7 października 2013

NWA - TNA Weekly PPV #1NWA - TNA PPV
19 czerwca 2002 rok - Huntsville, Alabama

DARK MATCHES:
Cheex (Mike Staples) pokonał Franka Parkera
Gran Apolo pokonał Davida Younga ( podczas tej walki roszło do uszkodzenia ringu przez co na kilka minut przed rozpoczeciem PPV wszyscy oficjele byli spanikowani )

Za stolikiem komentatorskim siedzieli: Don West, Ed Ferrara oraz Mike Tenay, który mówił, że NWA – TNA będą szanować historię i tworzyć historię. Wyjaśnił również na czym będzie polegać "Gaunlet For The Gold".

Na początku show pojawili się działacze NWA oraz legendy wrestlingu ( Jeremy Borash, Bill Behrens, Ricky Steamboat, Jeff Jarrett, Ken Shamrock, Scott Hall ). Jackie Fargo zapowiedział, że Jeff Jarrett będzie pierwszym uczestnikiem Gaunlet For The Gold.

Wywiad Goldylocks z Pupet'em

SIX MAN X TAG MATCH
AJ Styles, Jerry Lynn, Low Ki vs Jorge Estrada, Sonny Siaki, Jimmy Yang (the Flying Elvis')
Zwycięzcy: Jorge Estrada, Sonny Siaki, & Jimmy Yang


MIDGETS MATCH
Teo vs Hollywood
Zwycięzca: Teo

Ed Ferrara i Don West w ringu. Ed przedstawia 10 pań, które za tydzień zmierzą się w Ligerie Battle Royal. A są to: Francine, Miss Joanie, Shannon (Daffney), Alexis Laree ( Mickie James ), Sasha, Erin, Elecktra, Taylor Vaughn, Theresa. Francine mówi, że jest "Queen of Extreme" z czym nie zgadza się Elecktra przez co dochodzi do bójki między paniami.

Wywiad Goldylocks z Mortimer Plumtree, który przedstawia swój nowy TT - The Johnsons.

TAG TEAM MATCH
The Johnsons (Richard & Rod) w/Mortimer Plumtree vs Psicosis & James Storm
Zwycięzcy: The Johnsons

Wywiad Goldylocks z The Dupps i Fluff Dupp

Promo w ringu Sterling Marlin ( kierowca NASCAR ) i Hermie Sadlera. Na ring przyszli K-Krush i Brian Christopher przez co doszło do małej bójki. Brian Christopher wyzywa K-Krush do walki w przyszłym tygodniu.

Na backstage'u rozwścieczony Jeff Jarrett znajduje Jackiego Fargo.

TAG TEAM MATCH
Christian York & Joey Matthews vs. The Dupps (Bo & Stan) w/Fluff Dupp
Zwycięzcy: The Dupps

Toby Keith śpiewa "The Angry American" jednak w połowie utworu wchodzi Jeff Jarrett, który przerywa jego występ. Jeff mówi, że nikt nie chce słuchać jego piosenki i to najwyższy czas na Main Event.

MAIN EVENT
Gauntlet for the Gold.
W walce wzięli udział: Scott Hall, Jeff Jarrett, K-Krush, Rick Steiner, Ken Shamrock, Norman Smiley, Gran Apollo, Brian Christopher, Buff Bagwell, Lash LeRoux, Toby Keith, Chris Harris, Slash, Del Rios, Justice, Malice, Konnan, Bruce, The Vampire Warrior, Devon Storm & Steve Corino
Zwycięzcy: Ken Shamrock i Malice

WORLD TITLE MATCH
Ken Shamrock vs Malice w/Minister Jim Mitchell
Zwyciezca i nowy NWA World Heavyweight Champion: Ken Shamrock

Na Backstage'u Jeff Jarrett zdołał uwolnić się od Jackie Fargo i Toby Keith'a. Jarrett udaje się na ring i mówi, że World Heavyweight Championship nie powinien być do zdobycia w Battle Royal matchu. Jeff Jarrett pyta Dory Funk i Harley Race czy kiedykolwiek zdobyli tytuł mistrza świata w Battle Royal. Następnie Jeff zaatakował "Bullet" Boba Armstronga i Dory Funka, którzy stali w ringu. Jackie Fargo i Toby Keith pojawiają się na arenie, Fargo ustala walkę na przyszły tydzień: Jeff Jarrett vs Scott Hall. Scott Hall wychodzi i atakuje Jeff Jarretta.PS: Od dziś ( miałem zacząć to robić już znacznie wcześniej :D ) będę co jakiś czas dodawał taki mini raport ( bez opisów walk ) z dawnych gal TNA. Mam w planach zrobić wszystkie gale do czasów aż na blogu pojawiły się raporty. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jakie walki i segmenty pojawiały się w najstarszych galach. Mam nadzieje, że wam się to spodoba. Z gal, które mam na komputerze być może pojawią się jakieś screeny.

1 komentarz:

  1. http://www.youtube.com/channel/UCrsVie62FpkPAVdSGl1Tc3g - Polecam kanał jeżeli ktoś lubi TNA - wszystkie starsze gale są tutaj on-line :)

    OdpowiedzUsuń