22 sierpnia 2013

Gunner - biografia.

Chadwick „Gunner” Lail urodził się 6 czerwca 1982 roku. Jest profesjonalnym wrestlerem, występującym na co dzień w federacji Total Nonstop Action.

Pierwszą federacją, w jakiej pracował Gunner była NWA Anarchy. Zdobył tam pas mistrzowski Wagi Ciężkiej 17 stycznia 2009 roku i stał się najdłużej panującym mistrzem w tej organizacji. W NWA Anarchy walczył aż 10 lat z krótkim epizodem w ROH, gdzie 3 kwietnia 2010 roku wystąpił na PPV federacji - The Big Bang! Wygrał wtedy walkę z Zack’iem Salvationem.


TNA.

23 Czerwca 2010 roku, Gunner w końcu zadebiutował w TNA. Razem z Murphym zaatakowali wtedy Jeffa Hardy’ego i Mr. Andersona przechodząc heel turn. Niedługo potem, przegrali walkę z wyżej wymienioną dwójką. Niedługo potem na gali PPV – Turning Point, pomogli Jeff’owi Jarrettowi w jego walce z Samoa Joe. Dzięki nim, Jarrett wygrał. Jakiś czas potem, przegrali walkę z Joe w handicap matchu. Kiedy feud Samoa i Jarretta się skończył, Murphy i Gunner zostali na stałe włączeni do grupy Immortal. 9 Grudnia podczas Xplosion wygrali swoją pierwszą walkę w TNA. Pokonali wówczas Ink Inc. Pierwszy pojedynek na gali PPV, stoczyli na gali All Against Odds gdzie w six Man Tag team matchu przegrali z Jamesem Stormem, Robertem Roode’em i Scottem Steinerem. W lutym Gunner i Murphy podpisali nowe kontrakty z TNA i od tej pory występowali w roli ochroniarzy. 24 Lutego pokonali Erica Younga i Orlando Jordana zdobywając miano pretendentów na pasy mistrzowskie Tag Team. Nie udało im się jednak wygrać tytułów, ponieważ przegrali z ówczesnymi mistrzami – Beer Money. 17 Marca, Gunner pokonał swojego TT partnera oraz Roba Terry’ego w walce o zwakowany pas Telewizyjny i zdobył ten tytuł. Stracił go miesiąc później na rzecz Erica Younga. 9 Czerwca w drużynie z Mr. Andersonem pokonali ówczesnego mistrza Wagi Ciężkiej – Stinga i jego TT partnera Erica Younga. Niedługo potem, Gunner wziął udział w turnieju o miano pretendenta na pas WHC – Bound for Glory Series. Zajął bardzo dobre miejsce, bo zakwalifikował się do półfinałów razem z Jamesem Stormem, Bullym Rayem i Bobbym Roode’em. Przegrał jednak w półfinale z tym ostatnim i stracił szansę na pas. Później Gunner rozpoczął feud z sędzią – Garrettem Bischoffem, przegrywając z nim przez DQ po interwencji Rica Flaira. 12 lutego, na gali All Against Odds pokonał Garretta w singlowym meczu. W jego narożniku stał wtedy ojciec Bischoffa – Eric. W narożniku Garretta – Hulk Hogan. Na Lockdown, Gunner w drużynie Erica Bischoffa walczył w Lethal Lockdown Matchu przeciwko zespołowi Garretta Bischoffa. Walkę tę jednak przegrał. Potem wyzwał Devona do walki o jego pas TV, jednak odniósł porażkę, po czym podpisał nowy, trzyletni kontrakt z federacją.

OBECNIE.

Gunner wrócił 12 stycznia 2013 na gali PPV – One Night Only Joker’s Wild, gdzie w Tag Teamie z Crimsonem zmierzyli się z Christianem Yorkiem i Jamesem Stormem. Przegrali jednak ten pojedynek. Potem wrócił 23 maja, gdzie na jednym z epizodów Impact Wrestling zaatakował Robbie’ego E oraz Shark Boya. Niedługo potem, James Storm przedstawił go jako swojego nowego TT partnera na galę Slammiversary, gdzie walczyli o pasy mistrzowskie. Tę walkę udało im się wygrać i zdobyli tytuły. Ostanią walką jaką Gunner stoczył niedawno na IW, było starcie z Bro Mans [Robbie E & Jesse] które wygrali.


---------------------------------------------------------------------------------------
Ruchy finisherowe :

- Gun Rack,
- Fireman's carry facebuster.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia w TNA :

TNA Television Championship (1)
TNA World Tag Team Championship (1) – z Jamesem Stormem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz