8 stycznia 2014

American Wolves coraz bliżej TNA? ONO, UK Tour

Na swoim Twitterze Davey Richards ubolewał nad faktem, że musiał zrezygnować z występu na gali federacji niezależnej. Powiedział, że nie może powiedzieć dlaczego, ale dowiemy się o tym już niedługo. Gala ta miała się odbyć 1 lutego, czyli wtedy kiedy TNA będzie w UK. Dodatkowo Richards napisał, że w tym roku będzie w UK.

One Night Only - Old School zostanie wyemitowany 7 lutego.

Tak prezentuje się plakat na kolejny już Maximum Impact.

7 komentarzy:

 1. A Jeff Jarret coś przeciąga to ogłoszenie może to jednak nie będzie nowa federacja wrestlingu i sie przestraszył, ale cel osiągnął bo wszyscy na to czekają teraz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio też któryś z American Wolves mówił żegnając się z fanami Indys, że będzie w Orlando i nie powiedział, że chodzi o WWE NXT. TNA już do tego miast nie wróci, ale może te wszystkie wiadomości są oznaką debiutu Richardsa i Edwardsa w TNA. Byłoby zajebiście.

  OdpowiedzUsuń
 3. W koncu cos napisali o American Wolves,zarowno Richards jak i Edwards mowili ze wybieraja sie do Orlando.W WWE Triple H ich niechce wiec napewno przejda do TNA.Takich ludzi nam potrzeba.Mam nadzieje ze jak najszybciej znajda sie w rosterze

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio oglądałem 50 najlepszych chwil TNA i ciągle pojawiał się Jarrett z pasem. Tak patrząc na te lata to nieźle się pushował, pokonywał tuzy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakby nie patrzeć to JJ jest najdłużej panującym WHC w TNA. Wkońcu posiadał NWA WHC przez 347 dni :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,nie wiem dlaczego Orange sport nie transmituje od Nowego Roku TNA Impact Wrestling,mam nadzieję że to chwilowa przerwa,dzisiaj też nie ma i za tydzień chyba również to już w sumie trzy gale w plecy.
  Tupak dzięki za raporty

  OdpowiedzUsuń
 7. Raporty pisze Forlan :)
  Niestety nadal nie wiadomo kiedy OS wznowi TNA, ale jak tylko pojawi się jakaś data to od razu się o tym dowiecie. :)

  OdpowiedzUsuń