13 kwietnia 2014

Attitude Mówi - Wrestling Podcast LIVE - ??

Start: Niedziela (13.04), godzina 16.00

Kiedy zwykle nie mamy planu na Attitude Mówi, tak teraz bez wątpienia taki jest. Złożyło się kilka wydarzeń na jeden epizod, więc na pewno będzie to audycja okraszona informacjami nie tylko z main-streamu, ale i z naszego podwórka. Zaczynamy od gościa. Przedstawicielem nowej federacji MZW (Maniac Zone Wrestling), ma być znany z Do or Die, Jędruś Bułecka. Ile informacji zdradzi nam człowiek spod samiuśkich tater? Na pewno warto sprawdzwić. Nowa federacja to burzliwy temat na naszej scenie, a karty nie zostały jeszcze odkryte. Mam nadzieję, że rzucimy nieco światła na ten projekt.
Kiedy już wyciśniemy wszystkie oscypki z wrestlingowego górala, zajmiemy się tym co zawsze. WrestleMania i RAW już za nami (w minioną środę był odcinek temu poświęcony), więc do nich będziemy tylko wracać okazyjnie. Na pierwszy plan wyjdzie TNA, NXT i SmackDown. Powinno zejść szybciej, więc będzie więcej czasu na pytania i...
... Countdown. Od ponad miesiąca śledziliście odliczanie. Ono prowadziło do tego odcinka. Wiadomo, że nie promowałbym czegoś tak uparcie, gdybym nie myślał, że to spore wydarzenie. Sam jestem nim podekscytowany. Myślę, że nie będzie osoby, która się zawiedzie. To kolejny (i chyba największy) krok naprzód dla Naszego podcastu (i dla całej polskiej sceny wrestlingowej)!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz