1 stycznia 2014

AJ Styles, Tommy Dreamer

Wczoraj pojawiła się informacja, że AJ Styles ma zawalczyć kilka razy w ROH. Podobno AJ kontaktował się z oficjelami ROH w sprawie swojego powrotu do tej federacji. Podobno AJ Styles nie zgodził się podpisać nowego kontraktu z TNA. Podobno zrobił to, gdy dowiedział się, że Jeff Jarrett postanowił odejść z TNA co dało jasny sygnał, że w federacji nie dzieje się najlepiej. Jarrettowi nie podoba się w jaką stronę rozwija się federacja i wiele razy dochodziło do kłótni między nim i Dixie Carter. JJ 6 stycznia będzie wolnym agentem i możliwe, że dostanie jakąś funkcję w AAA.

Tommy Dreamer nie ma podpisanego kontraktu z TNA, ale mimo to wystąpił na obu galach One Night Only oraz na kilku live eventach.

8 komentarzy:

 1. Po mojemu to wszystko ten Jarrett ten AJ to jeden wielki work, ale trzeba przyznać że całkiem niezły, ciekawe kto następny Joe?

  OdpowiedzUsuń
 2. większość poodchodzi a potem mało kto będzie i dixie będzie prosić na kolanach żeby wrócili po federacja upada i JJ na czele tych co odeszli ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem dzisiaj napisać dlaczego to wszystko jest workiem, ale nie znalazłem czasu - zrobię to w czwartek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzieś czytałem że Dixie podpisała z Aj kontrakt na jedną walkę z Magnusem jeśli Styles wygra zostanie w TNA ten RoH to tylko kilka walk

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałeś to w spoilerach. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Walki AJ w innych federacjach (w tym ROH), kończą się w czerwcu.

  OdpowiedzUsuń
 7. I dlatego to jest workiem? Czy nie napisałeś jeszcze wszystkiego? :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie - Mam ścianę tekstu do napisania, niestety trochę to zajmuje, a dzisiaj musiałem zjawić się w urzędzie pracy.

  OdpowiedzUsuń