25 listopada 2013

Attitude Mówi - Wrestling Podcast LIVE # 157

Wyniki ankiety mocno wyrównane. Czwartek 48%, Poniedzialek 40% - w takim wypadku święta przyjdą wcześniej, a My uszczęśliwimy oba obozy. Następne AM zostanie podzielone na dwie części, jak za starych audio-felietonowych czasów.

Pierwsza (czwartek, godzina 17.00) będzie zawierała wydarzenia od poniedziału do czwartku, z NXT włącznie (niewykluczone, że zahaczymy o SmackDown, ale informując Was wcześniej, żeby było bez płaczu), jak i typowanie Survivor Series, a przynajmniej tego, co będzie nam dane.

 Druga część (poniedziałek, godzina 18.00), to naturalnie komentarz do samego WWE PPV, jak i TNA-owskie Turning Point + jakieś zlotowe wspominki z Węgier

Taki podział ma swoje dobre strony, bo na następną niedzielę (1 grudnia) nie będzie ogromu wydarzeń i wrócimy na właściwe tory, nominując od razu do Wrestlera Miesiąca.
Druga strona medalu jest taka, że ucierpi na tym "rating", bo nie dość, że na tygodniu, to jeszcze bardzo mały odstęp. A skoro o odstępach mowa, ucierpi pewnie też "Kings of Wrestling", które nie będzie "najnowszym AM" nawet przez tydzień.Audycja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz