21 listopada 2013

NWA - TNA Weekly PPV #3


3 lipca 2002 r - Nashville, Tennessee - Aired Live

Segment z udziałem prezydenta NWA Jima Millera i Mike'a Tenay'a. Jim wręcza Mike'owi puchar i oficjalnie wita TNA w rodzinie NWA. Nie mógł przywitać ich na pierwszym show, gdyż był w Japonii. Miller oznajmia, że zwycięsca walki Ken Shamrock vs Malice zmierzy się za tydzień z Omori.

NWA TAG TEAM TITLE TOURNIMENT:
Chris Harris & James Storm vs The Johnsons w/Mortimer
Zwycięzcy: Chris Harris i James Storm

W ringu Scott Hall wygłasza promo, które szybko przerywa Jeff Jarrett. Jeff chciał walczyć ze Scott'em, lecz zatrzymał go Jim Miller, który mówił, że Jarrett nie może robić co zechce, a następnie powiedział, że zmierzy się z Hall'em w main evencie i będzie to tag team match. W tym czasie przez tłum przebiegł K-Krush, który zaatakował Scott'a w ringu, lecz Hall szybko odzyskał panowanie w ringu. W main evencie partnerem Jarretta będzie K-Krush, a ich rywalami Hall wraz z Brianem Christopherem.

Na zapleczu został znaleziony James Storm, który cały krwawił.

MATCH:
Monty Brown vs Anthony Ingram
Zwycięzca: Monty Brown

Na zapleczu Goldilocks szukała Jima Millera, aby przeprowadzić z nim wywiad, lecz nigdzie go nie znalazła. Zamaist niego spotkała Puppeta, który mówił, że chce dziś walkę.

NWA TAG TEAM TITLE TOURNIMENT:
The Rainbow Express w/Gertner vs Apolo & Buff Bagwell
Zwycięzcy: The Rainbow Express w/Gertner

Po walce Buff Bagwell powiedział, że od dziś chce, aby ludzie mówili do niego Marcus, a następnie powiedział, że idzie do domu przez co publika zaczęła śpiewać klasyczne "Na Na Hey Hey Goodbye".

Na rampie pojawił się Ken Shamrock, który był zdziwiony, gdyż Monty Brown chciał z nim walkę o pas już po swoim pierwszym występie w TNA. Nagle światła zgasły, pojawił się Jim Mitchell, który oznajmił, że Ken powinien bardziej obawiać się Malice'a. Po tych słowach światła znów zostały zaświecone, a Ken leżał nieprzytomny.

Na zapleczu Jerry Lynn mówi Bill'emu Behrens'owi, że może zająć miejsce Jamesa Storma i Chrisa Harrisa w finałowej walce. Bill odpowiedział, że może jeśli znajdzie partnera.

W ringu jest Puppet, który żąda, aby ktoś wyszedł i walczył przeciwko niemu. Na wyzwanie zareagował Todd Stone ( kolejny karzełek ).

MATCH:
Puppet vs Todd Stone
Zwycięzca: Puppet

Na zapleczu Goldilocks mówi o stanie zdrowia Kena Shamrocka.

MATCH:
Taylor Vaughn (Miss TNA) vs Francine
Zwyciężyła: Francine ( przez DQ )

Na ringu Jerremy Borash przeprowadzał wywiad z kierowcą NASCAR Hermie Sadler'em. Przerwał im K-Krush, który mówił, że za tydzień chce walczyć z Sadler'em.

NWA WORLD TITLE:
Ken Shamrock vs Malice
Zwycięzca: Ken Shamrock

X TITLE MATCH:
AJ Styles vs David Young
Zwycięzca: AJ Styles

Za kulisami Joel flirtował z Goldilocks i mówił, że The Rainbow Express powinni zostać mistrzami Tag Team, gdyż ich rywale nie mogą walczyć.

Jeremy Borash oznajmił, że w miejsce Storma i Harrisa będą Lynn i AJ Styles!

NWA TAG TEAM TITLE TOURNIMENT FINAL:
The Rainbow Express w/Gertner vs Styles & Lynn
Zwycięzcy i nowi mistrzowie Tag Team: AJ Styles i Jerry Lynn

Za kulisami został znaleziony prezydent NWA – Jim Miller, który był związany linami, a na brzuchu miał napis "F U".

MAIN EVENT:
Scott Hall & Brian Christopher vs Jeff Jarrett & K-Krush
Zwycięzcy: Jeff Jarrett i K-Krush

Po walce Jeff Jarrett mówił, że wielokrotnie pokonywał już Scotta Halla i zaatakował go pucharem, który otrzymał Mike Tenay.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz