28 lutego 2014

iMPACT 27.02.14 Raport


Impact otwiera MVP! Inwestor wszedł do ringu i wziął mikrofon, mówiąc, że pół człowiek, a pół niesamowitość powrócił do Anglii. Po chwili dodał, że już niebawem LockDown a oficjalnym Main Eventem tej gali będzie oczywiście pojedynek o Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej, pomiędzy Magnusem, a pretendentem – Samoa Joe. A teraz zaprasza do ringu właśnie pretendenta – Samoańską Maszynę do Submissionów! Joe szybkim krokiem wszedł do ringu. Teraz czas na przeciwnika – mistrza TNA - Magnusa. Po chwili MVP zapytał Magnusa, gdzie jego mamuśka Dixie, na co ten odpowiedział, że nie ma jej dzisiaj z nimi. Po chwili inwestor pokazał panom kontrakt, oraz dodał, że spodziewa się tego, co będzie chciał robić podczas walki Anglik, dlatego ten pojedynek będzie mógł się zakończyć jedynie przez , submission, lub nokaut… Po tych słowach Samoa JOE podpisał umowę a Magnus stwierdził, ze ma w zanadrzu jeszcze sporo sztuczek, których do tej pory nie wykorzystał. Dodał też, że Joe to prawdziwe zwierze, dlatego ludzie chantują, że go zabije, ale on się nie boi. Po chwili Anglik podpisał umowę i panowie stanęli ze sobą twarzą w twarz, a przy takich wypadkach nie może obyć się bez bójki… Panów rozdzielili sędziowie, a MVP tylko dodał, aby Joe oszczędzał się na Lockdown…


Przypomnienie video ze zdobycia przez The Wolves pasów Tag team.

Na zapleczu Bro Mansi zdenerwowani bardzo chcieli odzyskać pasy TT, po czym Jesse doszedł do wniosku, ze musza zasilić team Roode’a w walce na LockDown. Bobby powiedział, że przyjmie ich, jeśli tylko wygrają walkę 3 TTM z Bad Influence oraz Wilkami…
The Wolves [C] vs. Bro Mans vs. Bad Influence

Walkę rozpoczął Robbie E i Chris Daniels. Po chwili jednak Davey Richards zmienił się i sam wszedł do ringu, gdzie został sprowadzony do parteru przez Danielsa. Chris dominował i powalił rywala, dorzucają do tego jeszcze łokieć i suplex, ale pierwsza próba pinu to tylko 2 Count! Po chwili jednak roll up od Richardsa, ale również 2 count. Po chwili Wilki popisali się podwójną akcją submissionową na Danielsie i Kazarianie. Richards zasypał Danielsa serią kopniaków w narożniku i po chwili zmienił się z Edddie’em. Po chwili kolejna świetna akcja zespołowa od Wilków. Davey zmienił się z Edwardsem a ten wparował do ringu i powalił Kazariana oraz Danielsa clotshlinem. Po chwili powalił jeszcze rywala i przypiął, ale pin przerwał Robbie E. Podwójna akcja zespołowa od Bad Influence na Eddie’em zakończyła się tylko 2 countem. Po chwili jednak Wilki znów poradziły sobie z rywalami i Edwards powalił Kazariana akcją z narożnika, po czym przypiął ale tylko 2 count. Po chwili Eddie powalił rywala a Richards świetnym splashem z narożnika dobił go. W tym czasie Bro Mansi wparowali do ringu i pozbyli się sprytnie rywali, przypinając i wygrywając walkę! Bro Mans dołączają do #Team Roode.

Zwycięzcy : Bro Mans
Na zapleczu Bobby Roode przekonywał Austina Ariesa, że nie może ufać MVP. Ten odparł, że nie wie czy może zaufać również It Factorowi. Po chwili stwierdził, ze to wszystko wina tych 10 % które Dixie obiecała Roode’owi w przypadku wygranej. Bobby odparł, że Aries musi podjąć dobrą decyzję…


Ethan Carter III vs. Doug Williams

Williams bardzo dobrze przyjęty w swoim rodzinnym kraju… EC3 powiedział przed walką, że zamierza pokonać go dzisiaj, po czym odwrócił się i otrzymał mocny cios. Doug Williams powalił rywala oraz  dorzucił do tego lekki spear oraz uppercut. Kilka headbuttów w narożników oraz podbródkowych. W końcu EC3 uwolnił się ciosem łokciem, ale przy próbie corner splashu nadział się na nogę. Williams skoczył jeszcze na rywala z narożnika. Po chwili EC3 wykonał jakby low blow, którego sędzia nie zobaczył oraz dorzucił do tego Headlock Driver po czym przypiął do trzech…

Zwycięzca : EC3

Po walce, Carter jeszcze znęcał się nad Williamsem…

Do ringu wszedł James Storm! Po chwili Cowboy stwierdził, że jeśli Gunner chce wiedzieć, dlaczego zrobił tydzień temu to co zrobił to zaprasza go do ringu… Gunner przyszedł po chwili do ringu. Storm powiedział, że wyrolował go tydzień temu, bowiem planował to już od czasu, kiedy ten okradł go z title shota na pas Wagi Ciężkiej… Po chwili dodał, ze to dzięki niemu Gunner jest teraz tu gdzie jest i to własnie na jego nazwisku się wypromował. Gunner odparł, ze to smutne iż on tak myśli, bowiem tak naprawdę musiał zapracować na wszystko sam. Po chwili panowie jeszcze się spierali, po czym doszło do brawlu! Storm chciał użyć krzesełka, ale trafił tylko w barierkę po czym to Gunner przejął krzesło ale było już za późno na atak… Gunner kontra Storm na LockDown!

W ringu jest już Magnus, który stwierdził, że ma dla Joe rywala… Nie znalazł nikogo w Anglii bo tylko on jest dobrym zawodnikiem z tego kraju, dlatego ma dla niego kogoś z Niemiec… Oto – Bad Bones!

Samoa Joe vs. Bad Bones

Krótki squash przed PPV, aby wypromować jeszcze bardziej Samoa Joe… Joe pokonał rywala w niecałą minutę kończąc to poprzez Muscle Buster i Cockina Clutch…

Zwycięzca : Samoa Joe

Na zapleczu MVP czekał na odpowiedź od Austina Aries, ale ten wciąż nie był zdecydowany. Stwierdził, że chce być dzisiejszym sędzią walki pomiędzy Roode’em a MVP, a wtedy zdecyduje… MVP się zgodził.
Kurt Angle – Hall of Fame Ceremony.


Jeremy Borash wziął mikrofon I przedstawił nam drugiego z członków TNA Hall of Fame – Kurta Angle. Oh it’s Real It’s Damn Real!


Wyświetlono bardzo fajne promo Kurta.


Po chwili do ringu wszedł już sam zainteresowany, w garniturze, lekko do tego utykając. Po chwili JB wręczył Kurtowi tradycyjnie już zegarek, który otrzymał również wcześniej Sting. Panowie przytulili się po czym Angle wziął mikrofon i powiedział, że to dla niego prawdziwy zaszczyt i niesamowity honor być drugim członkiem TNA Hall of Fame. Widownia głośno go dopingowała, a ten podziękował po chwili również fanom mówiać, ze bez nich TNA nie istniałoby tak naprawdę… Po chwili jeszcze dodał, że nie był gotów przyjąć tego zaszczytu w październiku na Bound for Glory, ale teraz już wie, że jest gotowy. Uporał się ze wszystkimi sprawami, skończył z Bobbym Roode’em i chciałby jeszcze tylko podziękować swojej pięknej żonie oraz dzieciom, które są z niego dumne, a on z nich również. To piękna noc dla Kurta, niech Bóg wam błogosławi…
Kurt już miał wychodzić, ale przerwał mu Ethan Carter III! Ten wszedł do ringu i powiedział, że video było bardzo emocjonujące ale czas przejść do konkretów. Pokonał Stinga i naprawdę bardzo mocno zranił Kurta, powodując u niego kontuzję kolana, która tak naprawdę chyba zakończy jego karierę. Jest mu z tego powodu bardzo przykro. Po chwili panowie kłócili się jeszcze w związku z kontuzją, której nabawił się Angle. Po chwili drugi członek TNA Hall of Fame powiedział, że EC3 chce sobie tylko wyrobić imię dlatego zaatakował go! Po chwili ten uciekł z ringu, a Kurt dodał, że MVP sprawił mu prezent w związku z dołączeniem do Hall of Fame. Powiedział, że może wybrać sobie rywala do walki na LockDown – wybiera Ethana Cartera III!


Lei'D Tapa and Alpha Female w/Kim and Sabin vs. Madison Rayne and Velvet Sky

Szczerze nie chciało mi się oglądać tej walki więc powiem tylko, że Tapa I Famale wygrały po tym, jak Chris Sabin i Gail Kim odwrócili uwagę sędziego, co wykorzystała Lei’D Tapa.

Zwyciężczynie :  Tapa & Famale
Tiger Uno is coming!
Do ringu wszedł już Samuel Shaw, który powiedział, ze to co dzieje się między nim a Hamme musi być wyjaśnione. Powiedział również, że chyba dobrze było im spędzać czas ze sobą. On chce ją tylko chronić od tych wszystkich facetów, którzy się wokół niej kręcą i chcą tak naprawdę od niej jedenj rzeczy, ale on chce więcej … Chce wszystkiego! Po chwili przerwał mu Mr. Anderson który wszedł do ringu. Shaw rzekł, że to własnie Ken jest jednym z takich facetów o których mówił… Anderson kazał mu się zamknąć nazywając go strasznym draniem. Ten odparł, że nie jest draniem a gentelmanem w stosunku do kobiet. Po chwili dodał, że właśnie dlatego Christy jest dla niego dostępna… Ta uderzyła go w twarz a po chwili to samo chciał zrobic Anderson, ale Sam zasłonił się Christy po czym złapał rywala w duszenie i uspał go…  Chanty „creepy bastard” od fanów w Anglii!
Kolejne promo Willow.
Bobby Roode vs. MVP – Special Referee  : Austin Aries

Aries w śmiesznym stroju sędziego wszedł do ringu po chwili to samo uczynili rywale I czas na gong! MVP szybko sprowadził rywala do parteru i tam przydusił a fani w arenie w Anglii nie przejmowali się walkę, tylko skandowali „Austin Aries!” po chwili MVP puścił rywala. Kolejne zwarcie wygrał It Factor, ale nic z tego nie wyniknęło. Po trzecim zwarciu MVP powalił rywala dwoma shoulder blockami a do tego szybki, krótki Clotshline i mamy pierwsze przypięcie, ale tylko 2 Count! Po chwili inwestor wbił jeszcze przeciwnika w narożnik i poczęstował kopniakiem. Bobby po chwili sprytnie się uwolnił i wykonał jeszcze dla rywala Neckbraker, po którym również przypiął, ale tylko 2 Count. Knee Drop od Roode’a który znów dał tylko 2 Count… Po chwili MVP uwolnił się, ale nadział się na mocnego big boota w narożniku, przy próbie splashu. Po chwili MVP uderzył rywala na środku ringu. Ten skontrował, ale nadział się na big boota. Po chwili Spinebuster od Roode’a! 2 count! Kolejne Chanty „Austin Aries!” Po chwili Roode wyniósł rywala, ale ten uwolnił się łokciem, lecz sam po wymierzeniu swojej charakterystycznej akcji przypiął tylko do dwóch… Po wymianie ciosów na środku ringu, Roode wymierzył back Kick. Po chwili jednak MVP sam wykonał dropkick w kolana rywala i szykował się skończyć walkę, ale po chwili otrzymał potężny lewy od Austina Ariesa! Do tego Roode Bomb i mamy po walce!

Zwycięzca : Bobby Roode


Aries dołącza do #TeamRoode

5 komentarzy:

 1. Na Orange Sport chyba nie ma co liczyć !
  Forlan,raport swietny,jak zwykle,gdyby nie Wy to bylibyśmy bez niczego,z reką w nocniku
  A tak wogóle to zastanawiam sie dlaczego na innym kanale tego nie można obejrzec,
  poprostu nie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 2. Forlan pisz te oceny walk please

  OdpowiedzUsuń
 3. Aries okazal sie zdrajca i dolaczyl do Teamu niszczacego ta federacje . Nie dobrze sie dla niego skonczy

  OdpowiedzUsuń
 4. Aries w tym stroju mnie rozjebał :D nogi jak zapałki xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Strój aries'a zmiażdzył system :D
  Bardzo fajny segment Shaw'a, Christy i Kena :)
  Dużym plusem impactu była nieobecność Dixie, ogólnie dobry Impact :)

  OdpowiedzUsuń