18 marca 2014

Best of TNA #2

Best of TNA #2


Od ostatniego odcinka minął już tydzień, więc czas na kolejny.
Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować starcie, które każdy fan TNA powinien obejrzeć. Dlaczego powinien? Tego dowiecie się oglądając tę walkę.

11 września 2005 roku na gali PPV Unbreakable, odbył się Three Way Match o mistrzostwo X Division, w którym udział wzięli: niepokonany wówczas w TNA Samoa Joe, Aj Styles i ówczesny mistrz Dywizji X - Christopher Daniels. 

Trwające prawie 23 minuty starcie zostało ogłoszone najlepszym pojedynkiem w historii TNA. Warto również dodać, że walka ta, jako pierwsza i jak na razie jedyna w TNA została oceniona na pięć gwiazdek przez Dave'a Meltzera z Wrestling Observer Newsletter. Ponadto TNA ogłosiło ją czwartym, najważniejszym momentem w historii federacji. Oglądajcie, bo naprawdę warto!

Jeszcze takie małe ogłoszenie w związku z kolejnymi odcinkami. Postaram się dodawać je we wtorki, czyli tak jak teraz, jednak możliwe, że w późniejszym czasie będzie się to musiało zmienić i wtedy będą one publikowane prawdopodobnie w niedzielę.

5 komentarzy:

 1. a co z raportami?

  OdpowiedzUsuń
 2. siema sołtys (fajna nazwa}

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ma komu robic raportów... Forlan wróć!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Następna recenzja to walka to Aries vs Hardy w Ledder Matchu 11 listopada 2012 roku. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mateusz mówił, że raport się pojawi, ale raczej nie będzie już raportów. Aktualnie nikt na PSW nie pisze raportów z Impactów.

  OdpowiedzUsuń