21 lutego 2014

iMPACT 20.02.14 Raport

Przed rozpoczęciem Impactu wyświetlono promo Gunnera, który już dziś walczy o główny pas!

Na zapleczu Magnus, Dixie, EC3 oraz Rockstar Spud namawiali się przed dzisiejszą walką. Magnus powiedział, że muszą odłożyć na bok osobiste sprawy i zając się tym, co jest wazne dla nich wszystkich teraz.

Impact otwiera Mistrz Wagi Ciężkiej – Magnus, wraz z towarzyszącą mu pani prezes Dixie Carter. Anglik wszedł do ringu i powiedział, że teraz mówi ich mistrz więc prosi o ciszę. Chce teraz zaprosić tu do nich MVP, bowiem mają kilka ważnych spraw do omówienia. Po chwili pojawił się i sam nowy inwestor. Magnus dodał, że jest mistrzem i należy mu się szacunek. MVP odparł, że każdy już doskonale o tym wie, bowiem ten nie traci okazji aby o swoim złocie przypominać. Jednak prawdziwy mistrz nie musiałby tego robić, bowiem publika by go doceniała. Potem zwrócił się z pytaniem o Lethal Lockdown Match. Magnus odparł, że Dixie przyjmuje to wyzwanie, jednak on nie będzie mógł być kapitanem, bowiem walczy o główny pas z Samoa Joe, bowiem pokona dziś Gunnera. MVP odparł, że Gunner nie jest byle kim, to prawdziwy dupek, ale Magnus odpowiedział, że nie przemuje się nim. Po chwili Magnus nazwał MVP suką, na co ten odpowiedział potężnym ciosem w twarz i rozpoczął się brawl! Na pomoc mistrzowi przybył EC3, a kamera pokazała jak ochrona nie dopuszczała do wtargnięcia tam The Wolves. W końcu jednak zjawił się sam Gunner! Magnus i Carter wycofali się ale nie widzieli, że za ich plecami stoją już Edwards i Richards. Magnus pchnął Cartera w nich i sam uciekł, a Richards poczęstował EC3 kopniakiem w brzuch…
Wyświetlono video z Bobbym Roode’em, który ostatnio miewa w TNA ciężkie czasy. Po chwili sam zainteresowany zjawił się w budynku.Przed walką, Joe uciął krótkie promo w którym powiedział, że nie zamierza przyglądać się dzisiejszej walce, tylko sam chce walczyć, dlatego wyzywa kogoś do pojedynku. Na wyzywanie odpowiedziała cała trójka – Bro Mans i Zema Ion.

Samoa Joe vs. DJ Zema & Bro Mans

Joe od razu ruszył z szarżą i zaatakował całą trójkę rywali. Robbie E skontrował Irish Whip ale nadział się na potężny cltoshline i po chwili zajął się jeszcze Ionem, którego posłał na narożnik i unikął splashu. Do tego wbicie w narożnik, ale po chwili cała trójka poradziła sobie z nim i sprowadziła do parteru. Tam każdy zasypał go serią kopniaków i uderzeń, ale Samoa Joe w końcu uwolnił się i nie dał się przypiąć. Robbie E wciąż atakował rywala w narożniku a po chwili dorzucił corner splash. Po chwili zupełnej dominacji nad pretendentem, Joe uciekł z uchwytu dwójki mistrzów i wymierzył big elbow dla Zema Iona. Do tego Neckbraker i DDT dla mistrzów Tag team. Do tego Suicide Dive poza ring! W ringu już tylko Cockina CLutch dla Zema Iona i ten musiał się poddać!

Zwycięzca : Samoa JoeNa zapleczu Samuel Shaw zniszczył faceta od obsługi, z którym chwilę przedtem rozmawiała Christy Hamme.


Na zapleczu Bobby Roode rozmawiał z Jamesem Stormem. It Factor stwierdził, że są razem z Cowboyem w tym biznesie dla tego samego. Obaj są tutaj dla chwały, szacunku i miłosci fanów. On jednak nie ufa już tak jak kiedyś. Między nimi było sporo napięć i konfliktów, ale na koniec i tak osobie której mógł zaufać był właśnie James. Beer Money było czymś więcej niż Tag teamem, było czymś specjalnym. Na koniec Bobby dodał, że jest odpowiedzialny za siebie po czym razem z Stormem wymienili się uściskiem i wyszedł…
W biurze MVP rozmawiał z Austinem Ariesem. Próbował go nakłonić do wzięcia udziału w Lethal Lockdown Matchu w jego druzynie. Aries odparł, że w swojej karierze słyszał już wiele obietnic z których nic nie wynikało. MVP powiedział jednak, że jeśli zdobędzie władze, to naprawdę wprowadzi pozytywne zmiany. AA musi się jeszcze nad tym zastanowić…

Street Fight, Non Title – Madisone Rayne vs. Gail Kim

Mistrzyni od razu ruszyła z atakiem na rywalkę I powaliła ją serią ciosów kolanem po czym dorzuciła jeszcze szybko clotshline I po chwili dropkick, jednak przy próbie pinu sędzia doliczył tylko do dwóch. Wbiła rywalkę w narożnik, ale przy próbie splashu została skontrowana. Kim wymierzyła kilka kopniaków i tradycyjnie atakowała w parterze. Pod koniec do akcji wmieszała się Lei’D Tapa, która złapała lecącą Gail Kim. Rayne z kolei szykował się na cios krzesłem dla Tapy, ale została zaskoczona mocnym uderzeniem pasem mistrzowskim w plecy przez Gail Kim i było po walce.

Zwyciężczyni : Gail Kim

Na zapleczu Ken Anderson pokazywał zdjęcia swoich dzieci dla Christy Hamme, z czego oczywiście nie był zadowolony Sam Shaw…

Na zapleczu Gunner i Storm rozmawiali o jego dzisiejszej walce z Magnusem. Storm powiedział, że wszystko się zmienia, kiedy zdobędzie się pas mistrzowski. Gunner dodał, ze pragnął tego całą karierę. Po chwili Gunner oddał Jamesowi walizkę z shotami na pasy Tag Team. Dodał, że kiedy wygra już główny pas, postarają się o pasy mistrzowskie Tag team!


Do ringu wszedł już Bobby Roode. It Factor powiedział, że jako dziecko marzył o tym, aby być tutaj w TNA. Już jako siedemnastolatek stał się profesjonalnym wrestlerem i kochał to. Marzył o tym i był z tego bardzo dumny. Jest też jednak kilka faktów z przeszłości z których nie jest i nie będzie dumny… To przez niego kończyły się przyjaźnie i zrywał z niektórymi osobami kontakty. Nie może zmienić przeszłości, ale może zmienić przyszłość. Dlatego też jest tutaj właśnie z tego powodu. Dzisiejsza noc jest dla niego ostatnią jako profesjonalny wrestler. Nie jest w stanie tego robić dalej… Dixie Carter nie wywiązuje się z obietnic, a on sam już zaczyna siebie nie nawidzieć… Na koniec chciałby tylko podziękować wszystkim fanom, którzy go wspierali i wspierają. Łamiącym się głosem powiedział - dziękuje. ..Po chwili zjawiła się Dixie Carter, która powiedziała, że Roode’a obowiązuje kontrakt i to ona decyduje o tym, kiedy odejdzie z TNA. Hardy, Sting, Styles – cała ta trójka odeszła bowiem nie byli potrzebni, ale Bobby jest im potrzebny! TNA go potrzebuje. Po chwili dodała, że potrzebuje osoby na swojego kapitana w Lethal Lockdown matchu dlatego chciała prosić o to właśnie jego. Bobby odparł, że nie będzie jej kapitanem bo nie potrafi już jej zaufać. Ta dodała, że jeśli wygrają – otrzyma 10 procent udziałów w TNA… Wtedy Bobby zmienił stosunek i zgodził się…
The Wolves vs. Bad Influence

Edwards złapał Kazariana w uchwyt I zdominował go, ale ten szybko się uwolnił jednak nie zmienił się. Po chwili panowie znów się starli. Tym razem to frankie wypadł lepiej i po chwili zmienił się z Danielsem. Ten odbił się z rywalem od lin ale po chwili nadział się na kontrę od Wlików. Zmiana i po chwili to Richards atakował Christophera. Po chwili Wilki poradziły sobie z obydwoma rywalami i zebrali trochę chederu od fanów w Anglii. Davey posłał Danielsa w Edwardsa, a ten poczęstował go potężnym dropkickiem. Po chwili to jednak Bad Influence doszli do głosu jednak nie na długo. Kazarian został skonttrowany i posłany poza ring. Za nim wyszedł Edwards a w narożniku Richards potężnie cisnął Danielsem, ale próbę pinu przerwał Kazarian. Powerbomb od Kazariana, ale Daniels po chwili nie trafia z Best moonsault Ever. Podwójna akcja od Wilków. Richards wykopuje dosłownie Kaza z terenu ringu, a Edwards dorzuca akcję z narożnika. Do tego jeszcze coś od Davey’a i mamy po walce!

Zwycięzcy : The Wolves
Main Event : TNA World Heavyweight Championship Match - Magnus [C] vs. Gunner

Po gongu rozpoczynającym walkę, Magnus szybko wybiegł z ringu czym zdenerwował nie tylko Gunnera ale I kibiców w Manchesterze. Po chwili znów chronił się linami i krzyczał coś do fanów. W końcu Gunner złapał go w uchwyt, ale ten uwolnił się. Gun przeszedł do wykręcania ręki ale to Brytyjczyk świetnie skontrował. Gunner starał się odbić od lin, ale nie dał rady i przeciwnik złapał go w headlock trzymając bardzo mocno. Po chwili nawet powalił go i trzymał w parterze. Magnus powalił rywala Shoulderblockiem ale po chwili sam nadział się na tę akcję. Gunner wbił rywala w narożnik i tam zasypał serią ciosów. Magnus jednak szybko sobie z nim poradził i wywalił go z ringu. Po chwili przy ringu zjawili się The Wolves oraz sam James Storm, aby chronić Gunnera od ataku z zewnątrz.
Po przerwie Magnus trzymał rywala w uścisku. Po chwili jeszcze przeszedł do Headlocku, ale Gunner uwolnił się z tego uchwytu front suplexem, po którym sędzia rozpoczał wyliczanie. Obaj jednak wstali w czasie i rozpoczęli wymianę ciosów na przemian na środku ringu. Anglik poradził sobie z rywalem i wykonał mu jeszcze ładny Suplex. Wszedł po tym na narożnik i udanie wymierzył bardzo ładny Elbow Drop. Przypięcie, ale tylko 2 Count! Po chwili Magnus wyszedł z ringu i wziął ze sobą pas mistrzowski, bowiem to walka bez DQ. Czekał, aż rywal się odwróci ale nie trafił! Magnus po chwili skontrował rywala ale następnie nadziali się na podwójny suplex! Do ringu wbiegli Bro Mans i EC3, a tymi zajęli się Storm i Wilki. Magnus wykorzystał okazję i uderzył rywala pasem, ale to dało tylko 2 count! Po chwili Gunner doszedł do siebie i całą serią powalił rywala. Magnus otrzymał mocne uderzenie na matę po czym Gun wszedł na narożnik i chciał skończyć to akcją wysokiego ryzyka! Pojawił się Spud, ale tego wyrzucił Storm, a kiedy Gunner szykował się do lotu otrzymał Last Call Superkick od Jamesa Storma! Magnus przypiał i znów obronił złoto!

Zwycięzca i wciąż mistrz TNA : Magnus

10 komentarzy:

 1. Po wyrzuceniu Spud'a z ringu pomyślałem że to jest ten moment dla Heel turnu Storma i tak było, ciekawe jak to się dalej potoczy. Wreszcie walka wilków z BI :) trochę krótko ale na więcej nie można było liczyć. Dziwne że nie było nic o Abyssie :D Sam Shaw - ciekawi mnie co z nim zrobią dalej. Ogolnie fajny Impact, do tego MVP znowu świetny poziom zachowania i Mic ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ukazała się filmowa zapowiedź wywiadu z Jeffem Jarretem odnośnie jego nowej federacji. Pełny wywiad ukaże się w poniedziałek. Ciekawe czego się dowiemy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Początkowy segment można zaliczyć do udanych. Całe szczęście, że Dixie Carter tylko tam stała, bo mogłaby nieco popsuć to widownisko. Podobało mi się to jak przemawiał Magnus, czuć było od niego taką pewność siebie. MVP również się postarał przez co mieliśmy dobre rozpoczęcie show. Dodatkowo dobrze wplątany w to został EC3 i jego konflikt z Team Dixie jest coraz wyraźniejszy.

  Samoa Joe nie chce tylko siedzieć i czekać na swoją walkę na LockDown tylko cały czas chce pokazać, że jest killerem. Danie mu całe BroMans było dobrym wyborem, bo kto jak nie BroMansi mieliby się podłożyć? :D

  Samuel Shaw zaczyna atakować kolejne osoby w tym pierwszego wrestlera - Mr. Andersona. Czyżby Anderson miał się teraz zająć Shawem? Jak dla mnie może być, ale bardziej mnie ciekawi to co mają dla Bully Ray'a. Mam nadzieje, że jakoś go wkręcą w LockDown, może jakiś monster's ball match?

  Street fight w wykonaniu kobiet był nawet ok. Wiadomo, że nie dostaniemy street fightu jak u mężczyzn, gdzie krew będzie się lała litrami i będą się uderzać non stop przedmiotami. Gail Kim i tak w pewnym momencie dostała krzesełkiem prosto w nos przez co później poleciała jej krew z nosa. Rewanż zobaczymy już na LockDown i jestem ciekaw jak zabookują Gail Kim, która będzie musiała polegać tylko na sobie ( wątpie, by to monstrum weszło przez klatkę ) i mam nadzieję, że ta walka będzie jeszcze lepsza.

  Ostatnie wydarzenia związane z Bobby Roodem sprawiały, że jego potencjalny face turn był coraz bliżej i wydaje mi się, że przejdzie face turn na LockDown. Podobało mi się jego promo, w którym został nawet dobrze przyjęty przez publike. Zastanawia mnie jedno, co Bobby będzie mógł robić jeśli jego team wygra? Wątpie w to, aby Dixie dała mu te 10 % przez co wtedy Roode może przejść face turn, ale czy to będzie dobre rozwiązanie?

  The Wolves vs Bad Influence wypadło dobrze, ale może być znacznie lepiej. Jak dostaną więcej czasu to dostaniemy tą walkę na jaką wszyscy pewnie czekają.

  Main Event wypadł tak jak się spodziewałem. Papierowy mistrz znów wygrywa przez pomoc z zewnątrz. Tym razem padło na Jamesa Storma, który tym samym przeszedł heel turn. Wiedziałem, że tamto zakończenie z przed kilku tygodnie nie może zakończyć ich feudu. Storm do ostatniej chwili pokazywał, że jest po stronie Gunnera, który nawet podarował mu walizkę ( tak na marginesie, coś mi się wydaje, że Storm wykorzysta ją wraz z Bobby Roodem o ile ten nie przejdzie face turnu ).

  OdpowiedzUsuń
 4. Rating spada 1.0 :(

  OdpowiedzUsuń
 5. w tna nie ma tak naprawde nic wartościowego z małymi wyjątkami jak roode, aries, czy wolves. Jeśli jeff jarret mocno zaatakuje z nowa federacja to obawiam się, że tna zostanie pokonane i nowa federacja jarreta wskoczy na drugie miejsce po wwe.

  OdpowiedzUsuń
 6. HA HA HA - Dobry żart z tym drugim miejscem :P

  OdpowiedzUsuń
 7. jeżel federacja jeffa jarreta bedzie miec tygodniówke w tv i lepszą promocję to może tak byc

  OdpowiedzUsuń
 8. łukasz masz racje roh jest drugie

  OdpowiedzUsuń
 9. łukasz masz racje roh jest drugie

  OdpowiedzUsuń
 10. Co do raportów to są ok oprócz jednej rzeczy. Myślę, że powinniście znowu pisać oceny walk, bo to sprawia, że raporty stają się ciekawsze i nie są przekazywane w nich jedynie suche fakty. Jasne, że każdy może zobaczyć walkę i ją samemu ocenić, ale po obejrzeniu walk chciałbym zobaczyć czy np. macie podobne odczucia na temat walki jak ja. Pomyślcie o tym

  OdpowiedzUsuń