29 grudnia 2013

AJ Styles w ROH!


AJ Styles, który od 2 tygodni jest wolnym agentem powraca do ROH. AJ w latach 2002 - 2003 był jedną z czołowych postaci tej federacji. AJ pojawi się 4 stycznia na tapingach w Nashville, a gala zostanie wyemitowana w lustym. Jego rywalem będzie Roderick Strong.
Zagraniczne portale donoszą, że AJ nie doszedł do porozumienia z TNA.

12 komentarzy:

 1. jedna walka... nic wielkiego

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz ludzie już mówią, że AJ nie podpisał kontraktu z TNA, a mi się wydaje, że to jeden wielki work. Według mnie Styles podpisał ten kontrakt znacznie wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. do lockdown pewnie się wyjaśnią te wszystkie odejścia albo napóźniej do bfg

  OdpowiedzUsuń
 4. To samo jest zapewne z JJ - Oficjalnie odchodzi od TNA, los chciał, iż zrobił to 5 dni przed emisją odcinka, gdzie Jeff ogłosił swoje odejście, a dodatkowo słowo klucz - Oficjalne, Jeff już bowiem w TNA oficjalnie nie był i to od dłuższego czasu, ma kilka/kilkanaście procent udziałów w TNA i nigdzie nie słyszałem, aby ten udział został komukolwiek sprzedany. Dixieland zakończy się prędzej czy później, obecnie w federacji nie ma nikogo, kto pasowałby do roli, osoby zwalczającej Dixie i jej dyktaturę, sam AJ też by do tego nie pasował, a JJ każdy zna i miałoby to sens.

  OdpowiedzUsuń
 5. po to zrobili storyline dixieland żeby ktoś to zniszczył wiec na pewno bedzie próba przejecia tna przez kogoś kto bedzie stał na czele jakiejś grupy możliwe ze tych osób zwolnionych lub kogoś innego jeszcze a może tna zostanie faktycznie sprzedane chociaż wątpie bo ostatnich cięciach kosztów wyjdą na plus pewnie

  OdpowiedzUsuń
 6. tna może uratowac tylko całkowita zmiana zarządu na ludzi którzy się znają na rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 7. powinni od tego zaczac, bo nawet jakby przyszedł cena z takimi rzadami tna nic nie osiągnie byłby chwilowy szum tak jak w przypadku hogana i potem to samo

  OdpowiedzUsuń
 8. A do tego inna sprawa - Spójrzcie sobie na logo na tym bannerze. Ono pojawia się na koszulkach TNA, a nie ROH.

  OdpowiedzUsuń
 9. aj nie pojdzie do roh to bez sensu chyba że wiecej kasy mu tam oferuje ale watpie

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokładnie RoH Dużo mniej mu porponuje o 38% mniej tak słyszałem ;) ale jak już wiecie Magnus ma niby mistrza Pff.. co to za mistrz bk max. TNA spada na pysk lecz i tak bd oglądał i wytrwę do momentu gdzie DIxy Upadnie i jak to powiedział AJ "Zmusze cić byś uklękła"

  OdpowiedzUsuń
 11. Do tego wyżej:
  jak możesz oceniać Magnusa jako mistrza skoro on jeszcze nie miał nawet proma od czasu zdobycia tytułu? Myśl trochę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Magnus po zdobyciu pasa dał tylko jedno promo, to które było nagrywane wcześniej i pocięte na kilka kawałków. Chodźby po samym tym to można go ocenić raczej na plus. To jakim mistrzem jest będzie można ocenić za jakieś 2 miesiące.

  OdpowiedzUsuń