21 lipca 2013

Wywiad z Jeff'em Hardym.


Jeff Hardy jest jednym z najbardziej popularnych wrestlerów na świecie. Charkteryzują go akcje wysokiego ryzyka, dzięki którym wybił się na szczyt w WWE jak i teraz w TNA. Jeff zapanował nad swoimi osobistymi problemami i wrócił do ringu, aby odzyskać mistrzostwo świata TNA i kontynuować panowanie Enigmy. Oto co powiedział w wywiadzie dla examiner.com :

Co sądzisz o wyjeździe TNA w trasę?

Hardy : To jest na pewno ogromny krok w przód dla federacji.  Myślę, że z czasem TNA stanie się bardziej popularne i na pewno nasze wizyty w różnych miastach USA w tym pomogają.

Jesteś jedną z największych, jak nie największą gwiazdą TNA. Czy czujesz presję jaka na tobie ciąży?

Hardy : Oczywiście, że tak. Na każdej gali. To jest duże ryzyko, jednak ja to lubię bo sam jestem ryzykantem. Myślę, że mam bardzo dobry kontakt z fanami, których kocham. Jestem bardzo podekscytowany wychodząc do ringu, dlatego staram się dawać z siebie wszystko co najlepsze.

Miałeś problemy w życiu osobistym, co możesz powiedzieć patrząc w przeszłość?

Hardy : Ogólnie rzecz biorąc, na pewno jest lepiej niż przedtem. Jestem bardzo zadowolony, bo już niebawem ukaże się płyta mojego zespołu. Większość utworów które się tam znajdują, są właśnie inspirowane moimi przeżyciami. Mogłem niejako to z siebie wyrzucić i mam nadzieję, że fani wrestlingu przesłuchają te piosenki. Na pewno teraz jest mi już lepiej.

Jesteś znany z ryzyka w ringu. Wyrobiłeś sobię markę w WWE jak i w TNA, czy ciąży na tobie presja, abyś w każdej walce dawał fanom niesamowite akcje wysokiego ryzyka?

Hardy : Teraz mogę pracować znacznie częściej niż wcześniej. Jak do tej pory, nie miałem jeszcze w swojej karierze żadnej operacji i mam nadzieję, że nie będę jej miał do końca życia. Oczywiście, większość fanów wrestlingu, którzy znają się na tym biznesie i mają sporą wiedzę, kojarzą mnie z ekstremalnymi akcjami i świetnymi pojedynkami. Ja zawsze staram się dać z siebie wszystko, a jeśli kibice są zadowoleni, to ja również taki jestem…

Niedawno podpisałeś z TNA nowy kontrakt. Co powiesz na temat przyszłości?

Hardy : Chciałbym dawać wszystkim fanom jak najlepsze walki. Oczywiście pas Mistrzowski Wagi Ciężkiej TNA jest również bardzo prestiżowy i mam ochotę zgarnąć do ponownie. Myślę, że to jest marzenie każdego wrestlera z szatni. Tak jak już wspominałem wcześniej, mam swój zespół i muzyce również staram się poświęcić sporo czasu. Ponadto cały czas maluję i myślę, że całkiem nieźle mi to wychodzi. Przed każdą swoją walką na gali, maluje twarz. Jeśli znalazł bym więcej czasu, na pewno wziąłbym udział w turnieju Motocross, a wtedy ujrzelibyście kolejny z moich talentów. Swoją przyszłość na pewno wiąże z Impact Wrestling i ciężką pracą w federacji.

Teraz malowanie twarz stałą się dla twojej osby bardzo rozpoznawalne…

Hardy : Tak, pamiętam, że jako dziecko często oglądałem Stinga który również malował swoją twarz. Nie rozumiałem dlaczego to robi, ale wyglądał naprawdę super i podobało mi się to. Pamiętam go dobrze z pomalowanej twarz i blond włosów… Mnie niejako zainspirował Instagram. Po każdej gali staram się udokumentować mój malunek na twarzy. Mam już tego niezłą kolekcję.

Jeśli nie walczysz w ringu, kogo najbardziej lubisz oglądać w akcji?

Hardy : Kocham Kazariana i Chrisa Danielsa. Oni są niesamowici w tym co robią. To bez wątpienia najlepszy i najfajniejszy Tag Team jaki jest obecnie w tym biznesie. Uwielbiam również patrzeć na Austina Aries’a. Bully Ray z kolei jest świetny na mikrofonie. Lubię też podpatrywać Roba Van Dama i Bobby’ego Roode’a. Podoba mi się Gut Check który wyłania wielu znakomitych, młodych wrestlerów.

Z kim chciałbyś stoczyć pojedynek w ringu? Czy jest taka osoba, z którą nigdy nie walczyłeś, a bardzo chciałbyś?

Hardy : Nie mam jednego… ale jeśli już miałbym wybierać to z pewnością Jushin Thunder Liger z Japonii. Taka walka z pewnością by mnie bardzo usatysfakcjonowała. Byłem już w ringu z wieloma świetnymi zawodnikami, ale z tym panem nie miałem przyjemności współpracy.

Gdzie fani mogą dowiedzieć się o tobie, twojej muzyce i obrazach więcej?

Hardy : Najnowszy album powinien ukazać się w lipcu. Jest na nim 10 świetnych moim zdaniem utworów. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej, śledź mnie na twitterze @jeffhardybrand


6 komentarzy:

 1. Dzięki za kolejny wywiadzik ! :D
  Wyjazd w trase wiadomo, że ciągnie za sobą spore koszty, ale to po latach powinno się zwrócić. Pewne było, że w wywiadzie znajdą się jakieś pytania dotyczące jego przeszłości, a w szczególności tego co się działo 2 lata temu. :D Zdziwiło mnie to, że Hardy nigdy nie miał operacji. Przy jego stylu walki spodziewałem się, że już parę razy był krojony. Kolejny zawodnik, który jest fanem talentu Danielsa i Kazariana, ale to dziwić nie może, bo obaj są świetni w swojej roli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze przetłumaczony wywiad i mam sprawę do ciebie Forlan napisałem do cb na forum WF. Odpisz

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro Jeff by chciał zgarnąć WHC ponownie to pewnie tego dostanie ... chciałbym żeby w końcu Daniels dostał pas WHC.

  OdpowiedzUsuń
 4. ale dlaczego daniels ??? znów zagra nieczystą akcją i zgarnie pas

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlatego Daniels, bo on zasługuje na ten pas, to on budował tą federacje, a wyzutki z WWE dostają WHC jakby to było ich własność.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja myślę że nie ma co się boczyć na wyrzutków WWE, bo nie są wyrzutkami. Myślę że Hardy już swoje odegrał w TNA i przekazanie na jego ręce pasa nie zbudziłoby żadnej niepokojącej uwagi. Myślę że jeżeli chodzi o ludzi którzy powinni być WHC to na pewno są to: Hardy, AJ, Daniels, Angle, Magnus.

  A wywiadzik zajebisty ;]

  OdpowiedzUsuń