w TV, po wygraniu Gut Check pracował nad swoimi umiejętnościami w OVW. Mówi się również, że z powodów oszczędnościowych może być zwolnionych 5 - 8 zawodników, z których TNA i tak nie korzysta.

EDIT:

Znamy już kolejnych zwolnionych zawodników. Są to :
Taeler Hendrix
Joey Ryan
Christian York
Crimson ( prawdopodobnie )

15 komentarzy:

 1. Ech, czyli jak w WWE...
  Ale czemu akurat York?
  Crimson to rozumiem, Ryan to nawet też nie jest potrzebny, ale czemu York?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwestia gustu mi ten York jakoś w ogóle nie podpasował i wg mnie dobrze, że go zwolnili. Tylko pytanie po co ten cały Gut Check był organizowany jak już 4 osoby z niego poleciały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz chyba już każdy GutCheck będzie się kończył na 2x NIE, lub 3x NIE.

  OdpowiedzUsuń
 4. CZemu York? Bo był SŁABY! Jak na swoje doświadczenie (chyba 36 lat) zachowywał się w ringu jak amator.

  OdpowiedzUsuń
 5. York słaby? sprawdz sobie w youtube walkę z Hardym na jednym z Open Fight Night!

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=xVvRJuZOczE

  jeśli to było słabe to ja nie wiem co jest dobre

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobno Sam jednak został w TNA.
  Info z głównej WF - ''Pierwsze wiadomości mówiły że z TNA żegna się także Sam Shaw, ale ostatecznie ten zawodnik utrzymał pracę i pozostaje w rosterze Impact Wrestling.''.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to info o Samie się potwierdzi to jak dla mnie dobrze; widziałem go na jednej z tych gal One Night Only i ringowo mi się spodobał; szkoda tylko, że na iMPACTie dali mu może z dwie walki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wie ktoś czy D'Lo Brown pracuje jeszcze w TNA?

  OdpowiedzUsuń
 10. Na pewno go nie zwolnili, wykopali go z A&E i ponownie pracuje za kulisami.

  OdpowiedzUsuń
 11. No tak, nie mam to jak zwalniać dobrych ringowo zawodników, takich jak York i Ryan, a na takie pierdoły jak Jesse, Bischoff i Brisco TNA stawia i widać, że to zły ruch.

  OdpowiedzUsuń
 12. To popatrz jaki York ma FATALNY timing jak na zawodnika z X Division...

  OdpowiedzUsuń
 13. To popatrz jakie ringskille mają Bischoff i Brisco.
  Jessie również.

  OdpowiedzUsuń
 14. York mimo że nie jest typowym zawodnikiem do X'ów to jednak jakoś tam dawał radę. Ale to że TNA dało go tam a nie gdzieś indziej to już nie jego wina. Christian to zawodnik stworzony do pasa TV a później TT i być może WHC ale tego już raczej nie zobaczymy :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Sorki za podwójny komentarz ale zerknąłem na kartę OVW Double Main Event który odbędzie się jutro i tam na karcie widnieje nikt inny jak Taeler Hendrix :P albo nie uaktualniono karty (co jest bardziej możliwe) albo Taeler walczy wciąż w Ohio.

  Rzeczona walka:Tag Team Match
  Nikki St. John and Taeler Hendrix vs. Heidi Lovelace and Trina

  OdpowiedzUsuń