11 marca 2014

Witajcie, Best of TNA #1

Witajcie fani TNA! Jestem Sołtys i od dzisiaj będę współredagował tego bloga. Mam nadzieję, że docenicie moje starania, i że zostanę z Wami na dłużej.

Mój pierwszy projekt będzie zatytułowany "Best of TNA", a będzie to jak sama nazwa wskazuje zapoznanie Was z najlepszymi walkami z tejże federacji. Czas więc zaczynać!


W pierwszym odcinku chcę was zapoznać z historyczną walką w TNA, czyli pierwszym w historii starciem King Of The Mountain. Walka ta odbyła się na TNA Weekly PPVw czerwcu 2004 roku, a udział w niej wzięli: Raven, Chris Harris, Jeff Jarrett, Ron Killings i AJ Styles. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

Walka ta odbywała odbywała się na galach Slammiversary w latach 2005 - 2009. Na Slammiversary VII (2009 r.) odbyły się dwie walki KOTM, jedna o pas X Division, a druga o pas WHC. Z ośmiu odbytych do tej pory matchy w tej stypulacji, sześć z nich było rozgrywanych o pas World Heavyweight Championa, a dwa o pas X Division.

King Of The Mountain to jakby "odwrócony" Ladder Match, ponieważ zawodnik, aby zwyciężyć musi zawiesić pas na haku ponad ringiem, a nie jak w przypadku Ladder Matchu zdjąć go. Aby być "uprawnionym" do zawieszenia pasa, trzeba najpierw przypiąć jakiegoś zawodnika, lub zmusić go do poddania. Zaś zawodnik, który został odliczony, lub odklepał, musi spędzić dwie minuty w klatce ustawionej obok ringu, a po odbyciu kary wraca do udziału w walce.

Best of TNA #1


14 komentarzy:

 1. to konto jest założone przez Tupaka albo kogoś z ekipy

  OdpowiedzUsuń
 2. No to napisz raport!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty, wytłumaczyłbyś na czym polega ten mecz??
  tak to kazdy moze sobie dodawac posty^^

  OdpowiedzUsuń
 4. dlaczego nie ma raportów z impactu i teraz z Lockdown?? :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Postanowiłem rozwinąć tego posta, ponieważ w pierwotnej wersji był on może rzeczywiście za krótki i nie wszystko było do końca wyjaśnione. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. No to teraz szacun. przynajmniej wiadomo o co chodzi

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna walka... stypulacja również swoje czyniła...

  OdpowiedzUsuń
 8. raportów nie ma i nie bedzie, dopóki nie bedzie ich robił mateuszpolak, gdyż Forlan juz z pisania na chwilę obecną zrezygnował z powodu braku czasu, a swoją droga po co wam raporty skoro mozna ogladac gale w necie?

  OdpowiedzUsuń
 9. częściowo masz rację z tym że nie każdy zna perfect angielski więc można mieć czasami problem co mówią zawodnicy

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja czasami nie rozumiem co gadaja wiec raporty byly mi przydatne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak chcecie mogę napisać raport, niestety jestem osobą, która podchodzi do tego personalnie i byłoby raczej mnóstwo aneksów "odautorskich", co nie podoba się wielu osobom :)

  OdpowiedzUsuń
 12. jeżeli będzie tłumaczenie to nei mam nic przeciwko ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Łukasz odezwij się do mnie na WF ok.

  OdpowiedzUsuń