17 stycznia 2014

Możliwy ME LockDown, Jeff Jarrett

Wiele mówi się o tym, że Main Eventem LockDown może być walka o pas wagi ciężkiej, w której Magnus będzie bronił swojego tytułu przeciwko Samoa Joe!

Kilka osób na backstage'u uważa, że storyline z nowym inwestorem ma być formą kpiny z Jeffa Jarretta, że ten opuścił TNA. Mogą to również być tylko plotki, które mają uwiarygodnić storyline, w którym to JJ wróciłby do federacji wraz z innymi zwonionymi zawodnikami.

Wczoraj odbyło się spotkanie wrestlerów z ludźmi z Spike TV. Ponoć rozmowy dotyczyły lepszego wykorzystywania portali społecznościowych. Prawdopodobnie ma to na celu uwiarygodnienie nowej ery w TNA.

14 komentarzy:

 1. Gdyby chcieli sobie robić jaja z JJ, to strzeliliby sobie w stopę (po raz kolejny) - Ludzie odpowiedzialni za bookowanie, zdają się bardziej zwracać na opinię ludzi - najlepszym przykładem jest ostatnia walka bullyego - bardzo zgrabnie odeszli typowego naburmuszonego dzieciaka i dali mu po prostu bardziej groźny styl nie odchodząc zbytnio od poprzedniego storylineowego stroju (miałem jednak nadzieję, iż zobaczymy płonący stół, ale i tak nie było jakoś przesadnie nudno)

  Na początku Impactu, kiedy Sting mówił o tym jak ludzie z szatni również mają tego dosyć i następnie "poprowadził" (chociaż to słowo nie jest do końca odpowiednie), kontratak na Dixie, który się niestety udał. Pomyślałem sobie wtedy... Nie!!! Jeżeli wybawicielem TNA ma zostać Sting i grupka face'ów, to nie tylko byłby to zmarnowany potencjał, lecz również pokrzyżowałoby to moje knucia na temat worku JJ i AJ.

  Dobrze jednak, zakończyło się w ten sposób.


  -SPOILER- No i ostatnia osoba, która pasowałaby do roli przewodzącego odeszła. Nowy inwestor kpiną, wątpię - innego rozwiązania obecnej "historyjki" nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. mam tylko nadzieję, iż ta sytuacja z inwestorem, nie będzie na poziomie August Warning :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat sytuację z płonącym stołem rozgrywają świetnie. Podgrzewają atmosferę, będą pewnie jeszcze krążyć wokół tego, aż w końcu, prawdopodobnie na Lockdown (wątpliwe, że Spike zgodzi się na puszczenie na tego na swojej antenie), ktoś w ten stół wleci.

  OdpowiedzUsuń
 4. płonący stół dla spike tv jest zbyt brutalny ? program jest od 14 może płonący stół przejdzie chyba były już gorsze rzeczy ale faktycznie pewnie poczekaja z tym ogniem do lockdown

  OdpowiedzUsuń
 5. nowy inwestor to raczej nie jaja, bo w końcu będzie musiał się ujawnic to może byc faktycznie poczatek nowego tna z inwazja na dixieland tylko teraz pytanie kim jest ten inwestor ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przy okazji tupak - osoby z Backstage, nie tyle co uważają, a rozmyślają (a zmienia to postać rzeczy)

  OdpowiedzUsuń
 7. możliwe że jednak częśc udziałow dixie została sprzedana gdy odbywały się te tajne nagocjacje w zeszłym roku i teraz zrobią z tego story wiec może to byc toby keith tylko teraz ciekawe czy jarret bedzie w tym uczestniczył czy to bedzie ten jego nowy projekt robi się ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 8. tna wypuściło filmik że zaczyna się nowa era tna itd więc coś jest na rzeczy i od razu zaczynają story z nowym inwestorem który zakontraktował wilków nieźle się zaczyna i debiut wilków też bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawajcie więcej newsów, bo więcej się mozna dowiedziec ze stron ogólnowrestlingowych niż z blogu tylko o tna. Nowy news to komentarze/ dyskusja wiec jest ciekawiej.

  OdpowiedzUsuń
 10. może nie wyrabiają się ze stroną i blogiem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. No rozumiem każdy ma też swoje zajęcia ale fajnie było bo sporo się dzieje ostatnio i każdy czeka na informacje jakiekolwiek głównie o te informacje zakulisowe

  OdpowiedzUsuń
 12. Może chętnie przyjmą tłumaczenia - można zawsze wysłać swoje pomysły na felietony/newsy do Folrana Tupaka na forum. To prawda ostatnio dużo się dzieje i można o tym pogadać. Natomiast sam na forum nie uczęszczam tak często, bo mam uczucie, iż wszystko jest tam nieco przemieszane i jak się już coś pisze, to powinno przynajmniej z 20 linijek tekstu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. chyba mnie posłuchali bo pojawiły się newsy

  OdpowiedzUsuń
 14. Ludzie... My też mamy swoje życie i nie będziemy siedzieć 24h przed kompem przeszukując zagraniczne portale. Troche wyrozumiałości.

  OdpowiedzUsuń