4 grudnia 2013

Final Resolution - spoileryFinal Resolution

- Segment w ringu z udziałem Magnusa i Jeffa Hardy'ego. Magnus zapytał Jeffa o jego honor odwołując się do BFG 2010 ( heel turn Jeffa ).


Best 2 out of 3 Falls Match
Bobby Roode defeated Kurt Angle

- Segment z udziałem Erica Younga i Josepha Parka, którzy przyszli z prezentami. Eric zapowiedział, że za tydzień odbędzie się Monster's Ball Match, w którym Abyss zmierzy się z Bad Influence. Park początkowo odmawia, ale Eric pokazał mu przygotowane prezenty: krzesełko, pinezki, drut kolczasty oraz Janice ( jak ktoś nie wie to jest to kij z gwoździami ). Po tym Park zaakceptował pojedynek.

ODB and Madison Rayne defeated Gail Kim and Lei'D Tapa

- Promo Jeffa Hardy'ego, w którym zapewniał fanów, że nie powtórzy swojego błędu z przed lat. Promo przerwała Dixie Carter mówiąc, że gdy fani się od niego odwrócili, ona postanowiła go zatrzymać.

Dixieland Match
Magnus defeated Jeff Hardy
W walce były dwa etapy. W pierwszym należało wyjść z klatki, a w drugim wspiąć się na drabinę poza ringiem i zdjąć pas. W trakcie walki interweniowali: Dixie, Ethan i Rockstar Spud. Jeff Hardy był bliski zdjęcia pasa, ale przeszkodził mu w tym właśnie Spud.

2 komentarze:

  1. zapowiada się ciekawy impact. a tego josepha parka ciagną nioe wiedziec czemu za dużo już pajaców jest w tna powinni soie to darowac

    OdpowiedzUsuń
  2. najbardziej nie lubie w wrestlingu tych interwencji, znając życie Jeffowi nikt nie pomagał
    zobaczymy jak magnus sie spisze jak WCH ale jak dla mnie na mikrofonie to czasem drewniak...

    Na jak długo Hardy nie może opuszczać USA za ten wyroczek jakiś?

    OdpowiedzUsuń