20 stycznia 2014

MVP w TNA?

Dave Meltzer i Bryan Alvarez podczas audycji radiowej Wrestling Observer oświadczyli, że MVP podpisał kontrakt z TNA i zadebiutuje w ciągu następnych kilku tygodni. Prawdopodobnie będzie częścią storyline'u z inwestorem.

EDIT:
MVP temu zaprzeczył na twitterze:

17 komentarzy:

 1. Powiem szczerze, iż powoli w moich oczach TNA wychodzi na ostrą. Co prawda wielkie Heelowe stajnie i "power struggle", to domena Vince'a Russo, ale naprawdę ostatnie Impacty (może nie stoją na najwyższym poziomie), ale naprawdę dają smaka na kolejne. Inwestor, Dixie Land, nowa era TNA... Wiele rzeczy się dzieje, naprawdę wyczekuję tego wszystkiego, bo w końcu zaczęli naprawdę promować nowe gwiazdy (Spud i ECIII dla mnie prezentują się idealnie), no i mamy to co TNA powinno robić od dawna, czyli zatrudniać właśnie takich ludzi, co nieco się wypalili się w innych federacjach (MVP i wilki nie mieli co liczyć na dalszy push, lecz cały czas prezentują wysoki poziom i sną znani w wrestlingowym światku). Nie mogę się doczekać nadchodzących tygodni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram swojego przedmówce

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno też chcą Hero, ale on woli wrócić do wwe. Śmieszne to, bo przecież go wywalili stamtąd bo nie przestrzegał diety/nie chciał się zmienić. Teraz pewnie będzie restrykcyjnie dbał o siebie, hahaha.

  OdpowiedzUsuń
 4. wpisy Meltzera powinno się odbierać z przymrużeniem oka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wilki to podobno tylko początek nowych twarzy ciekaw jest kolejnych debiutów na razie nie wiadomo kto to bedzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Niby dla Stylesa kasy nie mieli a na nowych zawodników już tak. Ciekawe...

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest oczywiste, iż cała akcja ze Stylesem to work, ostatnio w wywiadzie nawet powiedział, iż występuje na scenach niezależnych, bo chcą tego fani i robi on dla nich to co najlepsze, co przy okazji całkowicie odchodzi od tego co mówił od początku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. MVP to nie jest ktoś kogo bym oczekiwał w TNA więc jak dla mnie oby edit niósł prawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej tu Ziom Jakies som chlopaki jakies :-D chlopca szukam i Tupak kocham

  OdpowiedzUsuń
 10. Czemu jakiś Anonim Podaje się za mnie .

  OdpowiedzUsuń
 11. Ziom, masz podwójną osobowość jak Joseph Park...

  OdpowiedzUsuń
 12. co tak mało newsów nic się nie dzieje ? jakiś felieton dajcie może

  OdpowiedzUsuń
 13. może ktoś mneij więcej pzretłumaczyć o jakich zminach w tnamówi dixie w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=hReyvELxTpo

  OdpowiedzUsuń
 14. http://translate.googleusercontent.com/translate_c Hernadez El Diablo

  OdpowiedzUsuń