16 listopada 2013

Attitude Mówi - Wrestling Podcast LIVE # 156


Nie będę ukrywał, to nie będzie krótkie Attitude Mówi. W przeciwieństwie do poprzedniego tygodnia, wydarzeń jest cała masa, i nie tylko pochodzą one zza oceanu. Najważniejsze na ten moment jest to, że wracamy na godzinę 16.00

I tak całe show skradnie odpowiedź Turkowi i Dropsowi. :DAudycja

4 komentarze:

  1. Kim są Turek i Drops?

    OdpowiedzUsuń
  2. Turek i Drops to userzy pewnego forum, które dawniej było 3 siłą PSW, a aktualnie umiera śmiercią naturalną. Prowadzili tam audycje. Po 3 latach zakończyli współpracę i nie będą nagrywać i postanowili ( według mnie ) zbłaźnić się. Nagrali audycję, w której to "ujawniają kilka ważnych spraw" oraz kilka prowokacji z ich strony. To o czym wspomnieli to oczywiście nie wszystko, gdyż "kilka asów zostało w rękawie". Po prostu panowie mieli ból dupy, że nikt ich nie słucha ( oprócz DDW, o którym nigdy złego słowa nie powiedzieli ). Ogólnie ich audycja wyglądała tak, że "wiemy coś, ale tego nie powiemy".

    OdpowiedzUsuń
  3. Wg mnie nudne to nie jest... mają wiedzę, gadane... a, że niezbyt przychylni są w ocenie TNA, no cóż pracownikiem TNA nie jestem by mnie to bolało, a czyjś punkt widzenia danej sytuacji spokojnie mogę wysłuchać.

    OdpowiedzUsuń