2 lutego 2014

Attitude Mówi - Wrestling Podcast LIVE - Card Subject to Change


Obfity tydzień w wrestlingu. Punk odchodzi, a każdy się zastanawia, czy to prawda, czy story. Tag Teamy się rozpadają, komora zapełnia, inwestor ujawnia, a na dodatek trzeba nominować do Wrestlera Stycznia. Zaczynamy nietypowo, bo o 19.00. Skład na ten moment nie jest znany. Może być nas 3, może być 1 :shock: Stąd tytuł odcinka.


Audycja

10 komentarzy:

 1. A Byłą by taka możliwość że Punk Dojdzie do Tna ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Możliwość zawsze jest, ale nie spodziewaj się tego. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktualnie ma kontrakt z WWE do bodajże lipca. Jeśli odejdzie to prawdopodobnie pójdzie do ROH, albo zacznie uprawiać MMA, bo takie plotki były.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak ten tydzien byl kontrowersyjny i pelny wrestlingu,tygodniowki WWE,Tapingi NXT,Szesc tapingow TNA i jeszcze chyba dzis One Night Only.
  Z Punkiem niewiadomo czy to work czy nie.Poczekamy zobaczymy.Pamietam gdy z TNA odchodzil AJ tez wszyscy krzyczeli ze to work.Rozpady TT w WWE TNA,turny Ariesa,Storma,Abyssa,Titusa,no i nasz nowy inwestor sie ujawnil.Jest ciekawie.W przyszlym tygodniu Lockdown i Elimination Chamber chyba

  OdpowiedzUsuń
 5. Punk do TNA to by było super a mam do was pytanie, na które nie znam odpowiedzi skąd RoH ma tyle kasy żeby płacić takim gwiazdą jak Chris Hero, Aj Styles, Jay Letall, Homicide, Matt Hardy i może CM Punk przecież to jest mniej pożądany kierunek przez wrestlerów niż WWE i TNA skąd oni mają na nich kasę jak w TV ich nie ma sorry że tak pytam ale to bardzo mnie ciekawi

  OdpowiedzUsuń
 6. Po prostu w ROH są ludzie, którzy kochają wrestling ( CZYSTY wrestling! ). Nie chcą uczestniczyć w szopce jak wwe, powiązania z TNA jeszcze mają. Kasa to nie wszystko, po prostu chcą tylko wrestling :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Łukasz i Jimmy dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń