6 grudnia 2013

Impact Wrestling 09.01.2014 - spoilery- Dixie Carter wchodzi do ringu z umową w ręku. Poprosiła Stylesa o przyjście, aby podpisał kontrakt na jedną walkę, w której zwycięzca bierze wszystko i staje się niekwestionowanym mistrzem TNA. Dodatkowo ogłosiła, że będzie to NO DQ match. Styles pyta czy wie co robi, bo jeśli wygra to nie będzie już więcej walczył w TNA, ale będzie mistrzem. Dixie odpowiedziała, że płaciła mu przez 11 lat i teraz chce zobaczyć jego klęskę. Styles zapytał jak ma zamiar to uczynić, a następnie powiedział, że ten pas zyskał na wartości, gdy zabrał go z TNA i bronił w innych federacjach, a Magnusa nazywa mistrzem na papierze. Do ringu wchodzi Magnus i mówi, że to ostatni raz, gdy tak go nazywa, bo dziś go pokona. Styles podpisuje kontrakt.


Bromans defeated Joseph Park and Eric Young

- Zema Ion powiedział, że będzie on następnym mistrzem X Division, więc prawdopodobnie to on wziął walizkę z title shotem.

- Segment Jamesa Storma z Gunnerem. Storm powiedział, że jedynym powodem, dla którego jego poprzednie tag teamy się rozpadały był pas wagi ciężkiej. Po wszystkim panowie podali sobie dłoń.

Samoa Joe vs EC3 - no contest

- Segment z udziałem Kurta Angle i Bobby Roode'a. Dostaliśmy zapowiedź Steel Cage matchu z udziałem Kurta, a jego rywala wybrał Roode, który wybrał Bad Influence.

Handicap Steel Cage Match
Kurt Angle defeated Bad Influence (Christopher Daniels & Frankie Kazarian)

Singles Cage Match
Bobby Roode defeated Sting

No DQ Match
Magnus defeated AJ Styles
Magnus jest niekwestionowanym mistrzem TNA

Przed walką EC3 i Rockstar Spud zaatakowali Stylesa. Na pomoc przybiegł mu Sting, ale wtedy wbiegli jeszcze Bro Mans z Zema Ionem. Sting i Styles wyczyścili ring, ale wtedy wbiegli jeszcze Bad Influence, którzy zaatakowali Stylesa, a następnie kazali Earlowi Hebnerowi wyliczyć Stylesa na co się nie zgodził i opuścił ring. Dixie kazała Brianowi Hebnerowi sędziować ten pojedynek. Ogólnie było wielkie zamieszanie i wszedł kolejny sędzia. Po walce Dixie chwyciła mikrofon i przedstawiła niekwestionowanego mistrza TNA - Magnusa. Styles wziął mikrofon, a fani skandowali "Thank You AJ ". Styles powiedział, że walczył na całym świecie, ale jednak nie ma to jak w domu. Nie ważne, gdzie jest, bo fani zawsze będą częścią niego. Zabijał się dla tej firmy i dla fanów. Storyline czy nie, Dixie może o nim zapomnieć. Po tych słowach Styles opuścił ring i przybił piątki z fanami wokół ringu.

Xplosion
Curry Man defeated Extreme Tiger

17 komentarzy:

 1. I co dalej będzie z AJem? W newsach nigdzie nie było o tym czy podpisał kontrakt... Jeśli to story to zaczynam się wkręcać... kurczę mam nadzieje że to story.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oficjalnie Styles nie ma podpisanego kontraktu z TNA. Możliwe, że to na prawde był jego ostatni występ w TNA.

  OdpowiedzUsuń
 3. są jakieś newsy czy aj faktycznie nie podpisał kontraktu i rozstał się z tna ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na chwilę obecną oficjalnie AJ nie ma podpisanego kontraktu, chociaż podobno jest jedno źródło, które twierdzi, że to wszystko wielki work, ale w to nie chce mi się wierzyć. Wynika, że kontrakt AJ'a naprawdę wygasł. Gdyby kontrakt był ważny w styczniu to zrobiliby tą walkę live na Genesis

  OdpowiedzUsuń
 5. jeżeli kontrakt już nie obowiązuje to może sam się wypowie niedługo

  OdpowiedzUsuń
 6. wygląda to podobnie do odejścia hogana, niby storyline ale jednak odszedł bo koniec kontraktu też na zwykłym impact a nie w jakiejś walce ważnej wiec pewnie to prawda

  OdpowiedzUsuń
 7. Na zwykłym Impactcie ok,ale po poważnej walce. Przecież walczył z Magnusem o pas WHC. Sposób bookingu AJ'a daje trochę do myślenia. Ponadto jest jedna rzecz, która mnie intryguje. Pierwotnie biografia AJ'a miała ukazać się w tuż przed, albo tuż po BFG. Następnie premiera została przesunięta na koniec roku pod pretekstem uzupełnienia rozdziału o TNA. Teraz o ile mnie pamięć nie myli premiera została przesunięta na I kwartał 2014 roku.

  OdpowiedzUsuń
 8. TNA upada, słowa NIKO się sprawdzą. Styles odchodzi, po nim pewnie Sting, Hardy.

  Widać to też po bookingu.
  Burns, Fernum, , Spud, Bromans, ciągniecie dalej postaci Josepha naleśnika Parka, EC3. Skoro te postaci dostają więcej czasu antenowego niż TT i X-Division to ja kurwa sie nie dziwie, że źle się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 9. że wprowadzają nowe postacie to nic złego, tna nie upadnie teraz bedą mieli wiecej kasy niż kiedykolwiek wcześniej nie ma szans na upadek chyba że ratingi zejdą do zera

  OdpowiedzUsuń
 10. Trypulowi chodzi o to że nie tych młodych zawodników oczekujemy my widzowie.
  Samo TNA nie upadnie bo $$$ to oni mają ale patrząc ze sportowej strony to gwiazdy są wręcz niszczone, zobaczcie na stół w odcinku z Swięta dziękczynienia, tam siedzą pupile Dixie, może to element storyline'u ale oni ostatnio są promowani.
  Baby się nie nadają do prowadzenia takiego Show, lepszy byłby Jarret albo Stinger, albo nie wiem...
  Boje się odejścia Styles'a, Hardy'ego, Aries'a. przecież te storyline co oni mają to jest jakaś pardodia, a Kurt Angle? Powinien być w tym roku już w HoF a ułożyli mu tak hujowy storyline że odbiło mu i wmawia nam że to przez niego samego i musi udowodnić to że zasługuje. ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. główny storyline ma dixie i jest ona główną postacią w tym momencie dlatego promuje swoich pupili to jest celowe a taki hardy, angle czy sting nie są najmłodsi wiec i tak lada moment na emeryture odejdą muszą w koncu odświezyc roster wprowadzic jakies zmiany a byc moze storyline się zakończy że ktoś inny obejmie "władzę" w tna trzeba poczekac

  OdpowiedzUsuń
 12. po drugie muszą promowac nowych zawodników póki mają te "stare gwiazdy" po pozniej impact faktycznie byłby słaby gdyby nagle samych żółtodziobów dali wiec jednym słowem nadchodzą zmiany faktycznie

  OdpowiedzUsuń
 13. Boże widzisz i nie grzmisz. Patrząc na wyniki tapingów widać, że TNA zaczyna tworzyć nowe gwiazdy: Magnus (mistrz w wieku 26 lat!!!!!), EC3, czy Rockstar Spud. Powraca feast or fired, który był zbanowany za ery Hogana. Przyszedł Extreme Tiger. Sporo zmian dzieje się na lepsze a wy dalej narzekacie! Polakowi nikt nie dogodzi. A ty Trypul Babul nie rób z Niko jakiegoś nostradamula bo ten człowiek gada bzdury. W WWE panuje jeszcze większy chaos a jakoś nikt nie snuje ich upadku.

  OdpowiedzUsuń
 14. to dopiero poczatek zmian pewnie i dobrze stara formuła się nie sprawdzila muszą ryzykowac

  OdpowiedzUsuń
 15. ciekawe kto wymyślił josepha parka ? najbardziej irytujący storyline jaki był w tna i jeszcze ciągną to 2 lata prawie tego to już nie rozumiem starta czasu kompletna

  OdpowiedzUsuń
 16. Poza tym WWE też wprowadza nowe postacie, nie promują takich jak kofi, tyson kidd, a mimo to są już kilka lat znani. Więc nie ma co wróżyć TNA jak najgorzej.

  OdpowiedzUsuń