27 marca 2014

Bobby Roode udziela wywiadu na temat ''Total Nonstop Action''.

TNA Superstar Bobby Roode niedawno udzielił wywiadu dla GiveMeSport.com, w którym wypowiedział się na temat obecnej sytuacji w Total Nonstop Action i wiele więcej:


Zmiany w TNA:

''W ciągu kilku ostatnich miesięcy byliśmy świadkami wielu zmian w federacji, które według mnie były dobre. Podczas LockDown odbyło się wiele świetnych pojedynków i wydaje mi się, że rozwój Total Nonstop Action idzie w dobrym kierunku''.

Współpraca z Kurtem Angle:

''Kurt Angle, to Babyface, z którym miałem okazję walczyć przez bardzo długi okres. Według mnie jest on największą gwiazdą, która miała okazję pracować w tej federacji. Mimo swojego wieku Kurt Angle prezentuje się bardzo dobrze, a w każdym pojedynku miałem z nim ogromne problemy, ponieważ żeby odnieść zwycięstwo musiałem wznieść się na szczyt swoich umiejętności. Wydaje mi się, że w ciągu naszego długiego feudu stoczyliśmy kilka świetnych pojedynków, lecz byłem rozczarowany sposobem, po przez który zakończył się nasz konflikt. Miałem nadzieję, że po raz ostatni zmierzę się z nim na największej gali w roku oczywiście w Iron Man Matchu, lecz do tego nie doszło z powodu kontuzji Kurta, której nabawił się podczas starcia.

Konflikt z Bully Rayem:

''Bullyego darzę ogromnym szacunkiem(poza sceną). Ja i Bully mamy ze sobą wiele wspólnego, ponieważ oboje jesteśmy byłymi World Champions, którzy przez bardzo długi czas starają się, aby federacja Total Nonstop Action stawała się coraz sławniejsza. Myślę, że nasz konflikt będzie zabawny i uda nam się stoczyć kilka ciekawych pojedynków. Nie mogę się tego doczekać''.

Współpraca z Wrestle-1:

''Jestem bardzo podekscytowany faktem iż udało nam się nawiązać współpracę z federacją Wrestle-1. Jestem wielkim fanem japońskiego wrestlingu oraz fanów, którzy zachowują się w niesamowity sposób podczas eventów''.

''Miałem okazję pracować w Wrestle-1 podczas jednego z wspólnych live eventów, który odbył się w zeszłym tygodniu w Tokyo. Wydaje mi się, że było to dobre posunięcie ze strony obu firm. Najbardziej podoba mi się, to że japoński wrestler Sanada jest obecnym mistrzem X-Division dzięki czemu amerykańscy fani będą mogli bliżej go poznać. Sanada wnosi do TNA starą, dobrą szkołę japońskiego pro-wrestlingu. Wydaje mi się, że przed tym chłopakiem stoi ogromna przyszłość''.

Jak oceniasz swoją karierę:

''W ciągu swojej przygody z Total Nonstop Action kilkukrotnie udało mi się zdobyć TNA World Heavyweight Title oraz Tag Team Title. Przygoda z TNA, to bardzo udany okres w moim wykonaniu, dzięki czemu mogłem pracować z takimi gwiazdami jak: Hulk Hogan, Kurt Angle, Jeff Hardy oraz The Icon Sting. Czuję, że przede mną jeszcze kilka dobrych lat, więc mam nadzieję, że niedługo ponownie wzniosę TNA World Heavyweight Title''.

Co zamierzasz w przyszłości:

''Jedno, mogę powiedzieć. Nadal chcę się uczyć i tworzyć coraz lepsze pojedynki. Chcę po prostu udoskonalać swoje umiejętności w ringu jak i po za nim. W tym roku zamierzam zostać mistrzem świata i udowodnić wszystkim, kto tak naprawdę przewodzi w federacji. Również zamierzam pomóc w sprowadzeniu do organizacji wrestlerów, którzy w przyszłości będą stanowić o pozycji Total Nonstop Action''.

3 komentarze:

 1. Ciekawy wywiad. :)
  Mimo, że do pasa wagi ciężkiej jest duża kolejka to mam nadzieje, że w 2015 roku Bobby będzie mistrzem, bo po prostu się do tego nadaje. Koleś jest po prostu wrestlerem kompletnym i jestem ciekaw jak będzie wyglądał jego feud z Bully Ray'em.

  OdpowiedzUsuń
 2. jezu mateuszpolak wez pisz taką czcionką jak tupak, forlan czy artx bo twoja wyglada zjebanie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bobby był więcej niż raz mistrzem WHC 0_0 pamiętam tylko ten jego najdłuższe panowanie

  OdpowiedzUsuń