18 lipca 2013

Wywiad z Gunnerem.


TNA Tag Team Champion, Gunner rozmawiał z Mike Mooneyham o różnych tematach. Poniżej znajdują się te najważniejsze :

O podpisaniu kontraktu z TNA :

Gunner : Myślę, że zawsze miałem ten błysk, potrzebny każdemu zapaśnikowi. Wrestling to jest po prostu to, co zawsze chciałem robić. Gdy zacząłem pracę w federacji w 2008 jako ochroniarz, wiedziałem, że mam szansę na coś więcej. Między innymi, osobą która mi bardzo pomogła, był D’Lo Brown który zauważył mnie podczas dark matchy i pomógł w późniejszej karierze.

O pracy z największymi gwiazdami :

Gunner : Nie mogę narzekać na swoją karierę. Miałem okazję pracować z największymi i najważniejszymi osobami z tego biznesu. Mogę pochwalić się współpracą z Ric’iem Flair’em, Stingiem, Hulkiem Hoganem czy AJ Styles’em. Z wieloma świetnymi wrestlerami dzieliłem szatnię. Mam tylko 31 lat, jestem dosyć młody i myślę, że kariera stoi przede mną otworem. Niektórzy z tych facetów kończą z tym sportem w wieku 50 lat, więc myślę, że ze mną będzie podobnie.

O pracy z Tag Team partnerem, James’em Stormem :

Gunner : Wróciłem do TNA jako babyface. Tytuł TV był bardzo dobrym doświadczeniem, jednak nie nosiłem go zbyt długo. Teraz federacja chyba trochę o nim zapomniała i nie ma pomysłu na przyszłych mistrzów. Jednak być mistrzem świata Tag Team, to coś co uważam za wielki przywilej. James był już częścią fantastycznych zespołów, jak America’s Most Wanted czy Beer Money i nie mogłem chyba prosić o lepszego partnera.

O jego pozycji i przyszłości w TNA :

Gunner : Pozostały mi w kontrakcie jeszcze dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z mojej pracy i pozycji jaką w federacji zajmuję. Lubię tu pracować, bo spotykam wielu wspaniałych ludzi, którzy siedzą w tym biznesie dłużej ode mnie i starają się pomóc każdemu zapaśnikowi. Każdy zawodnik w TNA chce dać z siebie 100 procent. Nikt nie jest niezadowolony, co jest rzadkością w wrestlingu. Jeśli chodzi o przyszłość, nie wiem co się stanie w przyszłości, jednak na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z pracy w TNA.

O swoim największym celu :

Gunner : Oczywiście, każdy chce zarabiać dobre pieniądze. Chciałbym być w przyszłości Mistrzem Świata Wagi Cięzkiej, jednak do tego jeszcze długa droga. Myślę jednak, że to mój główny cel. Bycie w TNA Hall of Fame to również bardzo ekscytujące i chciałbym tego doświadczyć. Dodatkowo mam nadzieję, że pozostanę zdrowym przez całą swoją karierę…

1 komentarz:

  1. Wielkie dzięki za kolejny wywiad :D
    Pamiętam jak Gunner debiutował razem z Murphym ( czy jakoś tak :D ) jako ochroniarze. Nie wiem czemu, ale od samego początku jakoś mnie przekonał do siebie, a szczególnie, gdy robił za takiego prawdziwego heela, który nie boi się walczyć nawet jak jest na straconej pozycji. Jak na wrestlera to jest dość młody, więc wszystko co najlepsze ma jeszcze przed sobą. Jeśli chodzi o TT to faktycznie nie mógł w TNA trafić na lepszego partnera, kogoś kto współtworzył dwa najlepsze TT w TNA. Nie wiem czy WHC to nie za dużo ( a już napewno na ten moment ), ale w przyszłości jak troche podszkoli swoje umiejętności to kto wie. :D

    OdpowiedzUsuń