6 grudnia 2013

AJ Styles - spoileryNa wczorajszym tapingu odbył się pojedynek "Winner Take All", w którym Magnus pokonał AJ Stylesa w NO DQ matchu. Walka ta zostanie wyemitowana 9 stycznia. Magnus stał się oficjalnym mistrzem wagi ciężkiej w TNA. Po walce Styles podziękował fanom i powiedział, że nie ma to jak w domu. Wiele osób uważa, że Styles i TNA nie doszli do porozumienia i nie przedłużono z nim kontraktu.

8 komentarzy:

 1. Jeżeli AJ odejdzie to kompletna porażka..

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że to story, kurczę masakra.

  OdpowiedzUsuń
 3. no to widze że storyline upadł...
  AJ albo odejdzie, albo odsunie się w cień jak Hardy

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby był to storyline to prawdopodobnie Styles by wygrał i nadal bronił swojego pasa na scenie indy i prawdopodobnie nie wracałby tak szybko. Bo zrobili tak dużą walkę na zwykłym Impactcie zamiast chociażby na Genesis.
  Jeśli TNA serio jest tak głupie i nie zdołało zatrzymać Stylesa to wiele osób rozważy zakończenie swojej przygody z TNA ( chodzi mi oczywiście o fanów ).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zaczynam poważnie się zastanawiać czy nadal oglądać TNA... jeszcze ta akcja z AJ. Tylko jeśli nie TNA to co? WWE? Dajcie spokój...

  OdpowiedzUsuń
 6. jak aj styles odejdzie to bedzie strata, ale moze nie bedzie tak źle nie wiadomo możę faktycznie nie mają kasy, ciekawe teraz czy sting zostanie w tna jak myślicie ?

  OdpowiedzUsuń
 7. No Sting ma swoje lata i pewnie w najbliższej przyszłości zawiesi swoje buty wrestlingowe na kołku. Co do AJ'a to liczę że jego sprawa zakończy się tak jak z Andersonem i że wróci po jakimś czasie.

  OdpowiedzUsuń